Forza Horizon 4

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Sens jest taki że twórcy dali ciała z jednym osiągnięciem, dlatego często takie rozwiązania są 100 razy lepsze, niż czekać łaskawie na aktualizacje która nie wiadomo czy to poprawi. Ale to norma że znajdzie się ktoś kto będzie narzekał i napisze mądrość nie robić ale zarobić.... Jakby było dobrze zrobione to można było by robić, ale że jest na odwal się, to idemy skrutem.

Ja wolałem pomęczyć się 30 min z tym gliczem i dobić 6 milionów, niż jeździć po 50 kółek za niecałe pół miliona w 1h tracąc czas. Niestety ale grindowanie odbiło mi się czkawką po Forza Motorsport 7. A jeszcze jakby było więcej wyścigów albo szło sprzedawać auta od ręki jak w FM7 to nie było by problemu, albo jak w losowaniach że masz już to auto czy chcesz sprzedać za tyle i tyle. Ale niestety w FH4 co najwyżej możesz wystawić na januszowym domu aukcyjnym. Wystawisz auto za 2 miliony w cenie 200-500 tysięcy to zejdzie w mik.

Szczególnie sprzedawanie aut od zaraz miało by sens kiedy ci się dublują samochody, a tak możesz je co najwyżej skasować z garażu zamiast właśnie sprzedać od ręki. Twórcy nie idą na rękę graczom, to czemu ja mam iść twórcą na rękę. Gra skończona, więc nie widziałem sensu buja się się po tych samych trasach których jest zresztą dużo mniej niż w FH3, byle tylko nabić 6 milionów aby odblokować ostatni zaginione auto, bo niestety osiągnięcie jest zgliczowane i mechanik ci go nie naprawi nawet jakbyś jeździł 3H po mapie, musisz auto kupić za kredyty których nawet z Vipem dużo nie masz. A takie jeżdżenie dla jeżdżenia to z przysłowiowej dupki.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A myślałem że gra tego typu jest właśnie do jeżdżenia. No spoko, nie krytykuje tylko się dziwię. Każdy ma swoje priorytety, ty jak najszybciej wbić osiągniecia a ja przyjemność z długiego ich wbijania.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A myślałem że gra tego typu jest właśnie do jeżdżenia. No spoko, nie krytykuje tylko się dziwię. Każdy ma swoje priorytety, ty jak najszybciej wbić osiągniecia a ja przyjemność z długiego ich wbijania.
Ile można jeździć, jak zrobisz wszystkie osiągnięcia w grze to te jeżdżenie już Ci bokiem wychodzi, ale kto co woli ;p
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Ile można jeździć, jak zrobisz wszystkie osiągnięcia w grze to te jeżdżenie już Ci bokiem wychodzi, ale kto co woli ;p
Znam takich co grają by grać, traktują grę jak jakieś MMO czy coś w tym rodzaju, bujają się po tych samych trasach w nieskończoność i wierz mi lub nie, są już ludzie którzy mają 600+ LVL w grze i grają tylko w FH. Dokładnie mają 3x gwiazdki i 10-30 LVL. JA mam 1 gwiazdkę i 25 LVL. Dziwi mnie trochę że tras jest dużo mniej niż w FH3, co dla mnie jest pewnego rodzaju zawodem.
Mam nadzieje że DLC będą fajne, że będą to nowe miejscówki a nie pójdą na łatwiznę że dadzą nam dodatkowe wyścigi na obecnej mapce, bo bym się nieźle zawiódł.
Bo po ilości wyścigów i miejsca wolnego na mapce, mam złe przeczucia że jedno DLC takie może właśnie być, jako dodatkowe wyścigi na obecnej mapce.

