Forza Horizon 4

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, ma ktoś podobny problem, odblokowałem, znalazłem i naprawiłem wszystkie zaginione pojazdy a aczek 86% a mam 15 na 15

Jak ktoś wie gdzie mogę napisać w tej sprawie to proszę o informacje :)
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie tylko ty tak masz i nic z tym na ten moment bez kombinacji nie zrobisz, trzeba czekać na łaskę twórców.
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nic nie przyspieszałem i też mi nie wyskoczyło. Na tej stronie jak zmienisz jezyk na angielski, to jest napisane że dopiero badają sprawę, także nie wiem skąd te tłumaczenie.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na początek przedstawiam wam moje Porsche 918 w wersji Racing. Jak ktoś ma chec to zapraszam do pobierania.

A poza tym to czy widzieliście jak wygląda tworzenie nowych własnych tras? Dramat jak dla mnie:
1. Przede wszystkim start trasy. Dlaczego do licha tylko w miejscu już istniejących nie można startu przesunąć lub postawić w jakimkolwiek miejscu co znacznie utrudnia np tworzenie tras z okrążeniami...
2. Tworzenie trasy poprzez jazdę? Naprawdę w innych grach tak było? Debilne. Chcesz cofnąć i zmienić ustawiony punkt to tylko tyle cofasz ile normalnie w grze pozwala cofanie czasu. A jak robisz długa trasę i chcesz zjednak edytować kilka punktów wstecz? Zaczynaj od nowa.
3. Chcesz zrobić trasę tak żeby za jakiś czas przebiegała nawet kawałek po tej co już była wytyczona? Zglupieje...
4. Mój przejazd jest idealna linią przejazdu? A skąd - dopiero to w końcu zrobię teraz to tylko projekt. Ale gra twierdzi inaczej.
5. Zrobisz cała trasę pomeczysz się a później w trakcie jazdy jeden punkt trasy nie łapie przejazdu i cała zabawa od początku.
6. Tylko 64km trasy a dlaczego. Skoro ja jestem np chętny zrobić trasę jak tylko się da i jechać kilka godzin :)
A co do plusów:
1. Fajnie ze można ustawić konkretne zasady - jakie auta, lub jaka klasa ile okrążeń jakie warunki itd itd co doskonale znamy.
2. Ciekawe jest to że można sobie zrobić trasę asfaltową np na autostradzie a później zapisać na jako wyścig przełajowe - jak ktoś nie lubi tych drugich to może sobie wbić levele jeżdżąc po drogach asfaltowych. Ale czy to plus? Może nie dla wszystkich.

Kreator pozostawia dużo do życzenia - na razie jako odskocznia można to traktować dla siebie ale udostępniać coś konkretnego i rywalizować z innymi to chyba póki co daleka droga.
 
Ostatnia edycja:

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze jedno pytanie, ma ktoś podobny problem, odblokowałem, znalazłem i naprawiłem wszystkie zaginione pojazdy a aczek 86% a mam 15 na 15

Jak ktoś wie gdzie mogę napisać w tej sprawie to proszę o informacje :)
Właśnie mi wskoczył aczik
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktos chętny na zrobienie acziku żółw i zając?
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie mi wskoczył aczik
Ktos chętny na zrobienie acziku żółw i zając?
Dziękuje za info, sprawdzę wieczorem jak będę, co do aczka mam ale chętnie pomogę koledze z forum :) Tylko bardziej jutro niżdziś, wiesz dziś preiera RDR2 a i tak nie wiem o której dziś będą czy w ogóle będę
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktos chętny na zrobienie acziku żółw i zając?
Mogę ci pomóc, zaproś krzys1190
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje za info, sprawdzę wieczorem jak będę, co do aczka mam ale chętnie pomogę koledze z forum :) Tylko bardziej jutro niżdziś, wiesz dziś preiera RDR2 a i tak nie wiem o której dziś będą czy w ogóle będę
Spoko. Jak nie zrobie do jutra, to sie odezwe.
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie mi wskoczył aczik
Co robiłeś że dostałeś ? bo ja nie dostałem :(
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ktoś chętny do wspólnych konwojów czy coś?

Ja wysłałem parę podań, o chęci wstąpienia do drużyny i lipa :/

Z tego co się orientuje trzeba grać w drużynie bo tym sposobem można więcej kasy i rep'a otrzymać za ukończone wyścigi.


Jak tak patrze na te wyzwania "znaki ostrzegawcze" to się grubo zastanawiam jak co niektórzy wykręcili takie wyniki :/ Ja przy nie których mam problem by otrzymać 3 gwiazdki (chyba we 3 mam tylko 2 gwiazdki i za olere nie umie wykręcić trzech), a inni mają jakieś kosmiczne odległości.


Odkryliście całą mapę (jak chodzi o drogi)? Mi się wydaje, że mam całą odkrytą, a dalej pokazuje mi 528/531 :/. I już odcinek po odcinku sprawdzałem, gdzie mi czegoś brakuje i za Chiny ludowe nie potrafię niczego znaleźć, a osiągnięcie
The Noisy Cartographer
Drive down every road in Britain.

