HOT! Forza Horizon 4. Data premiery, gameplay, zwiastun i Xbox Game Pass

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Playground Games musiało pojawić się na E3. Twórcy od dobrych kilkunastu miesięcy rozwijali kolejny festiwal, który właśnie został zapowiedziany. Miłośnicy błogich samochodów oraz szybkiej jazdy mogą szykować się na Forza Horizon 4!

Playground Games od momentu założenia w 2010 roku rozwija kolejne odsłony serii Forza Horizon. Twórcy zaprosili graczy na trzy festiwale, jednak nie było raczej dla nikogo zaskoczeniem, że deweloperzy pracują nad kolejną imprezą.


Największy pewniak został odpalony. Forza Horizon 4 zaprowadzi graczy do Wielkiej Brytanii, ale gracze mogą liczyć na zmienność pór roku, które zmienią wszystko, ponieważ każdy gracz będzie musiał zwrócić uwagę na aurę. PlayGround Games postanowiło pokazać każdą z pór roku – jesień, zimę, wiosnę i lato, ponieważ gracze muszą przygotować się na ostrą jazdę z dynamiczną pogodą.

Na pokazie otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na czystą rozgrywkę i Forza Horizon 4 wygląda PIĘKNIE! Gracze mogą liczyć na rozgrywkę w 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Forza Horizon 4 trafi do graczy 2 października i gra w dniu premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.


 

Do góry Bottom