Forza Horizon 3 Pytania

bASTEK1107

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam problem gram już od jakiegoś czasu w forze horizon 3 i jeszcze nie mam odblokowanego domu aukcyjnego (mam 22lvl) kiedy się go odblokowuje?

I czy można posiadac 2 takie same auta? i na przykład 2 potem sprzedać?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam
Mam problem gram już od jakiegoś czasu w forze horizon 3 i jeszcze nie mam odblokowanego domu aukcyjnego (mam 22lvl) kiedy się go odblokowuje?

I czy można posiadac 2 takie same auta? i na przykład 2 potem sprzedać?
Można posiadać dwa takie same auta. Co do domu aukcyjnego to nie wiem, bo sporo osób ma ten problem co Ty, ja miałam dom aukcyjny dostępny od razu w grze (ale ja ją miałam na premiere). Może to sie odblokuje jak będziesz miał dane miasteczko Festivalowe na wyższym poziomie?

bASTEK1107

Świeżak
Świeżak
Można posiadać dwa takie same auta. Co do domu aukcyjnego to nie wiem, bo sporo osób ma ten problem co Ty, ja miałam dom aukcyjny dostępny od razu w grze (ale ja ją miałam na premiere). Może to sie odblokuje jak będziesz miał dane miasteczko Festivalowe na wyższym poziomie?
Własnie mam już jedno na 5 poziomie 2 miasteczko mam na 3 poziomie i ostatnie na 1

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Własnie mam już jedno na 5 poziomie 2 miasteczko mam na 3 poziomie i ostatnie na 1
A spróbuj tej kombinacji z hotspotem z telefonu: https://xboxforum.pl/threads/forza-horison-3-dom-aukcyjny.177278/

bASTEK1107

Świeżak
Świeżak
Tylko że ja nawet nie mogę przełaczyć jak jestem w miasteczku festiwalowym na dom aucyjny

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tylko że ja nawet nie mogę przełaczyć jak jestem w miasteczku festiwalowym na dom aucyjny
Ale hotspota możesz zrobić na telefonie ze swojego domowego Internetu, podpiąć konsolę pod niego, uruchomić grę na nowo i sprawdzić czy ta zakładka się odblokowała :>

bASTEK1107

Świeżak
Świeżak
niestety nie pomogło :(

tak to wyglada w grze
https://zapodaj.net/f87eddebb1aca.png.html

to co moge zrobic?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A tak w ogóle to masz wykupionego golda?

Do góry Bottom