Forza Horizon 4

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dawno temu się już pojawiła, przegapiłeś. Kupiłeś zamek za dychę dający plotkę o jednym aucie ? W okresie zimowym była szopa na wysepce gdzie można się dostać tylko w zimę, masz te auta ? Wrzuć zdjęcie co masz to będzie łatwiej dojść co przegapiłeś.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tego starego Bentleya mi brakuje.
Nie stać mnie na takie zamki :( brakuje mnożnika za VIP a losuje mi głównie głupie ciuchy :(
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dorobić można się na rożne sposoby, niektóre auta maja perki na kasę od kilku tys do nawet 300tys a perki łatwo nabija się latając bokiem(wydmy, okolice wiatraków to dobre tereny). Pewnie nie masz DLC FD ? A to na nich są te największe. sumy.

Niektóre zwykłe auta mają perka na inne auto FE, taklie auto można pogonić bo nie każdy wie że moje je łatwo zdobyć i to wielokrotnie.

KLYK


Szukaj okazji kupuj tanio i sprzedawaj drożej.

Powtarzaj wyścigi, teraz jak jest kreator tras gracze tworzą ciekawe trasy w których można zarabiać sporo nie nudząc się kolejny raz na tej samej.

forzamotorsport.net / forzahub - odbieraj darmową kasę.

Wykonuj FTL a za punkty kupuj losowania.

Opcji jest jak widzisz sporo a to nie wszystkie :)
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pewnie nie masz DLC FD ?
?? co to za DLC ??
zadania dzienne/tygodniowe ??
forzamotorsport.net / forzahub
coś więcej ??

A co z tym British Racing Green

Który masz poziom ??
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Formuła Drift
Wszystko jak leci.
Wchodzisz na stronę rewards.forzamotorsport.net lub instalujesz aplikację na konsoli ForzaHUB i odbierasz darmową kasę, w zależności od poziomu jak posiadasz.
British Racing Green masz na dole po środku mapy, są to misję fabularne jak kaskader czy drifter.
25 i dwie gwiazdki czyli normalnie licząc 525 ale to nie ma znaczenia.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nowe malowanie na Lamborghini Aventador FE - KBS RACING - dostępny dla wszystkich.
 

emilo123

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam nietypową prośbę dotyczącą FH4. Mianowicie czy ktoś kto posiada pudełkową wersję gry i mógłby zeskanować całą jej okładkę i ją tutaj udostępnić w dobrej rozdzielczości lub wysłać ewentualnie na pw?? Sprawa jest prosta posiadam steelbook z wersji ultimate ale wygodniejsze są standardowe pudełka no ale nie mam okładki i jest lipnie, a na necie kaszana z coverami do Forzy jest...
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś z was jeszcze problem z aczkiem ze wszystkie zaginione pojazdy, bo ja ciągle mam i nie może się odblokować, mam wszystkie 15 aut a nadal aczek nie wskakuje a tylko jego mi brakuje ;(
 

kobe83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam One X od dwóch tygodni. Wcześniej tylko X360. TV mam 1080p.
Jakoś na początku nie zwróciłem uwagi i dałem na jakość a trochę gry przeszedłem.
Wczoraj dopiero zmieniłem na 60 fps i sam nie wiem, który tryb mi się bardziej podoba ;-)
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A gdzie mozna zmienic ten tryb gry na 60 fps? Mam problem albo cos robie zle chodzi mi o zadania forzathone z fordem capri. Trzeba zdobyc lacznie 9 gwiazdek w strefach pomiarowych ja zdobylem juz 3 a pisze mi ze mam 0 znowu jakis blad?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spróbuj w strefie znajdującej się w Edinburgh pod zamkiem.
Tryb zmienisz w ustawieniach > obraz jak masz XOX
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Alfa Romeo 4c - carabinieri - udostępniony dla wszystkich.
 

Szaman789

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Innych graczy gdy nie jest to wyścig czy jakaś zabawa widzę zawsze jako duchy. Da się to zmienić?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Inni gracze zawsze będą duchami czyli nie da się w nich uderzyć jeśli o to pytasz. Jedyny wyjątek to gdy jesteś z kimś w konwoju lub jak pisałeś w wyścigach.
 

kobe83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Alfa Romeo 4c - carabinieri - udostępniony dla wszystkich.
Super. Może by jeszcze Gulia w takim samym malowaniu.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gulia nie ma sygnałów ale malowanie można zrobić. Szczególnie nie FE - może w niedzielę będzie chwilę czasu.
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki krzys udalo sie ale swoja droga dziwne ze tylko tam to dziala. Ale mam problem z tym ostatnim zadaniem tez 8 dobrych kombinacji. Co tam trzeba zrobic zeby to zaliczyc?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem czy tylko tam działa, pewnie działa na całej mapie ja akurat mam ustawiony zamek jako dom i tę strefę miałem najbliżej :)
Kombinację to np. robisz drift, skok, bączka itd. Ja to nabiłem na zamkniętym lotnisku po prawej części mapy pod Edinburgh.
 

Rtruth

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja robilem w paru innych miejscach i dopiero tam mi zadzialalo.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś jakieś info czy planują lub kiedy naprawią tego bugiem z archivem odnośnie zaginionych pojazdów ?
 

Do góry Bottom