Mi wpadło..
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie martw się graj to same ci się znajdą, osiągniecie wpada wcześniej i dobrze gdyż w poprzednich odsłonach człowiek się tylko irytował z tego powodu. Ja miałem 529 i też mówię do cholery gdzie te drogi a z czasem samo się znalazło nawet nie wiem kiedy. Jak tak bardzo chcesz ich poszukać to użyj lupy w xbox. Znaki ostrzegacze są banalne bo możesz cofać czas i próbować do skutku, strefy też nie są trudne a najgorsze są drifty szczególnie te na szutrze ja jeszcze kilku nie zrobiłem. Klucz do sukcesu to dobre auto i tuning. Teraz w sumie jest o wiele łatwiej bo masz gotowe konfigurację do pobrania.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś chętny do wspólnych konwojów czy coś?

Ja wysłałem parę podań, o chęci wstąpienia do drużyny i lipa :/

Z tego co się orientuje trzeba grać w drużynie bo tym sposobem można więcej kasy i rep'a otrzymać za ukończone wyścigi.


Jak tak patrze na te wyzwania "znaki ostrzegawcze" to się grubo zastanawiam jak co niektórzy wykręcili takie wyniki :/ Ja przy nie których mam problem by otrzymać 3 gwiazdki (chyba we 3 mam tylko 2 gwiazdki i za olere nie umie wykręcić trzech), a inni mają jakieś kosmiczne odległości.


Odkryliście całą mapę (jak chodzi o drogi)? Mi się wydaje, że mam całą odkrytą, a dalej pokazuje mi 528/531 :/. I już odcinek po odcinku sprawdzałem, gdzie mi czegoś brakuje i za Chiny ludowe nie potrafię niczego znaleźć, a osiągnięcie
The Noisy Cartographer
Drive down every road in Britain.

Mi wpadło..
Ja bym chętnie do jakiejś drużyny dołączył albo trzeba coś założyć i szukać aktywnych graczy. Tutaj o takich ciężko, jest klub forumowy ale jakby widmo...
W przygodach rankingowych takich z wyszukiwania to czasami straszna lipa jest...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie martw się graj to same ci się znajdą, osiągniecie wpada wcześniej i dobrze gdyż w poprzednich odsłonach człowiek się tylko irytował z tego powodu. Ja miałem 529 i też mówię do cholery gdzie te drogi a z czasem samo się znalazło nawet nie wiem kiedy. Jak tak bardzo chcesz ich poszukać to użyj lupy w xbox. Znaki ostrzegacze są banalne bo możesz cofać czas i próbować do skutku, strefy też nie są trudne a najgorsze są drifty szczególnie te na szutrze ja jeszcze kilku nie zrobiłem. Klucz do sukcesu to dobre auto i tuning. Teraz w sumie jest o wiele łatwiej bo masz gotowe konfigurację do pobrania.
Te strefy ze znakiem ostrzegawczym, gdzie wybijam się z asfaltu jest są łatwe. Natomiast te gdzie szuter + trawa (nierówności) to masakra. Nie wiem czy samochód terenowy czy jaki użyć. Bo terenówki jakoś za wolne, a zwykłe ślizgaja się, że masakra.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zawieszenie dobrze wybierające nierówności to podstawa, spróbuj bowlerem. Najgorszy skok to ten przez rury ja to porsche chyba 918 zrobiłem.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ktoś chętny do wspólnych konwojów czy coś?

Ja wysłałem parę podań, o chęci wstąpienia do drużyny i lipa :/

Z tego co się orientuje trzeba grać w drużynie bo tym sposobem można więcej kasy i rep'a otrzymać za ukończone wyścigi.


Jak tak patrze na te wyzwania "znaki ostrzegawcze" to się grubo zastanawiam jak co niektórzy wykręcili takie wyniki :/ Ja przy nie których mam problem by otrzymać 3 gwiazdki (chyba we 3 mam tylko 2 gwiazdki i za olere nie umie wykręcić trzech), a inni mają jakieś kosmiczne odległości.


Odkryliście całą mapę (jak chodzi o drogi)? Mi się wydaje, że mam całą odkrytą, a dalej pokazuje mi 528/531 :/. I już odcinek po odcinku sprawdzałem, gdzie mi czegoś brakuje i za Chiny ludowe nie potrafię niczego znaleźć, a osiągnięcie
The Noisy Cartographer
Drive down every road in Britain.

Mi wpadło..
Masz już zaproszenie przyjęte. Oprócz mnie jeszcze 2 osoby mają admina, ale widocznie nikomu się nie chciało akceptować. Wisiały 4 zaproszenia w sumie, a ja nie zawsze jestem przy kompie.

Co do dróg to ja znalazłam wszystkie i miło się zaskoczyłam, że w tej części najmniej się tych dróg naszukałam niż w poprzednich 3 odsłonach ;)
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co robiłeś że dostałeś ? bo ja nie dostałem :(
Nic. Czekałem, ale ten ostatni samochód z lata znalazłem dopiero teraz, bo na premiere nie grałem.
A poza tym dziekuje, dobranoc i do zobaczenia po wydaniu DLC [emoji6]
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
JA tam wszystkie skoki zaliczyłem, a czy ten skok przez rury najgorszy, no nie wiem. Ja go zaliczyłem za 5 razem i bardziej się uśmiałem niż wkurzałem.
No i skoki są banalne wystarczy X na danym skoku,drifcie,pomiarze,radarze i masz ranking jaki kto osiągnął wynik, a najlepiej wybrać ogólny ranking.
Zawsze wybierając najpopularniejsze auto z rankingu, wykręcisz czas/skok/drift. No i koniecznie w opcjach włączone przewijanie, gdyż ono bardzo się przydaję.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szanowni,

kiedy pojawia się 15 szopa??
jak odblokować ten British Racing Green ??
 

Do góry Bottom