Forza Horizon 4. Demo w sklepie Microsoftu – jeszcze dziś sprawdzimy sezony?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Bez wielkiej zapowiedzi, szampana i reklam. Playground Games wrzuciło do sklepu Microsoftu wersję demonstracyjną najnowszego festiwalu. Wiele na to wskazuje, że jeszcze dzisiaj sprawdzimy Forza Horizon 4.

Na 2 października zaplanowano premierę Forza Horizon 4. Twórcy postanowili umiejscowić wydarzenia najnowszej części w Wielkiej Brytanii, a najważniejszą nowością względem poprzednich odsłon są zmienne pory roku.


Microsoft, Turn 10 Studios oraz Playground Games przyzwyczaiły graczy do prezentowania wersji demonstracyjnych do kolejnych odsłon Forzy, jednak aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących dema festiwalu w Europie Zachodniej.

Mimo to pliki już trafiły do sklepu Amerykanów, więc w przeciągu następnych godzin powinniśmy otrzymać oficjalną wiadomość, po której zainteresowani pobiorą demo. Gracze muszą przygotować się na ściągnięcie 27,83 GB.

Jeśli sytuacja nie zmieniła się od gamescomu, to podczas wersji demonstracyjnej sprawdzicie rozbudowany wyścig składający się w zasadzie z czterech etapów. Twórcy pozwalają w taki sposób sprawdzić każdą porę roku oraz różne samochody.

Szczególnie zachęcam do pobrania dema osoby, które posiadają w domach porządne telewizory z 4K oraz HDR na pokładzie – Playground Games w jednym z fragmentów puszcza do Was oczko i mówi „podziwiajcie”.



 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdziłem... i mają mój preorder w pln :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pograłem na XOX i graficznie miodzio choć roślinność nie urywa.., drzewa jak z poprzedniej generacji.
Przeszedłem cale demo na laptopie i o dziwo to prawda postarali się z optymalizacją gdzie FH3 działała mi w 3fps to tutaj mam stabilne 30fps a w benchmarku 45-72. Ogólnie jak na demo to kawał gry dali, 1,5h grałem. Fizyka jakaś dziwna ale w demach Forzy zawsze było co nie halo.
I teraz mam problem, kupić wersję cyfrową by grać czasami na lapku czy pudło i mieć coś fizycznego :confused: Z VPN byłby jedna słuszna opcja tak to lipa. Składać się to też problem bo DLC będę działać tylko na jedno konto. Problemy 21 wieku ;D
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pograłem na XOX i graficznie miodzio choć roślinność nie urywa.., drzewa jak z poprzedniej generacji.
Przeszedłem cale demo na laptopie i o dziwo to prawda postarali się z optymalizacją gdzie FH3 działała mi w 3fps to tutaj mam stabilne 30fps a w benchmarku 45-72. Ogólnie jak na demo to kawał gry dali, 1,5h grałem. Fizyka jakaś dziwna ale w demach Forzy zawsze było co nie halo.
I teraz mam problem, kupić wersję cyfrową by grać czasami na lapku czy pudło i mieć coś fizycznego :confused: Z VPN byłby jedna słuszna opcja tak to lipa. Składać się to też problem bo DLC będę działać tylko na jedno konto. Problemy 21 wieku ;D
Dlaczego piszesz, że dlc tylko na jednym koncie będą działały? Mam FH3 z prawie wszystkimi dodatkami i na innych kontach też wszystkie działają.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dlaczego piszesz, że dlc tylko na jednym koncie będą działały? Mam FH3 z prawie wszystkimi dodatkami i na innych kontach też wszystkie działają.
Chodzi o kupno gry na spółkę, DLC działają na domowej ale na tym co się loguje w tle już nie.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No działają ale ... vip nie będzie działać to raz a dwa samochody z DLC trzeba będzie kupować za CRy... one się dodają do garażu tylko na zakupionym koncie... Wyjątkiem chyba był tylko dodatek porsche do FH2
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszystko zależy od gry np. w Forza Motorsport 7 czy Wolfenstein 2 DLC nie działają na logowaniu w tle a w Far Cry 5 wszystko jest ok.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wszystko zależy od gry np. w Forza Motorsport 7 czy Wolfenstein 2 DLC nie działają na logowaniu w tle a w Far Cry 5 wszystko jest ok.
A to ciekawostka, że FM7 nie działają, może to wskazywać zły kierunek MS w tej kwesti. A jakie dlc nie działają z FM7 - mnie wersja motorsport mniej interesuje i nic tam nie dokupywałem do podstawki i miałem tylko hoonigan cars z preorderu i ten DLC na innych profilach też działa.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
FM7 kupiłem z @Curian666 na spółę gdzie ja miałem konsole domową, twierdził że nie ma dostępu do DLC, żeby było śmieszniej to mi często też nie widziało DLC i musiałem restartować konsole. W Wolfenstein 2 ja mam logowanie w tle i jak wchodzę w dodatki to mi wyskakuje kup a koledze który ustawił na domową normalnie widzi że są kupione i może grać.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak miałem z dlc do elder scrolls online, sądziłem, że to sporadyczne sprawy i MS nie pójdzie w tę stronę.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No działają ale ... vip nie będzie działać to raz a dwa samochody z DLC trzeba będzie kupować za CRy... one się dodają do garażu tylko na zakupionym koncie... Wyjątkiem chyba był tylko dodatek porsche do FH2
Forza horizon 3 - Vip działa (podwójna kasa i darmowe samochody) na konsoli domowej i na koncie na którym został zakupiony Vip.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli chodzi o FH3 to mam prawie wszystkie dodatki (poza samochodami gwiazd i mapą skarbów) i wszystkie działają. Na niektórych jest opcja kup (hot weels, czy blizzard) - ale to propozycja zakupu na profil, bez tego te rozszerzenia też działają na innym profilu.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to bedzie w co grac wieczorkiem :)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
FM7 kupiłem z @Curian666 na spółę gdzie ja miałem konsole domową, twierdził że nie ma dostępu do DLC, żeby było śmieszniej to mi często też nie widziało DLC i musiałem restartować konsole. W Wolfenstein 2 ja mam logowanie w tle i jak wchodzę w dodatki to mi wyskakuje kup a koledze który ustawił na domową normalnie widzi że są kupione i może grać.