Nie można ukrywać też, że z pewnymi rozwiązaniami developer pojechał po bandzie, jak właśnie mała ilość kredytów nawet z vipem (mało wyścigów), no i tym samym zmusza nas do takiego bezsensownego jeżdżenia w kółko. Sztucznie wydłużając tym samym czas gry. Dlatego lepiej jest wyłapać glicz, niż grać jak jakaś marionetka na sznurkach, byle tylko nabić trochę kredytów i osiągnąć cel. Bo developer miał taki chory kaprys i dał 2x mniej wyścigów niż w poprzedniej odsłonie, no i zlikwidował możliwość sprzedania aut od ręki.
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy tylko ja nie mam skoczni obok kościoła do zabicia tablicy? Jeden jedyny raz widziałem ją podczas zawodów forzathon live... W jeździe swobodnej jej nie ma...
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Czy tylko ja nie mam skoczni obok kościoła do zabicia tablicy? Jeden jedyny raz widziałem ją podczas zawodów forzathon live... W jeździe swobodnej jej nie ma...
Ta skocznia to albo jak pisałeś że podczas ForzaThron LIVE lub jak wbijesz któryś lvl to ona się"odblokowuje" nie pamiętam czy to był 8 czy 9 lvl
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ale level czegoś konkretnego? Bo globalny to mam już 39 plus 1 gwiazdka

A na dokładkę dzisiejsze malowanko nissana - do pobrania w projektach dla wszystkich.
 

Ptys2018

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nowa aktualizacja idzie:



We're constantly working to improve the experience in Forza Horizon 4. Below you will find a summary of items fixed or improved upon in this Content Update.

Route Creator
This update adds the Route Creator to Forza Horizon 4. Create custom routes of up to 40 miles from any Asphalt, Dirt or Cross-Country Event starting location. Draw the custom route by driving your car, and place checkpoints anywhere you want to. Blueprint Creator has been updated to allow you to use custom routes.

New Horizon Story
This update adds a new Horizon Story to Forza Horizon 4 called 'British Racing Green', which explores a century of cars built in Britain. Access the story in Broadway by reaching Level 50, and unlock a new quick chat phrase, a new unique clothing item, and the classic Bentley 8 Litre.

Cross-Platform Fixes
  • General stability and performance improvements.
  • Multiple engine audio improvements based on community feedback.
  • Added quit option in Quickplay Team Adventure after finishing an Adventure.
  • Improvements to Force Feedback understeer effect
  • Fix for progress loss on Forzathon Challenges.
  • Fix for rewards not being awarded in Seasonal Championships and Trial events.
  • Fix for blurring on the edges of a moving target car in Photo Mode.
  • Fix to avoid early completion of Trial events and allow all events to be finished.
  • Fix for VIP House reward exploit.
  • Fix for reset system not placing the car correctly when changing season after an event.
  • Improvements to free-roam Drivatar behaviour, when driving round tight corners
  • Fix for calculation of team score in Horizon Stories Co-op sessions during time-based challenges.
  • Fix for Forzathon Weekly Bonus not updating correctly in the UI.
  • Fix for HDR brightness calibration screen.
  • Fix for traffic cars not spawning sometimes after a Barn Find cinematic.
  • Fix for displayed value of VIP house when VIP owned, but house not purchased.
  • Fix for rotating wheels when car is stationary in Pause Menu, ForzaVista and Drone Mode.
PC Fixes
  • Fix for video options being lost when tweaking AMD GPU clock speeds.
  • Increased quality of grass and tree procedurals at distance when Procedural Quality setting is set to Extreme.
  • Fix for 'low streaming bandwidth' message on high spec PCs when GPU-limited.
  • Fix for crash when changing audio devices whilst a video is playing.
Xbox Fixes
  • No Xbox-specific fixes.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No pobiera się - 2,5GB. Mam nadzieję że skocznia się pojawi ehehhe
 

Ptys2018

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
skocznia pojawi się kolo kościoła jak zaliczysz skocznie które są na mapie na 1 gwiazdkę przynajmniej
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
skocznia pojawi się kolo kościoła jak zaliczysz skocznie które są na mapie na 1 gwiazdkę przynajmniej
HMMM skocznie są w różnych miejscach np na placu poniżej Edynburga - ale one nie mają gwiazdek. O których skoczniach mowa? Czy może chodzi o punkty w których się skacze te z wykrzyknikami....?

Aaa i gdzie po aktualizacji jest tworzenie własnych tras, ja szukałem w menu ale nie znalazłem ani będąc w domu ani gdy byłem w wolnej jeździe.
 

