Forza Horizon 4

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to bez szału. Za to reventon to już inna liga :) tym bardziej w wersji Forza edition

A teraz coś nowego na weekend: Ferrari Italia oraz Lamborghini Gallardo

 
Ostatnia edycja:

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Mi zostały tylko strefy driftu bodajże 6 stref do zaliczenia + 2x stref pomiaru. Kurde te drifty wkurzające są :/ a dwie strefy pomiarowe zostały mi naprawdę głupie.
Zapomniane auta mam wszystkie tylko 2x się naprawiają. Używam do driftu to auto od Kena Blocka Forda, zostały mi te na szutsze i to one są jak dla mnie najtrudniejsze, może to dlatego że się ślizgam jak na lodowisku a nie driftuję jak inni :D.
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Krzys 1990 a ktore auta jeszcze maja takie perki?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Krzys 1990 a ktore auta jeszcze maja takie perki?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka


Mercedes-Benz 300SL -> SL65 Amg FE

TVR SAGARIS -> TVR SAGARIS FE

Lamborgini Miura P400 -> Lamborgini Reventon FE

Nissan R390 -> Nismo GT-R LM FE

Maserati 300S -> Maserati MC12 FE




Oby patch 25tego naprawił zglithowane osiągnięcia ambitniak i renowator antyków bo to są jakieś jaja. Ktoś w ogóle testuje te gry ? Masa błędów...
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Krzys 1990 a ktore auta jeszcze maja takie perki?

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Tu masz Full listę aut z perkami które posiadają hajs.
[/spoiler]

Mercedes-Benz 300SL -> SL65 Amg FE
Oby patch 25tego naprawił zglithowane osiągnięcia ambitniak i renowator antyków bo to są jakieś jaja. Ktoś w ogóle testuje te gry ? Masa błędów...
Przecież ambitniak normalnie wskakuję. Renowator Antyków jedyny zgliczowany aczik jak do tej pory.
W ambitniaku musisz pobić swój rekord, 2x razy skoczyć na 3x gwiazdki, raz pobijając wymagany cel pokazówki, a drugi raz pobijając swój rekord.
Ja miałem skoczyć na 289metrów a skoczyłem na 299metrów, zdobyłem 3x gwiazdki, potem miałem skoczyć na 310m skoczyłem na 315m i pobiłem swój rekord, aczik wskakuję bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

futureshock

Użytkownik
Użytkownik
Curian666, jak to masz wszystkie zapomniane wozy? Ja póki co mam 14, bo niektóre są tylko sezonowe i 15 zapomniany wóz dopiero się chyba latem pojawi w przyszłym tygodniu.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi zostały tylko strefy driftu bodajże 6 stref do zaliczenia + 2x stref pomiaru. Kurde te drifty wkurzające są :/ a dwie strefy pomiarowe zostały mi naprawdę głupie.
Zapomniane auta mam wszystkie tylko 2x się naprawiają. Używam do driftu to auto od Kena Blocka Forda, zostały mi te na szutsze i to one są jak dla mnie najtrudniejsze, może to dlatego że się ślizgam jak na lodowisku a nie driftuję jak inni :D.
Masz vipera z formula drift? Te strefy driftu z ktorymi miałem problem robiłem tym dodgem. Wejdź w ranking jakiejś strefy i pobierz sobie tuning dla niego, zazwyczaj topowe wyniki w strefie są właśnie nim robione na tym samym pliku tuningu i jest na maksa łatwo to zrobic. Oczywiście w horizon solo, żeby lepiej używać przewijania, w razie jakiegoś błędu.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu masz Full listę aut z perkami które posiadają hajs.
[/spoiler]



Przecież ambitniak normalnie wskakuję. Renowator Antyków jedyny zgliczowany aczik jak do tej pory.
W ambitniaku musisz pobić swój rekord, 2x razy skoczyć na 3x gwiazdki, raz pobijając wymagany cel pokazówki, a drugi raz pobijając swój rekord.
Ja miałem skoczyć na 289metrów a skoczyłem na 299metrów, zdobyłem 3x gwiazdki, potem miałem skoczyć na 310m skoczyłem na 315m i pobiłem swój rekord, aczik wskakuję bez problemu.
https://www.trueachievements.com/viewcomment.aspx?commentid=1216006#vch
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Masz vipera z formula drift? Te strefy driftu z ktorymi miałem problem robiłem tym dodgem. Wejdź w ranking jakiejś strefy i pobierz sobie tuning dla niego, zazwyczaj topowe wyniki w strefie są właśnie nim robione na tym samym pliku tuningu i jest na maksa łatwo to zrobic. Oczywiście w horizon solo, żeby lepiej używać przewijania, w razie jakiegoś błędu.
Tak mam pakiet z formuły drift, no zobaczymy co i jak dzięki za podpowiedzi.

