Forza Horizon 4

pluton2301

Świeżak
Świeżak
Witam. Czy wie ktos gdzie znajduja sie save z gry Forza Horizon 4 ? Gdy bede gral na innym laptopie ale na swoim koncie microsoft to czy save beda te same czy bede zaczynal gre od poczatku i wszystko przepadnie?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powinno się zapisywać w chmurze :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Czy wie ktos gdzie znajduja sie save z gry Forza Horizon 4 ? Gdy bede gral na innym laptopie ale na swoim koncie microsoft to czy save beda te same czy bede zaczynal gre od poczatku i wszystko przepadnie?
Jeśli grasz w fh4 będąc na konsoli online to save wysyła się do chmury po każdej rozgrywce. Zapis pobierze się sam z chmury przy pierwszym uruchomieniu gry.
 

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ostatnio zakupiłem sobie Ultimate Add-ons do Horizon 4 bo był u "Turasów" w dobrej cenie :p i tak sobie gram w Lego Speed Champions i za nic świecie nie mogę ukończyć wyzwań z Ukrytą Oazą w sensie dotrzyj z niej gdzieś tam, wszystko mam prawie pozaliczane prócz tego. Może mi ktoś dać wskazówkę gdzie to cholerstwo jest? Bo to nie jest ta duża oaza z punktu widokowego?
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś jeszcze gra? Jest nowy tryb bitewny - eliminator. Można zdobyć kilka achików
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam kilka pytań po półrocznej przerwie wróciłem do gry i znów się wciągnąłem.
Podali byście ze 3 modele najszybszych samochodów w grze ?
I czy mając 100 samochodów zdobytych , większość to truchła , czy jest sens je trzymać ? czy sprzedawać na giełdzie, wiem że mam jakieś auto złote za 10 milionów , nie gram nim wogóle , chciałem go sprzedać , ale mimo wartości 10 milionów na aukcji chyba mogę wołać max 3,5 miliona , dlaczego tak jest ?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam kilka pytań po półrocznej przerwie wróciłem do gry i znów się wciągnąłem.
Podali byście ze 3 modele najszybszych samochodów w grze ?
I czy mając 100 samochodów zdobytych , większość to truchła , czy jest sens je trzymać ? czy sprzedawać na giełdzie, wiem że mam jakieś auto złote za 10 milionów , nie gram nim wogóle , chciałem go sprzedać , ale mimo wartości 10 milionów na aukcji chyba mogę wołać max 3,5 miliona , dlaczego tak jest ?
Auto dobre jest wtedy kiedy tuning jest dobry. Wcale nie powiedziane ze najszybsze będzie najlepsze. Kwestia precyzji jazdy i trzymania się drogi. Trudno doradzić konkretne.
Możesz sprzedać te co nie używasz ale to drobne pieniądze (o ile się sprzeda w ogóle) a roboty z tym bardzo dużo - ja grubo ponad połowę po prostu wywaliłem z garażu bo za dużo szukania było. Teraz jest ten plus że jak losujesz na loterii auto które już masz to od razu masz możliwość odebrać za niego pieniądze a nie auto, to duży plus. Kwestia wielkości sprzedaży na aukcji zależy od twojego poziomu postaci (nie pamiętam szczegółowo czy chodziło o tunera czy coś innego). Jak. Masz nisko poziom to nie sprzedaż za wysokie kwoty, zdobędziesz niewielki procent podstawowej kwoty.
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Z szybkich aut mogę polecić Ferrari 599XX Evo tune.'
Mam 540 aut i nadal zbieram ;)
Po ostatniej aktualizacji pojawiła się promocja horizon - fotografowanie aut (coś podobnego jak w Forza Horizon 3)
 

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Mam pytanie bo robię playlistę festiwalowa wiosenną i mam 79% a mam już wszytko na złoto i nie wiem co zrobić żeby dostać ten 1% do 80 %
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie mam newsa. Do odbioru losowania (az 200 tych potrojnych! ) w FH4 - w trakcie gry wchodzimy do menu = Home / horizon life / Wiadomosci (zakladka prezenty).

BTW. Ma ktos z was ten poradnik do forzy 4 albo mapy pelne gdzie znajde doklandie ukryte samochody itp?
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
znajde doklandie ukryte samochody itp?
Wpisujesz w google ... ''forza horizon 4 barn finds'' i powinno byc?
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Panowie mam newsa. Do odbioru losowania (az 200 tych potrojnych! ) w FH4 - w trakcie gry wchodzimy do menu = Home / horizon life / Wiadomosci (zakladka prezenty).

BTW. Ma ktos z was ten poradnik do forzy 4 albo mapy pelne gdzie znajde doklandie ukryte samochody itp?
Serio 200 losowań? A dali kogoś kto to będzie klikał?
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Od dziś nowa funkcja - za kulisami festiwalu.
Można wybierać między dwoma samochodami: Lotusem a Ferrari.
Trwa głosowanie :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Od dziś nowa funkcja - za kulisami festiwalu.
Można wybierać między dwoma samochodami: Lotusem a Ferrari.
Trwa głosowanie :)
Jak zwykle się posr*li z tym. Skoro żeby przepustki dostać trzeba będzie robić 50% całości miesięcznej playlisty to mogli je dać do losowań i super losowań. Codziennie jest losowanie i wybiera się jedno z dwóch aut. Każde wybrane auto trafia do puli aut które można wymienić za przepustkę.
Za 50% miesięcznej przepustki dostaję się jedną przepustkę. Czyli jeżeli jest 7 głosowań w tygodniu to w miesiącu będzie 28 aut a przepustkę można wygrać jedną miesięcznie. Faktycznie super sprawa! Naprawdę!
Całe szczęście że ja mogę to olać bo mam wszystkie auta z tej gry.
 

mikuś1310

Świeżak
Świeżak
Witam. Czy ktoś mi objaśni jak to jest z tymi sezonówkami? Bo są 3 opcje trudności do wyboru. Wybrałem tą najsłabszą. Ukończyłem dostałem 1 gwiazdke i nagrode. Ale w playliście pisze ze nie ukończono.???
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Dopiero zaczynam przygodę z fh4. Zakupiłem dlc mapę skarbów i fortune island. No i nie wiem jak odpalić fortune island( w menu niby jest ale na szaro i nic nie mogę zrobić) oraz nie wiem jak użyć mapę skarbów żeby się to wszystko zaktualizowało i dodało do mapy. Pkmoże ktoś?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odblokuję się wraz z postępami, graj podstawkę samo cię powiadomi.
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odblokuję się wraz z postępami, graj podstawkę samo cię powiadomi.
Czyli mimo iż zakupiłem fortune island, to i tak " trzeba sobie zasłużyć" na dostęp.......?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czyli mimo iż zakupiłem fortune island, to i tak " trzeba sobie zasłużyć" na dostęp.......?
Nie nazwałbym tego tak, ale tak, coś w ten deseń :)
 

zbyszekleszczak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli mimo iż zakupiłem fortune island, to i tak " trzeba sobie zasłużyć" na dostęp.......?
Nie tyle zasłużyć co przejść fabularne wprowadzenie do podstawowej wersji gry
 

Do góry Bottom