Forza Horizon 4 z wielkim światem, serwerami na 72 graczy i przemyślanymi systemami

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


PlayGround Games jest już częścią rodzimy Microsoftu i twórcy właśnie dopieszczają produkcję przygotowaną wyłącznie na Xboksa One i komputery klasy PC. Forza Horizon 4 wygląda świetnie, a pierwsze informacje o grze potrafią zachwycić.

Wielka Brytania z Forza Horizon 4 pod względem rozmiaru zaoferuje nam identyczne atrakcje jak Australia z Forza Horizon 3. Twórcy zdecydowali się nie powiększać mapy, ale zajęli się wieloma istotnymi innowacjami.


W Forza Horizon 4 będziemy świadkami czterech pór roku, które będą dynamicznie „poruszać się” po lokacjach. Wiosna, lato, jesień i zima w produkcji PlayGround Games trwają tydzień w prawdziwym świecie, a następnie zaobserwujemy istotne zmiany w rozgrywce, a nawet zawartości gry.

Twórcy postanowili nawet ubarwić zmagania i poszczególne pory roku będą się od siebie różnić – przykładowo jedna zima będzie inna od drugiej zimy. Studio zamierza stale wspierać pozycję po premierze i przez różne aktualizacje otrzymamy nowości, które wpłyną na zabawę i nasze wrażenia.

Forza Horizon 4 zaoferuje również w pełni zsynchronizowane serwery, na których może jednocześnie jeździć do 72 graczy. Studio przygotowało kilka opcji na matchmaking, a deweloperzy chcą mieć jednocześnie pewność, że zawsze będziemy ścigać się ze swoimi znajomymi.

W grze pojawi się opcja skakania pomiędzy „uniwersami” (światami-serwerami), a pewną ciekawostką jest fakt, że deweloperzy nie pozwolą na „psucie rozgrywki”, więc system auto-ghost zablokuje uderzanie w inne samochody – tylko gracze w tej samej sesji (wyścigu) mogą na siebie wpływać.

W Forza Horizon 4 pojawi się opcja kupowania nieruchomości, a nawet możliwość tworzenia tras – niestandardowe wyścigi będziemy wrzucać do Sieci i dzielić się ze społecznością.


 

suki

Użytkownik
Użytkownik
#5
Ma być identycznej wielkości co ta z trójki.
Za słaby sprzęt żeby teren dali większy.
Horizon 4 będzie moją ostatnią częścią.
Preordery już można zamawiać. Pytanie brzmi czy zrobią jakąś promocję na nie bo póki co za ultimate 100usd/360pln/400 lir/6800 rubli/2014mxn. Przeliczyłem i wychodzi podobnie no chyba żeby zdrapkę na 100$ z dużym rabatem nabyć.
A na ru czy meksyku to nawet drożej wychodzi niż u nas w pl.
 

Gilban1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#6
Zawsze na początek M$ wydaje gry bardzo drgo a i długo w sklepie takie ceny utrzymują. Dlatego ja sobie poczekam aż ceny spadną (na płytę) do akceptowalnego poziomu.
 

Do góry Bottom