Curian666, jak to masz wszystkie zapomniane wozy? Ja póki co mam 14, bo niektóre są tylko sezonowe i 15 zapomniany wóz dopiero się chyba latem pojawi w przyszłym tygodniu.
Mam wszystkie zapomniane wozy w sesie 13 zrobionych, a 2 mi się naprawiają, ale czy wpadnie komunikat że mam je odebrać tego nie wiem.
Bo nie wiem czy wiesz, ale osiągnięcie się nabija tylko wtedy kiedy w garażu obczaisz świeżo naprawione auto. Aaa jak tego dokonałem, po prostu wpadła WIOSNA i po 10 minutach gry wyskoczył komunikat o zapomnianym wozie, szybko go odnalazłem. A potem tylko wykupić zamek za 10 baniek i masz 15 auto w kolekcji które też mi się naprawia.

Aczkolwiek to jest właśnie raczej zgliczowane osiągnięcie, wątpię czy te auta mi się naprawią. Jak nie wierzysz to sam zobacz....
http://u.cubeupload.com/Fox460/Auta.png

Widzisz ikonkę klucza ?? to właśnie znak że one są w trakcie naprawy.

PS: Mogę je szybciej odblokować za kredyty, bo raczej same mi się nie wyremontują jak zawsze (GLICZ) noo i jedno auto kosztuję 3miliony za naprawę a drugie 6 milionów za naprawę (szybką ) więc potrzebuję 9 milionów.
 
Ostatnia edycja:

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, kupiłem ten zamek za 15kk do osiągnięcia i teraz czy ten zamek daje też garaż (zaginione auto) jeśli tak to po jakim czasie się pojawi bo narazie nic się nie pokazało.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Plotka o zaginionym aucie pojawiła mi się od razu po kupnie zamku który daje takową. Czy to dawał zamek za 10 czy za 15 wszystko jest napisane na ekranie kupna, ja nie wiem jak wy gracie. Wejdź w mapę i zaznaczając kursorem zamek.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Zamek za 15 milionów nie ma plotki o zaginionym aucie, zamek za 10 baniek go ma. Wszystko pisze jak najedziesz na mapce, a jak pojedziesz obejrzeć dom/zamek to masz wypisane wszystkie profity z kupna jakie otrzymujesz.

1 strefa driftowa została, i 2 strefy pomiarowe :D. No i 3,5 miliona do odbudowania ostatniego zapomnianego auta.
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja dopiero zaczynam grę ale do dyskusji się chętnie przyłącze, na początek kilka zdjęć :D


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik

Dziękuję, do widzenia. Teraz tylko czekać na DLC
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurde to trochę przykre nie mieć po co wchodzić do gry heheheheh.
 

sernik92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, mam głupie pytanie... Gdzie można odblokować możliwość szybkiej podróży w dowolne miejsce? Nie mogę tego nigdzie znaleźć, mam dopiero 40 poziom w FH4, czy na tym etapie ta funkcja jest jeszcze niedostępna, czy po prostu jestem ślepy? ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kupując posiadłość za 2mln CR. Tam jest perk przenoszenia się i ileś tam losowań. Ona jest pośrodku mapy.
 

sernik92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję. :) Ogólnie Forzę Horizon 3 przeszedłem na 99,2% (zabrakło mi dwóch zapomnianych wozów z Forzathon, które musiały się odbyć zanim nabyłem grę), po kilku godzinach z Forzą Horizon 4 nie widzę wielu zmian, ale sama rozgrywka jest bardzo przyjemna i daje kupę radochy. :D
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Jakby ktoś chciał metodę na GLICZ z KASĄ to jest pewien sposób, do tego musisz posiadać VIPa.
1. Wbijasz do dasbarda przełączasz się na offline.
2. Usuwasz VIPa w grze.
3. Offline uruchamiasz Forze Horizon 4.
4. W grze przenosisz się do domku nad jeziorem który kosztuję 5 milionów kredytów.
5. Naciskasz przycisk X-Box na środku kontrolera i przechodzisz z Offline na Online, instalując z powrotem VIPa
6. Czekasz aż wyskoczy komunikat że VIP został zainstalowany.
7. Kupujesz Domek nad Jeziorem który teraz jest za 0 Kredytów dla posiadaczy VIPa.
8. Kiedy będziesz już w domku, wyskoczy komunikat czy chcesz się wprowadzić, koniecznie robisz NIE!!.
9. Wychodzisz z Gry do dasbardu.
10. Przechodzisz z Online na offline oraz ponownie kasujesz VIPA. Powtarzasz całą operację opisaną w punktach powyżej.

W ten sposób nabijają ci się super losowania, ja tak dziś nabiłem 120 super losowań. Za każdym razem kiedy kupujesz domek nad jeziorem za 0 kredytów otrzymujesz +5 super losowań. Za każdym razem kiedy odpalasz grę startujesz z domu który wcześniej kupiłeś, nie z domku nad jeziorem, dzięki czemu możesz nabijać super losowania. Musisz zawsze kasować Vipa i instalować go na nowo, tak samo z przechodzeniem Offline na Online. Jedynie co zajmuje dużo czasu, to ładowanie samej gry która na zwykłym XO FAT/SLIM ładuje się około 2 minut.

Glicz pewnie zostanie załatany 25 października.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jaki sens zabawy ma taki sposób? Polskie nic nie robić i zarobić?
 

Do góry Bottom