Forza Horizon 4 to pewniak. Brazylijczycy ocenili grę

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Na sześć miesięcy przed prezentacją, Brazylijczycy zdecydowali się wspomnieć o Forza Horizon 4. Gra PlayGround Games jest w zasadzie tegorocznym pewniakiem, ale możecie już odkładać gotówkę na pudełko, które trafi do nas zapewne w drugiej połowie 2018 roku.

Na tegorocznej konferencji Microsoftu powinniśmy spojrzeć na kilka pięknych samochodów. Forza Horizon 4 nie była raczej największą niespodzianką ostatniej dekady, ale warto wiedzieć, że Brazylijczycy wspomnieli o grze.


Na witrynie Brazilian Classification Rating Board pojawiła się nowa produkcja, która powinna zainteresować fanów serii Forza. Zdaniem Brazylijczyków w 2018 roku zagramy w Forza Horizon 4 – tytuł zapewne trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste.

Według ostatnich plotek produkcja została umiejscowiona w Japonii i w zasadzie lokalizacja festiwalu jest jedyną ciekawostką wciąż ukrywaną przez PlayGround Games. Autorzy na pewno zaserwują kilka nowości, piękne auta i mocny soundtrack.

Większą niewiadomą wciąż pozostaje drugi tytuł kreowany przez PlayGround Games – jak wiadomo studio stworzyło dodatkowy zespół, który ma pracować nad RPG w otwartym świecie. Ostatnie plotki sugerują nadejście Fable 4.



 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Biorę na premierę na bank :))
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze dobrze trójki nie zacząłem ale to może i lepiej, bo za chwilę będzie ładniej wyglądać :). Jak się wciągnę to czwórkę też pewnie kupię.
 

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze dobrze trójki nie zacząłem ale to może i lepiej, bo za chwilę będzie ładniej wyglądać :). Jak się wciągnę to czwórkę też pewnie kupię.
Ja jeszcze dobrze nie przeszedłem trójki...

Ale czekam jak dziecko na lizaka na 4 część świetnej gry. Która od samego początku przypomina mi uwielbianą przezemnie TDU <3


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Japonia to piękny kraj ale mam nadzieje że jednak jej nie zobaczymy. Osobiście wolałbym coś z USA np. Kalifornię oraz dwa przyległe do niej stany.
FH3 + DLC zrobiona na 100%, w porównaniu do FH2 bardzo krótka gra i już nawet z dysku poleciała ;)
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Też wolałbym coś z prawostronnym ruchem :D
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Przecież w FH się lata krzakami i środkiem i nie wielkie ma znaczenie po której stronie jeżdżą boty. Ja mam nadzieję że dopracują multi. Zeby było takie jak w 1 z możliwością wyboru tras i włączenia opcji duchów. I mam nadzieję że moja ekipa znów zacznie razem śmigać. XHXX !!
 

Gamemajstero

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szczerze to ja dobrze nie zacząłem 3 a już niebawem 4 Wow
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dawać mi tutaj edycję Ultimate! Jedziemy z tematem!
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Powiem tyle że to będzie pewniak do ogrania :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dawać mi tutaj edycję Ultimate! Jedziemy z tematem!
Tia zapewne znowu bez SP na dodatki do gry z osobnymi częściami mapy x D
 

Sae

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pół roku na ogarnie trójki. Ostatnim czasem to czyściłem tylko jedynkę.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tia zapewne znowu bez SP na dodatki do gry z osobnymi częściami mapy x D
Nie ważne ;) Zawsze łykam wszystkie dodatki i paczki :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pół roku na ogarnie trójki. Ostatnim czasem to czyściłem tylko jedynkę.
Ja 3kę ograłam jakoś max w tydzień (nie wliczając tych dwóch dodatków) ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie ważne ;) Zawsze łykam wszystkie dodatki i paczki :)
Raczej, jak zawsze w ciemno biorę preorder.
 

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja 3kę ograłam jakoś max w tydzień (nie wliczając tych dwóch dodatków) ;)
W tydzień to chyba by trzeba nie wstawać z fotela:)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W tydzień to chyba by trzeba nie wstawać z fotela:)
No coś Ty, 3ka nie jest wcale taka długa jak się innym wydaje :) W porównaniu z 2ką jest o połowę krótsza. Ja miałam wtedy akurat urlop :D
 

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Urlop to tak albo jakie L4:)
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mnie zastanawia co nowego zaprezentują w 4. Trochę się obawiam czy nie będą to głownie bajery pod xox. Oczywiście nowe trasy i krajobrazy dalekiego wschodu same w sobie są kuszące, ale żeby klienci byli skłonni wydawać kolejne kilka stówek na następną ścigałkę to już trochę nowego musi się pojawić.
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Preorder chyba pójdzie. Trzeba będzie dobrze wybrać region :) Najlepiej z jak najlepszymi cenami.
Co do ultimate to mam mieszane uczucia po wczorajszym trzecim dlc z car passa do fm7.
 

Do góry Bottom