Forza Horizon 3 i 4

marian_fest

Świeżak
Świeżak
Hej,

grałem tylko w Forze Horizon 1 i zastanawiam się czy jest sens kupować 3kę, a potem 4kę czy różnice w samochodach itd są niewielkie i od razu kupić 4kę?

Pozdr.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
FH 4 moim zdaniem dużo lepsza od FH3

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Każdy kolejny horizon jest coraz gorszy a czwórka to już ogólnie nędza, zero klimatu festiwalu, jakiejkolwiek fabuły, muzyka dno a pomysły to recykling. Od Horizon 3 twórcy zmienili kierunek serii.
Oczywiście są gusta i guściki mi się nie podoba a tobie.. Sam oceń. Problemem z poprzednimi odsłonami będzie zdobycie DLC, MS je wywalił że sklepu, wersji kompletnej na krążku nie wydali.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
kupic wszystko z forzy co się da - janie żałuję

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mi najwięcej frajdy dała jedynka, bawiłem się świetnie i chciało się grać. Kolejne części już wtórne i nudne, wg mnie jedynie 4 warto ograć.

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie wszystkie części są warte ale jak widać zdania są podzielone ja bym brał

suki

Użytkownik
Użytkownik
W kompletną fh3 zagrasz na pc. Wszystko magia pieca.

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
W FH 4 względem FH 3 masz dużo więcej trybów gry m.in. forza horizon live, eliminator, a ostatnio dodano tryb gry super 7
do tego 2 fajne dodatki: lego speed i fortune island.

JRG79

Świeżak
Świeżak
Hej,

grałem tylko w Forze Horizon 1 i zastanawiam się czy jest sens kupować 3kę, a potem 4kę czy różnice w samochodach itd są niewielkie i od razu kupić 4kę?

Pozdr.
Czeba jeszcze dodać ze FH3 ma miejsce w Australii a FH4 to Wielka Brytania.Ja osobiście polecam ci czwóreczkę.

Do góry Bottom