Aby było śmieszniej, potem ja miałem VIPA i wpadły mi DLC, a nie musiałem resetować konsoli, musiałem tylko wywalić DLC i zainstalować je na nowo (ty w tym czasie nie miałeś VIPA). Wtedy pewnie już nie grałeś w FM7 a ja miałem VIPKA.

Ogólnie do dupy jest z 2x kontami, bo nie dość że jeszcze jest blokada telefoniczna (na twój numer przychodzi KOD i musisz mi go podać, kiedy nie odpalałem gry dłużej niż 2x tygodnie)
Zapewne w FH4 Vip nie będzie działał, jak i Car Pass.

Jeśli chodzi o FH3 to mam prawie wszystkie dodatki (poza samochodami gwiazd i mapą skarbów) i wszystkie działają. Na niektórych jest opcja kup (hot weels, czy blizzard) - ale to propozycja zakupu na profil, bez tego te rozszerzenia też działają na innym profilu.

A graliście równocześnie ??? w tym samym czasie.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hmm, jeśli o mnie chodzi to nie, więc tu pies pogrzebany?
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam stworzone konto na spółe z kumplem. Jest na nim ultimate forzy 7. Ja mam konsole ustawiona na domową na tym koncie, a on ma zalogowane konto na windowsie 10. U mnie jak i u kumpla działa VIP jak i darmowe auta z dlc.

Kupiliśmy teraz ultimate horizona 4, u niego na kompa pojawiły się już dodatki z ultimate do pobrania, a u mnie na konsoli automatycznie się pobrały.

Wszystko działa tak jak powinno także nie wiem w czym problem macie.


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dziwne. Wczoraj sporo pograłem w sumie większość zrobiłem a dzisiaj chcąc pojeździć swobodnie dla widoków zaczęło mi się demo od zera... Dziwne. Też tak macie?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziwne. Wczoraj sporo pograłem w sumie większość zrobiłem a dzisiaj chcąc pojeździć swobodnie dla widoków zaczęło mi się demo od zera... Dziwne. Też tak macie?
Przecież to normalne. Demo nie posiada save. Nawet postępu Ci nie przeniesie do pełnej gry.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info,
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam stworzone konto na spółe z kumplem. Jest na nim ultimate forzy 7. Ja mam konsole ustawiona na domową na tym koncie, a on ma zalogowane konto na windowsie 10. U mnie jak i u kumpla działa VIP jak i darmowe auta z dlc.

Kupiliśmy teraz ultimate horizona 4, u niego na kompa pojawiły się już dodatki z ultimate do pobrania, a u mnie na konsoli automatycznie się pobrały.

Wszystko działa tak jak powinno także nie wiem w czym problem macie.


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A powiedz mi jeszcze twój kolega na win gra na koncie z fm7 czy na swoim? Ciekawi mnie czy jakbym kupił na osobne konto to czy na moim byłyby dodatki. Chodzi mi tylko i wyłącznie o win 10.
 

Do góry Bottom