Forza Horizon 4 na E3 2018. Microsoft potwierdza

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Bez wielkiego zaskoczenia. Na tegorocznej imprezie w Los Angeles będziemy świadkami prezentacji nowej odsłony serii Forza Horizon 4. Informację potwierdził przedstawiciel hiszpańskiego oddziału Microsoftu.

Seria Forza jest wielką wizytówką Microsoftu, więc możemy się spodziewać, że Amerykanie będą w kolejnych latach oferować graczom następne odsłony serii. Według wszystkich plotek w tym roku sprawdzimy czwarty festiwal.


Czy dla kogokolwiek będzie zaskoczenie prezentacja nowej odsłony serii Forza na tegorocznym E3? Pewnie nie, bo w zasadzie od kilku lat systematycznie możemy spoglądać na zwiastuny, czy też nawet rozgrywkę kolejnych odsłon w Los Angeles.

W sprawie wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia – który podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”
Aktualnie wśród plotek przeważają dwie opcje – Japonia oraz Norwegia. Obie wydają się naprawdę ciekawe, jednak szczerze chciałbym sprawdzić kilka ładnych miejscówek właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni.


 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wolałabym Norwegię, Japonia kompletnie mnie nie interesuje :)
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja również jestem za Norwegia jakby gdzieś było losowanie :) myślę że lepsza jazda by była no i po normalnej stronie jezdni :)
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Hmm Norwegia i jej szutry, za to Japonia mekka driftingu. Jednak ja za Japonią chodź by dla jej pokręconej kultury :)
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja za Norwegią jestem... Nie lubię Japonii jakoś do mnie nie przemawia.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli gra umiejscowiona w Japoni byłaby mocno nastawiona na driftowanie to jestem przeciwny, Norwegia nie wywołuje u mnie żadnych emocji więc w sumie wolałbym USA i klimaty z pierwszego Horizon.
 

emilo123

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja bym wolał słoneczne Włochy lub Francuskie wybrzeże :)
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Francuskie wybrzeże
Północne? Slalom między uchodźcami na plażach w Calais?
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja tak sobie myślę że wszystko jedno gdzie ale żeby zrobili dużo większą mapę odwzorowujac większość kraju tak jak np w the crew albo wcześniej w test drive unlimited 2 (oahu i Ibiza - całe wyspy) - a nie tylko kawałek i mapa za mała do swobodnej jazdy...
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Północne? Slalom między uchodźcami na plażach w Calais?
Hmm jak to przeczytałem od razu mi się przypomniała gra "Carmageddon" ;)
 

First

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja to widzę tak:
<ok>
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Japonia i lekki powrót tuningu ze starych jednakże dobrych NFS Underground :).
 

SingSing74

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A może Polska i nasza Zakopianka - "Drift na trzeciego", albo czasówka - "Katowice - Wisła Malinka: na skoki w mniej niż 4 godziny" ;). Po skończeniu gry pojawiał by się wielki napis: W TYM KRAJU PLANOWANO ZIMOWĄ OLIMPIADĘ !
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Japonia była by super [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem za Japonią ojj tak :)
 

Do góry Bottom