Forza Horizon 4

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witajcie. Ma ktoś z was problem z grą po tej aktualizacji.
Ja po pierwsze nie mam na mapie opcji tego dodatku Lego (a mam wersję ultimate).
Poza tym mam na mapie znów nieaktywne garaże zapomnianych aut oraz tablice (wpływu i szybkiej podróży). Jak dojadę do zapomnianego garażu nic się nie dzieje. TABLICY w sumie nie próbowałem szukać...
 

alien_krk

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witajcie. Ma ktoś z was problem z grą po tej aktualizacji.
Ja po pierwsze nie mam na mapie opcji tego dodatku Lego (a mam wersję ultimate).
Poza tym mam na mapie znów nieaktywne garaże zapomnianych aut oraz tablice (wpływu i szybkiej podróży). Jak dojadę do zapomnianego garażu nic się nie dzieje. TABLICY w sumie nie próbowałem szukać...
U mnie wszystko jest ok
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja będę dopiero dzisiaj sprawdzał, ale pobrało się wczoraj ok. 23.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem trochę w to lego, ale tą stację radiową LEGO mogli sobie darować, z jedną i tą samą muzyczką ciągle lecącą. Ogólnie dodatek nawet fajny, ciekawie zrobiony, dużo do odblokowania ( gdy widzimy pierwszy raz, to może wydać "WOW ile tego jest" ) Jest OK wydaje mi się że ten dodatek śmiało można dać wyżej niż Fortune Island, jeszcze trzeba by trochę pograć w same zawody, bo na razie radary,drift,skoki i ulice znajdźki zdobyłem.
Sposób na nowe znajdźki też całkiem fajny, aczkolwiek momentami może irytować, bo o ile zdobycie niektórych w nocy to bułka z masłem, tak radioaktywne rośliny które pojawiają się tylko gdy pada deszcz no już ciężej, zwłaszcza że deszcz pada chwile. Jak zawsze mapka nie jest duża ale jest różnorodna, co standardowo idzie na plus.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie reset i Czyszczenie cache pomogło.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pograłem trochę w to lego, ale tą stację radiową LEGO mogli sobie darować, z jedną i tą samą muzyczką ciągle lecącą. Ogólnie dodatek nawet fajny, ciekawie zrobiony, dużo do odblokowania ( gdy widzimy pierwszy raz, to może wydać "WOW ile tego jest" ) Jest OK wydaje mi się że ten dodatek śmiało można dać wyżej niż Fortune Island, jeszcze trzeba by trochę pograć w same zawody, bo na razie radary,drift,skoki i ulice znajdźki zdobyłem.
Sposób na nowe znajdźki też całkiem fajny, aczkolwiek momentami może irytować, bo o ile zdobycie niektórych w nocy to bułka z masłem, tak radioaktywne rośliny które pojawiają się tylko gdy pada deszcz no już ciężej, zwłaszcza że deszcz pada chwile. Jak zawsze mapka nie jest duża ale jest różnorodna, co standardowo idzie na plus.
Jest lepiej niż myślałem.
Ale mam trzy pytania ??
1. Czy dostaliście F40 LEGO ?? odblokowałem, dostałem prawdziwe F40 C do garażu, a tego "klockowego" nie mam jako "POSIADANE"
2. Te roślinki to rozumiem losowo się pojawiają w nocy podczas opadów tak ??
3. Czy oprócz tego wyzwania gdzie trzeba zebrac 500szt tych różowych klocków jest jakieś inne po prostu czy warto za nimi specjalnie jeździć ??
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2. To nie musi być w nocy a jedynie podczas deszczu się aktywują, jak to robiłem to padało dosłownie co 2 minuty czasu rzeczywistego.
3. Jedziesz na lotnisko tam stoi cała kupa tych kostek, jedziesz pasem do hopki i z powrotem, to zadanie możesz w kilka minut odhaczyć. Na szczęście te 500 kostek nie jest numerowane i się odradzają po zniszczeniu.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
500 kostek już zebrane :) pytanie czy na zapas nie zbierać ;)
Co z tym Ferrari ?? Jeździłem, ale w garażu nie mam tylko Mini i Senna + czeka Barnfind do odwiedzenia, tam chyba też inne Ferrari (Dino ??) Chociaż ja obstawiałem Mustanga...
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Jest lepiej niż myślałem.
Ale mam trzy pytania ??
1. Czy dostaliście F40 LEGO ?? odblokowałem, dostałem prawdziwe F40 C do garażu, a tego "klockowego" nie mam jako "POSIADANE"
2. Te roślinki to rozumiem losowo się pojawiają w nocy podczas opadów tak ??
3. Czy oprócz tego wyzwania gdzie trzeba zebrac 500szt tych różowych klocków jest jakieś inne po prostu czy warto za nimi specjalnie jeździć ??
1. Tak dostałem ogólnie są 3x nowe auta. Ja zaś mam problem z odnalezionym autem, boo nie dość że mam je, no i niby się robi to jeszcze nie dostałem powiadomienia że mogę je odebrać z warsztatu.
2. Nie są one zawsze w tych samych miejscach, więc jak zacznie padać deszcz, to zaraz jedziesz na znane miejsca i one tam będą, to jest znajdźka więc ma stałe miejsce gdzie się pojawia i znika.
3.Wyzwania są po to jeżeli chcesz wbić full serwis osiągów i mieć500 na 500 GS. To są tak zwane wyzwania w niszczeniu. Będziesz miał inne głupsze np: zniszczyć 3x wózki z kawą są przy plaży zaraz przed znacznikiem szybkiej podróży do UK.

