Forza Horizon 4

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
JA tam żadnego Buga nie miałem :p.

konjo11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja zaliczyłem zielone wyscigi na torach(z okrążeniami) i musisz jechać klasą bohaterski SUV:)

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja zaliczyłem zielone wyscigi na torach(z okrążeniami) i musisz jechać klasą bohaterski SUV:)
Hmmm jechałem kilka różnych wyścigów ale specjalnie się nie zastanawiałem jaki rodzaj i mogły to być tylko sprint. Ok dzisiaj sprawdzę te z okrążeniami. Oczywiście jechałem odpowiednim autem.

First

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Normalnie wam zalicza "postęp rozdziału" w forzathlonie w cotygodniowym wyzwaniu? Bo ja kupiłem tego caterhama i poza poprowadzeniem to reszty mi nie zalicza... To trzeba zrobić w jakichś konkretnych okolicznościach?

A i nie wiem dlaczego, ale jakoś ostatnio włączam grę normalni, a po włączeniu nie mam ruchu ulicznego... tylko cudze duchy się kręcą tu i tam...

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nawlekanie igły? Pomiędzy dwa samochody pod prąd jednocześnie.

wyjdz z horizon life... do offline i pojawią się samochody.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chciałbym kupić z drugą osobą wersję ultimate na spółkę. Oczywiście mamy konsole domowe wymienione.
Czy na obu konsolach będą działać wszystkie dodatki z wersji ultimate? Wiem że na fh3 było z tym nie do końca jak trzeba.
Czy ktoś to już sprawdził (może ma tak zrobione), ma jakieś info odnośnie Dlc (czy będzie dało się dzielić)?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chciałbym kupić z drugą osobą wersję ultimate na spółkę. Oczywiście mamy konsole domowe wymienione.
Czy na obu konsolach będą działać wszystkie dodatki z wersji ultimate? Wiem że na fh3 było z tym nie do końca jak trzeba.
Czy ktoś to już sprawdził (może ma tak zrobione), ma jakieś info odnośnie Dlc (czy będzie dało się dzielić)?
Kupiłam mapę skarbów i normalnie działa na moim i mroka koncie, a co śmieszne mapa jest na naszym wspólnym koncie, a gra z xgp chula z innego konta, a gramy oczywiście na swoich normalnych profilach :p Paczka samochodów dlc również działa na innych kontach niż te na którym jest gra z dodatkiem.

Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłam mapę skarbów i normalnie działa na moim i mroka koncie, a co śmieszne mapa jest na naszym wspólnym koncie, a gra z xgp chula z innego konta, a gramy oczywiście na swoich normalnych profilach :p Paczka samochodów dlc również działa na innych kontach niż te na którym jest gra z dodatkiem.
Czyli pozostaje jeszcze kwestia DLC czy inne mapki będą działać. Chyba lepiej zaczekać do premiery (chociaż teraz jest niewielka ale zawsze promocja na wersję ultimate). A VIP działa na obu kontach?

samtron

Świeżak
Świeżak
Czy wiadomo coś o wydaniu PL dubbingu do gry ?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czy wiadomo coś o wydaniu PL dubbingu do gry ?
Zapomnij, nie ma i nie będzie...

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A właśnie konferencja już dawno się zakończyła a tych darmowych dodatków nie widać, przynajmniej u mnie. Ktoś z was coś dostał?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja nic nie dostałem.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie dostałem żadnego info. Ale sprawdzałem sobie różne rzeczy na konsoli. Zajrzałem też do zarządzania gra Forza horizon 4 i zauważyłem w aktualizacjach że jest do zainstalowania jakiś t-shirt. Nie wiem czy to ten gratis za konferencje czy może to jest jakiś dodatek w wersji rozszerzenia do ultimate który dzisiaj kupiłem. Dziwne tylko że wszystkie normalnie się zainstalowały a ten akurat nie, musiałem sam go kliknąć.

dixonek0209

Użytkownik
Użytkownik
Czy miał ktoś problem z osiągnięciem "Przetestuj swoją siłę"? Od trzech tygodni wykonuje wszystkie mistrzostwa które wchodzą w skład mistrzostw sezonowych a mimo to osiągnięcie nie wskakuje.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam podobnie ale z osiągnięciem Ambitniak - robię sezonowe wszystkie i nie wskakuje a typowo pokazówki sezonowej (np radar) nie widziałem od 3 tygodni conajmniej.

Zauważyłem że w zarządzaniu gra pojawił się dodatek future Island jako do zainstalowania ale po kliknięciu w kolejce widać jakoby już zainstalowany a ma ponad 7gb więc w sekundę nie pobrało. Tez tak macie?

emilo123

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam podobnie ale z osiągnięciem Ambitniak - robię sezonowe wszystkie i nie wskakuje a typowo pokazówki sezonowej (np radar) nie widziałem od 3 tygodni conajmniej.

Zauważyłem że w zarządzaniu gra pojawił się dodatek future Island jako do zainstalowania ale po kliknięciu w kolejce widać jakoby już zainstalowany a ma ponad 7gb więc w sekundę nie pobrało. Tez tak macie?
Dodatek sam w sobie pobrał mi się na konsolę, bodajże w poniedziałek tylko że dopiero dzisiaj będzie można zagrać.

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Dodatek sam w sobie pobrał mi się na konsolę, bodajże w poniedziałek tylko że dopiero dzisiaj będzie można zagrać.
I to dopiero od 15:00 naszego czasu.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodatek dodatkiem ale gra musi dostać aktualizację żeby go zobaczyła. Pewnie po 19.00 naszego czasu wpadnie aktualka.

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Dodatek dodatkiem ale gra musi dostać aktualizację żeby go zobaczyła. Pewnie po 19.00 naszego czasu wpadnie aktualka.
Ja pier.... na te dodatki się dłużej czeka niż pierwsze odpalenie samej gry powaga :D. Bo przy odpalaniu gry wiesz po 6:00 naszego czasu i można grać :D, a tutaj niby o 15:00
A faktycznie teraz patrzyłem na oficjalnym forum i ma być duża świąteczna aktualizacja z numerkiem czwartym. Obecnie teraz dla jaj sprawdziłem i nie ma jeszcze nic.
Choć miałęm zonka bo pobrałem wczoraj DLC, a dziś miałem aktualizację 4,5Mb :D zaktualizowałem. Ale grać dalej nie mogłem heheh

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Aktualka będzie o 19.00 naszego czasu jak każda aktualizacja do Forzy.

Do góry Bottom