Forza 4 problem disc 2

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Otóż gdy próbuje zainstalować na dysk pliki z drugiej plyty (mam oryginała) to wyskakuje mi błąd "Nie można zainstalować tej gry." Z disc 1 nie miałem problemów, a z tą nie wiem. Pomóżcie.

EDIT: Bardzo przepraszam źle użyłem szukajki. Znalazłem odpowiedź. Temat do zamknięcia.
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
przeczyściłeś płytę ? nic nie pomogło idz do sklepu żeby sprawdzili czy gra uszkodzona jeśli tak to wymień na 2 grę .. Wiadomo potrzeba do takiego myku paragon zakupu ..
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Zle wytloczona plyta lub laser jest na wykonczeniu. Sprawdz na innej konsoli czy sie zainstaluje, jesli nie to reklamuj u sprzedawcy gre. Mysle ze z wymiana na inny egzemplarz nie bedzie problemu:) pzdr!

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk
 

Dzikoos

Użytkownik
Użytkownik
drugiej plyty nie instaluje sie z poziomu dashboardu tylko z poziomu gry tam sie gdzies wybiera zainstaluj dysk 2
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
I każecie gościowi latać po sklepach i wykonywać zbędne manewry, nie wiedząc o co chodzi...
Dysk drugi instaluje się z menu głównego Forzy 4.
 

TigraTeam

Banned
masakra :D
 

amaavel

Świeżak
Świeżak
a ja mam pytanie bo mam xbox slim z 4gb ;p czy do gry wymagana jest intalacja? czy mozna grac na samych plytkach? no i przede wszystkim jak to wyglada, normalnie czy jakos moze sie przycina albo bardzo dlugo laduje
pozdrawiam.
 

Do góry Bottom