Forza 5 zakupiona przez logowanie z innego profilu - nie działa.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szukaj na łowcach gier albo pepperze promocji na gamepass, dużo ludzi nabiło sobie GPU na 3 lata za free :)
 

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja jak wykupiłem game pasa za 4 zł na miesiąc to już w kolejnym mimo ze widziałem promocje na 4 zł to po zalogowaniu się na konto pokazywało normalnie 54 zł ...
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja jak wykupiłem game pasa za 4 zł na miesiąc to już w kolejnym mimo ze widziałem promocje na 4 zł to po zalogowaniu się na konto pokazywało normalnie 54 zł ...
A ile Ty byś chciał razy za 4 zł?
To jest promo dla nowych abonentów...
I tak macie gry na premierę za 54PLN ... Nie trzeba ich kupować po 3 stówy jak kiedyś a jeszcze źle...
 

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam game pasa do czerwca 2023, także spokojnie. Nic nie jest źle.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pojadłeś Pringlesów? :D
 

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak załatwić na kilka raz właśnie game pass? Trzeba wypłate dobra zapłacić?
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz GamePassa np. na 2-3 lata to jest nieco kombinowania. VPN itd. Jak nie wiesz jeszcze nic o GamePassie to lepiej za takie kombinowanie się nie bierz.
 

Conami17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
E
Jak chcesz GamePassa np. na 2-3 lata to jest nieco kombinowania. VPN itd. Jak nie wiesz jeszcze nic o GamePassie to lepiej za takie kombinowanie się nie bierz.
Rozumiem. W takim razie się po słucham. To jeszcze jak ktoś może łopatologicznie wytłumaczyć jak anuluje się taka subskrypcje, by za miesiąc walnąć dobra flachę zamiast płacić game pass?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

I anulować klikając dwa razy.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Już nic nie zrobisz 5 na rok jest dla każdego profilu... Gry się kupuje w store a nie na dzielonych profilach na 100 osób...
Lub gra się na PC za darmo ściągając piraty z torentów. *ymanie naiwnych co myślą że za 25 PLN będą grać!
A Microsoft jak miał zrobić z tym porządek to właśnie widać jak jest!
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak chcesz GamePassa np. na 2-3 lata to jest nieco kombinowania. VPN itd. Jak nie wiesz jeszcze nic o GamePassie to lepiej za takie kombinowanie się nie bierz.
Są poradniki krok po kroku. Metody z VPN są nielegalne, można też stracić pieniądze jeśli ktoś podsłucha po stronie serwera VPN. Ale szanse na to jak i na bana są minimalne. Bez ryzyka można kupić golda z supermarketów zmienić w Ultimate i wychodzi 15-16 zł za miesiąc.

To jeszcze jak ktoś może łopatologicznie wytłumaczyć jak anuluje się taka subskrypcje, by za miesiąc walnąć
Już walę łopatą: tylko idiota anuluje !!!!! Należy wyłączyć odnawianie cykliczne. Anulowanie oznacza zwykle koniec w tej chwili, odnawianie w dniu odnowienia.
 

Do góry Bottom