Forza Horizon 4

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Aktualka będzie o 19.00 naszego czasu jak każda aktualizacja do Forzy.
Super akurat z pracy przyjdę :) Chyba dziś noc zarwana ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Dla tych ci się nie mogą doczekać od 10 minut leci stream z dodatku na oficjalnym kanale.
 

walor

Świeżak
Świeżak
Macie już dostępny dodatek?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie


Jest aktualizacja, 3.75GB do pobrania.
 
Ostatnia edycja:

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Ja już trochę pograłem i szału nie ma, trochę pustawa ta wysepka ale nie ma tak źle. Jest kilka nowości ale pytanie czy burza przejdzie do Forzy Horizon 5, czy znowu będzie takim ficzerem w DLC, tak jak Storm Island w Forzie Horizon 2.
 

sulek1124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka, jestem nowicjuszem w świecie Forzy, mam 93 lvl i nie mam więcej nowych wyścigów. To już ich koniec?
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
No i DLC z dniem dzisiejszym (w sumie to z wczorajszym) skończone, szybko poszło, w sumie takie sobie to DLC. Nie spodziewałem się niczego odkrywczego ale troszkę pod pewnymi aspektami dodatek rozczarował. Dodatek na 10-14H nie ma źle, fajne skarby z zagadkami oraz urozmaicenie w postaci wyzwań pioniera, drity o wiele łatwiejsze od podstawki. Trochę mam wrażenie że to DLC tak na szybko było zrobione, wiadome że teraz zespół jest podzielony na dwie ekipy, ale myślę że jest to odczuwalne ogólnie w całej tej odsłonie.
Online ma o tyle problem, że dźwięk bardziej wariuje, niż w ogóle na start i obecnie w podstawce. Do tego zdarzyło mi się że 2x w całej grze wywaliło mnie do dashbarda, po prostu DLC się wysypało. Ale to tylko jak byłem online i grałem z ludźmi, solo działa OK dzwięk nie ścina wszystko chodzi OK. Niby mapka jako DLC jest największa od dotychczasowych dodatków jakie zostały wydane, mam tylko nadzieje że DLC 2 nie będzie wariacją w stylu Hot Wheels itd:.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Siemka, jestem nowicjuszem w świecie Forzy, mam 93 lvl i nie mam więcej nowych wyścigów. To już ich koniec?
Jeśli chodzi o solo to nawet po skończeniu wszystkich możesz jezdzic jeszcze kolejne razy (ile chcesz i co chcesz) za każdym razem level będzie wzrastał.
Jeśli chcesz czegoś ambitnego to bierz udział np w wyścigach ligowych albo rywalizacjach (rywale), tam praktycznie nigdy się to nie kończy. Co tydzień masz tez mistrzostwa sezonowe co prawda na tych samych trasach ale zawsze jakies nowe nagrody.
No i oczywiście masz też możliwość tworzyć nowe trasy i udostępniać je dla innych lub jeździć samodzielnie.
Naprawdę możliwości jest wiele, znajdź coś dla siebie.

P. S. Ktoś wie co z tymi pokazowkami sezonowymi? Nie mogę zaliczyć osiągnięcia bo od miesiąca nie ma żadnej na mapie....
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dodatek skończony, strefy pomiarowe, driftu łatwiejsze niż w podstawce.
 

sulek1124

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rozważam ulepszyć grę do edycji Ultimate. Warto czy sobie odpuścić?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To zależy czy cię interesuję VIP, Car Pass i ekspansja ?

Na premierę się opłacało kosztowała ~100zł więcej od zwykłej a sama ekspansja to chyba 140zł teraz kosztuje ? Cztery dyszki w kieszeni a ponadto vip i car pass w pakiecie. Porównując do GP za 1-40zł to już tak średnio.


>>>>>>>>>>>>>

Co do pierwszej ekspansji to całkiem spoko ale bez szału 7/10, masa błędów a może specjalnie zostawionych furtek sprawiła że wiele wyzwań można było zrobić bez wysiłku, drifty wbijałem za pierwszym razem i to na stockowym aucie w przeciwieństwie do podstawki gdzie chyba nigdy tego nie ukończę.
Plus w DLC to nowe konkurencję choć to tak naprawdę recykling, minus niewielkich rozmiarów mapa. Zagadki też mi się podobały.
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zna ktoś dobrego tunera?
Nie da się ukryć że w tej grze bardzo ważny jest dobry tuning auta, szczególnie jeśli gra się z innymi graczami online np w przygodzie drużynowej (z drivatarami to i nawet nie trzeba części do aut kupować), aby móc myśleć o dobrych miejscach.
Ja jako tako jeszcze auto pomaluje ale na tuningu technicznym specjalnie się nie znam

Zauważyłem że gość o nicku Don Joe wongson czy jakoś tak ma dobre tuningi i dość mocno na YouTube działa. Znacie kogoś od kogo warto wziąć dobry tuning?
 

Kaska303

Świeżak
Świeżak
A czy ktoś z was ma pomysł, jak zmienić język na polski wątek grze?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli chodzi ci o dubbing to gra go nie posiada. Gra ustawia język według języka konsoli, jeżeli nie ma PL pomimo takiego ustawienia to nie będzie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zna ktoś dobrego tunera?
Nie da się ukryć że w tej grze bardzo ważny jest dobry tuning auta, szczególnie jeśli gra się z innymi graczami online np w przygodzie drużynowej (z drivatarami to i nawet nie trzeba części do aut kupować), aby móc myśleć o dobrych miejscach.
Ja jako tako jeszcze auto pomaluje ale na tuningu technicznym specjalnie się nie znam

Zauważyłem że gość o nicku Don Joe wongson czy jakoś tak ma dobre tuningi i dość mocno na YouTube działa. Znacie kogoś od kogo warto wziąć dobry tuning?
Ja często korzystam z tuningów od Maka91, ale on robi chyba tuningi pod achievementy ;p
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy ktoś wie o co chodzi z osiągnięciem na FORZA HUB dotyczącym 50 aut i nazywanym Car masteries?
gdzieś czytałem że chodzi o osiągnięcia w autach - aby 50 było zrobionych na maksa.
Do tej pory miałem 25 aut, zrobiłem kilka kolejnych ale na stronie Forza hub od niedzieli wieczorem nadal pokazuje mi 25 i nic się nie zmieniło.
Chodzi o coś innego?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten szajs się nie aktualizuję, mam to samo.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ten szajs się nie aktualizuję, mam to samo.
Jak rozumiem nir aktualizuje się dla fh4 bo FM6 bez problemu się aktualizuje.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie czwórka stanęła przed wydaniem DLC, szóstkę mam na 100%.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
stronie Forza hub od niedzieli wieczorem nadal pokazuje mi 25 i nic się nie zmieniło.
Bo się aktualizuje to co tydzień i jest teraz zawieszone? ...
 

Do góry Bottom