Forza Horizon 4 z narracyjnymi misjami inspirowanymi Crazy Taxi

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


PlayGround Games ponownie pozytywnie zaskakuje. Forza Horizon 4 otrzyma nie tylko rozbudowane warunki pogodowe, ale studio przygotowało misje fabularne, które pozwolą nam wcielić się w taksówkarza.

PlayGround Games zdecydowało się znacząco rozbudować nadciągający festiwal. Wydarzenie w Wielkiej Brytanii otrzyma zmienne pory roku, pozwoli na tworzenie wielkich serwerów, a jednocześnie gracze otrzymają możliwość kreowania wyścigów, czy też kupowania nieruchomości.


Deweloperzy znaleźli nawet czas na stworzenie kolejnej innowacji. W Forza Horizon 4 zadebiutują „Horizon Stories”, czyli specjalne misje narracyjne, które pozwolą zainteresowanym wcielić się w taksówkarza i wykonywać zadania na terenie Wielkiej Brytanii.

Benjamin Penrose wyjaśnił, że nie możemy oczekiwać wielkiej opowieści, ale są to po prostu „oparte na narracji” wydarzenia, a podczas tworzenia zespół inspirował się między innymi klasycznym Crazy Taxi.

PlayGround Games w kapitalny sposób rozwija markę Forza Horizon, więc nikogo nie powinno dziwić, że Microsoft postanowił dołączyć zespół do swojej rodziny. Możemy mieć przy tym nadzieję, że „Horizon Stories” zostanie na stałe włączone do kolejnej odsłony, a może w kolejnych latach otrzymamy fabularną opowieść?



 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Kupowanie nieruchomości... deja vi... z innej serii kopiuj... wklej... ?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ta test drive unlimited jak nic w pierwszej części też były mini misje dowożenia kogoś na miejsce w określonym czasie.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po co posiadać nieruchomości skoro w tej grze nawet z auta się nie wychodzi? :D
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Po co posiadać nieruchomości skoro w tej grze nawet z auta się nie wychodzi? :D
Po to żeby się pochwalić że w vipie jest free house :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podczas E3 na jakimś urywku gameplayu jak opowiadali o grze widać było coś jakby chodzenie, wiemy że przed posesją będzie można postawić swoje auta, w połączeniu z autowistą to się klei w całość ponadto 500 ubrań dla kierowcy i mamy Forza Simsy..

Co do posesji to czemu by nie. Jak ktoś sporo gra tak jak ja to będzie na co wydawać w końcu, u mnie od 50 do 80000000 na kontach.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie apartamenty to cos ala TDU :)
 

Do góry Bottom