Ptys2018

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
HMMM skocznie są w różnych miejscach np na placu poniżej Edynburga - ale one nie mają gwiazdek. O których skoczniach mowa? Czy może chodzi o punkty w których się skacze te z wykrzyknikami....?
chodzi o te z wykrzyknikami własnie zrobisz np 5 na 1 gwiazdkę dostajesz nowe do zrobienia
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Który masz poziom w pogromcy znaków ostrzegawczych ? Mi się wydaje że rampa pojawiła się u mnie po wbiciu któregoś poziomu (aktualnie 11 maksymalny). Jak nie masz porobionych skoczni to je porób i rampa powinna się pojawić.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za pomoc. Faktycznie dopiero po wbiciu 7 rangi w znakach ostrzegawczych pojawiła się ta skocznia.
 

Szaman789

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nowa aktualizacja idzie:



We're constantly working to improve the experience in Forza Horizon 4. Below you will find a summary of items fixed or improved upon in this Content Update.

Route Creator
This update adds the Route Creator to Forza Horizon 4. Create custom routes of up to 40 miles from any Asphalt, Dirt or Cross-Country Event starting location. Draw the custom route by driving your car, and place checkpoints anywhere you want to. Blueprint Creator has been updated to allow you to use custom routes.

New Horizon Story
This update adds a new Horizon Story to Forza Horizon 4 called 'British Racing Green', which explores a century of cars built in Britain. Access the story in Broadway by reaching Level 50, and unlock a new quick chat phrase, a new unique clothing item, and the classic Bentley 8 Litre.

Cross-Platform Fixes
  • General stability and performance improvements.
  • Multiple engine audio improvements based on community feedback.
  • Added quit option in Quickplay Team Adventure after finishing an Adventure.
  • Improvements to Force Feedback understeer effect
  • Fix for progress loss on Forzathon Challenges.
  • Fix for rewards not being awarded in Seasonal Championships and Trial events.
  • Fix for blurring on the edges of a moving target car in Photo Mode.
  • Fix to avoid early completion of Trial events and allow all events to be finished.
  • Fix for VIP House reward exploit.
  • Fix for reset system not placing the car correctly when changing season after an event.
  • Improvements to free-roam Drivatar behaviour, when driving round tight corners
  • Fix for calculation of team score in Horizon Stories Co-op sessions during time-based challenges.
  • Fix for Forzathon Weekly Bonus not updating correctly in the UI.
  • Fix for HDR brightness calibration screen.
  • Fix for traffic cars not spawning sometimes after a Barn Find cinematic.
  • Fix for displayed value of VIP house when VIP owned, but house not purchased.
  • Fix for rotating wheels when car is stationary in Pause Menu, ForzaVista and Drone Mode.
PC Fixes
  • Fix for video options being lost when tweaking AMD GPU clock speeds.
  • Increased quality of grass and tree procedurals at distance when Procedural Quality setting is set to Extreme.
  • Fix for 'low streaming bandwidth' message on high spec PCs when GPU-limited.
  • Fix for crash when changing audio devices whilst a video is playing.
Xbox Fixes
  • No Xbox-specific fixes.
Skąd masz taki ładny changelog? Pytanie generalnie ogólne czy da się gdzieś zobaczyć changelog do jakiejkolwiek gry, która dostała aktualizacje z poziomu xbox-a?

I pytanie do znawców FH4. Wziąłem udział w jakimś wydarzeniu, czy zadaniu, gdzie było 10 różnych zadań do wykonania. M.in. Jak najwyższa prędkość przy minięciu fotoradaru. W zadaniu nie można było zmienić samochodu tylko jechało się tym co dali. Udało mi się wycisnąć chyba jakieś 200mph. Patrzę w ranking a tam na pierwszych miejscach ludzie z 1500mph (tysiąc pięćset). Jak to możliwe? Cheaty jakieś?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
https://forums.forzamotorsport.net/


Cheaty jakieś?
Tak wykorzystywanie błędów gry. Jak twórcy połatają babole to może wyzerują tabelki.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzisiejsze malowanko - Porsche Panamera
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dotarłem do zimy :D


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś jakiś fajny sposób na zarabianie w FM4, nie mówię o glichach bo je pousuwali :(
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
30 okrążeń goliath daje 1,5mln i z losowań wpadło i prawie 2 w sumie ponad 3mln za 4,5h jazdy.
 

Do góry Bottom