Forza Horizon 4 na E3 2018. Microsoft potwierdza

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Bez wielkiego zaskoczenia. Na tegorocznej imprezie w Los Angeles będziemy świadkami prezentacji nowej odsłony serii Forza Horizon 4. Informację potwierdził przedstawiciel hiszpańskiego oddziału Microsoftu.

Seria Forza jest wielką wizytówką Microsoftu, więc możemy się spodziewać, że Amerykanie będą w kolejnych latach oferować graczom następne odsłony serii. Według wszystkich plotek w tym roku sprawdzimy czwarty festiwal.


Czy dla kogokolwiek będzie zaskoczenie prezentacja nowej odsłony serii Forza na tegorocznym E3? Pewnie nie, bo w zasadzie od kilku lat systematycznie możemy spoglądać na zwiastuny, czy też nawet rozgrywkę kolejnych odsłon w Los Angeles.

W sprawie wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia – który podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”
Aktualnie wśród plotek przeważają dwie opcje – Japonia oraz Norwegia. Obie wydają się naprawdę ciekawe, jednak szczerze chciałbym sprawdzić kilka ładnych miejscówek właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni.


 
MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#9
A ja tak sobie myślę że wszystko jedno gdzie ale żeby zrobili dużo większą mapę odwzorowujac większość kraju tak jak np w the crew albo wcześniej w test drive unlimited 2 (oahu i Ibiza - całe wyspy) - a nie tylko kawałek i mapa za mała do swobodnej jazdy...
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#13
A może Polska i nasza Zakopianka - "Drift na trzeciego", albo czasówka - "Katowice - Wisła Malinka: na skoki w mniej niż 4 godziny" ;). Po skończeniu gry pojawiał by się wielki napis: W TYM KRAJU PLANOWANO ZIMOWĄ OLIMPIADĘ !
 
Do góry