Mi zostało ostatnie głupie wyzwanie, zrobić SKOK i przy lądowaniu zrobić unik przed zderzeniem z samochodem. Tylko 2 razy trzeba tak zrobić, ja mam 1 na 2, teraz się męczę aby wbić drugi raz.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Curian666
Jak wchodzę do garażu to mam tylko Mini i Senna :/
Natomiast jak wchodzę w producenta to widze Ferrari, ale nie mam opisu "POSIADANE".
Jak u Ciebie ??
Miałem problem z pełnym garażem - może coś nie pykło :(

Jestem na etapie zbierania na samolot.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak miałeś pełny garaż to ci nie dodało nic dziwnego, wejdź w salon i dodaj.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Curian666
Jak wchodzę do garażu to mam tylko Mini i Senna :/
Natomiast jak wchodzę w producenta to widze Ferrari, ale nie mam opisu "POSIADANE".
Jak u Ciebie ??
Miałem problem z pełnym garażem - może coś nie pykło :(

Jestem na etapie zbierania na samolot.
Ja miałem wszystkie 3x samochody, co do pełnego garażu to pierwsze słyszę aby były jakieś limity. W nim zazwyczaj masz POSIADANE AUTA i mam około 500 aut nawet dublujących się, więc hmmm czy mam pełny garaż chyba nie :p.

TOPIC:
DLC LEGO skończone dziś dobiłem do końa, takie sobie mała mapka ale przyjemnie się grało, szkoda że "świat lego" nie był światem w 100% z klocków.
2,5K na 2,5K GS. Chyba że walną jakiś na siłę updejt wnoszący dodatkowe 500GS po 160GS za jakieś wyścigi itd: jak do FH3, ale mam to w dupce do gry już nie wracam. Czekałem długo na DLC2 i w sumie w pewnym stopniu zawiódł bo myślałem że dadzą coś normalniejszego niż LEGO. Może gdybym miał 15-20 lat mniej to dodatek by mnie jakoś bardzie bawił.

DLC2 nie jest złe, jest poniżej oczekiwań.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
500 aut to był pierwotny limit aktualnie podniesiony jest do 750.
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czołem.
Nie mogę dodać z salonu :(
Tak to u mnie wygląda...
Teraz jestem na etapie zbierania na dinozaura.
 

Attachments

Tsu9Mi

Świeżak
Świeżak
Witam
Potrzebuje pomocy, a mianowice po ukonczeniu sezonu wiosennego przełaczyło mnie na sezon zimowy,a co wiecej nie moge go pominąc.
co moze byc tego przyczyną?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aktualnie w grze jest sezon zimowy więc wszystko jest tak jak powinno być.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam
Potrzebuje pomocy, a mianowice po ukonczeniu sezonu wiosennego przełaczyło mnie na sezon zimowy,a co wiecej nie moge go pominąc.
co moze byc tego przyczyną?
Ta gra tak ma, co tydzień jest inna pora roku w grze. W menu gry masz odliczanie za ile nastanie następna pora roku.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kto pomoze wbic trofeum WILK I ZAJAC ? Nie moge nikogo znalez :(
Mogę ci z tym pomóc.
 

pluton2301

Świeżak
Świeżak
To fajnie dzięki :)

O której Ci pasuje? Mój nick w forzie to ChildishSoap503
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz jestem w pracy, jutro napisz do mnie PM na xbox to odpale grę i sobie wbijesz.
XBL: Krzys1190
 

Do góry Bottom