forza horizon 3

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
witam
moze mi ktos wytluamczyc jak sie za to zabrać, ogralem 1 festiwal teraz mam festiwal gdzies przy plazy...jezdze od punktu do punktu i na pcozatek mialem wyscigi pokazowe, teraz widze ze moge jakeis wyscigi projektowac ale po zaprojektowaniu mam chyba wyscigi ktore zaprojektowali inni gracze tak mi sie wydaje.. Za duzo tam wszystkiego jak sie za to zabrac i ograć
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Normalnie, graj w wyścigi z festiwalu, bo każdy z 4 festiwali musisz rozbudować do 5 poziomu. Musisz mieć fanów by móc mieć odblokowane kolejne wyścigi. Ulepszenie festiwalu jest po iluś tam tysiącach fanów, fanów zyskujesz jeżdżąc w wyścigach. Gra Ci nie nakazuje tworzenia nowych wyścigów, możesz, lecz nie musisz.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
bo za duzo tam wszystkiego idzie sie pogubic;d zrobilem wszystkei wyscigi z 1 festiwalu i dostalem wybor miedzy jakims miejskim festiwalem a pustynia, wybralem miejski festiwal it am znowu mam zrobic wszystkie wyscigi tak?? Fanow zdobywa sie tylko przez wyscigi czy ja jakies inne atrakcje
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fanów zdobywa się przez prawie wszystkie aktywności oraz wyścigi, ja olałem początkowo wyścigi i robiłem wszystkie aktywności, miałem rozbudowany każdy z festiwali i raptem 40 wyścigów gdy zobaczyłem napisy końcowe :)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
aktywnosci tzn?

bo na obecnym etapie jeszcze nie kupielm zadnego auta wszystko co mam to dostalem
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Strefy pomiarowe...
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
nie lubie straznie jak tyle wszystkiego jest zawsze sie gubie w tym;d
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dopiero grę zacząłeś to dopiero zobaczysz ile tego jest bo się wszytko będzie stopniowo dodawać podczas wyścigów.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie lubie straznie jak tyle wszystkiego jest zawsze sie gubie w tym;d
Nie wiem jak się można gubić w grze po polsku...zresztą Ty w co byś nie grał to masz zawsze jakieś dziwne problemy czyt. takich których w ogóle nie ma x D Przecież wszystko jest oznaczone co jest czym, czego można nie ogarniać? Jak Tobie w FH3 mapka cała się zawali aktywnościami i trasami to chyba oczopląsu i zawału dostaniesz :hilarious:.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podepne się aby nie zakładać a nowego.
Czy w FH3 po skończeniu finału albo czegokolwiek innego dostajemy jakiś zastrzyk gotówki?
W FH2 tak było i myślałem że tu tak samo ,a teraz brak mi hajsu na auto za 1 mln :-(

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podepne się aby nie zakładać a nowego.
Czy w FH3 po skończeniu finału albo czegokolwiek innego dostajemy jakiś zastrzyk gotówki?
W FH2 tak było i myślałem że tu tak samo ,a teraz brak mi hajsu na auto za 1 mln :-(

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
Nie tutaj po napisach grasz dalej tylko bez tej mikrofabuły.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podepne się aby nie zakładać a nowego.
Czy w FH3 po skończeniu finału albo czegokolwiek innego dostajemy jakiś zastrzyk gotówki?
W FH2 tak było i myślałem że tu tak samo ,a teraz brak mi hajsu na auto za 1 mln :-(

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
Zrób sobie Tor Goliat to dość trochę kasy wpadnie ;) Goliat jest w 1 Festiwalu, ale nie pamiętam, na którym poziomie. Do tego w aplikacji Forza Hub dostaniesz też trochę kasy jak wejdziesz ;) Forza Hub masz w menu FH3.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No z forza hub ciągne kasę ale się wydymałem ładnie:-D
A nie chce mi się już wyścigów jeździć bo to monotonne jest .
Ten goliat to tworzę jako wyzwanie ?


Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No z forza hub ciągne kasę ale się wydymałem ładnie:-D
A nie chce mi się już wyścigów jeździć bo to monotonne jest .
Ten goliat to tworzę jako wyzwanie ?


Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
Nie trzeba tworzyć, jest to gotowy tor do jazdy. Na upartego jak chcesz to możesz sobie dać z 2 okrążenia, ale wtedy pojedziesz z 40min . Jedno okrążenie to ok 20min jazdy jak dobrze pamiętam :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie trzeba tworzyć, jest to gotowy tor do jazdy. Na upartego jak chcesz to możesz sobie dać z 2 okrążenia, ale wtedy pojedziesz z 40min . Jedno okrążenie to ok 20min jazdy jak dobrze pamiętam :D
Zależy od auta w lambo i w 8min. się zmieścisz. 50okr. zajmuje około 12h z przerwami licząc.

Zresztą po co kombinować niech robi normalnie wyścigi w pewnym momencie nie będzie wiedział na co kasę wydawać.
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Samochodem z bonusem do kredytów możesz jeździć.
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zresztą po co kombinować niech robi normalnie wyścigi w pewnym momencie nie będzie wiedział na co kasę wydawać.
Taaa, jak ostatnio policzyłem to na brakujące 25 aut z salonu muszę wydać ponad 90 mln choć olewając mało mnie interesujące klasyki wystarczy mi 30 mln. Więc kredytów nigdy za wiele :D

Choć jak ktoś nie jest kolekcjonerem to z samych losowań zarabia się duże pieniądze.
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potrzebuje znajomych do gry on line w tej grze najczesciej do forzathon ale ogolnie pograc tez moj nick sebsonPL

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potrzebuje znajomych do gry on line w tej grze najczesciej do forzathon ale ogolnie pograc tez moj nick sebsonPL

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Możesz kliknąć ,,krzy1190,, ja cały czas robię wyzwania forzathron z kolegą.
 

skiper1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, jaka jest różnica pomiędzy fh2 a fh3 ? Zastanawiam się nad zakupem jakiejs samochodowki i nie wiem czy jest sens dopłacać obecnie do fh3. Dodam że nigdy nie grałem w serie Forza

Google Nexus 5X by LG
 

Do góry Bottom