Forza Horizon 5 w 4K wygląda fantastycznie. Gameplay pokazuje wyprawę w burzy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.plSiadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i zobaczcie nowy materiał z Meksyku. Forza Horizon 5 ponownie zachwyca, a gracze mogą tym razem sprawdzić 15-minutowy film, który pokazuje jedną z najważniejszych produkcji następnych tygodni.
Jesteście gotowi na wyprawę do Meksyku? Forza Horizon 5 zaproponuje graczom rozbudowany świat, który jest zdecydowanie największym terenem w całej serii, więc deweloperzy podzielili mapę na kilka regionów i w każdym miejscu możemy natrafić na inną pogodę.
Na właśnie opublikowanym materiale możemy sprawdzić, jak prezentuje się stosunkowo spokojny przejazd, który jednak w pewnym momencie wymyka się spod kontroli, ponieważ pojazdy muszą nie tylko zmierzyć się z różnymi wybojami na trasie, ale przede wszystkim – z burzą.
Na filmie zobaczycie wykonywanie prostych misji, jednak pamiętajcie, że to nie koniec zabawy, ponieważ po siódmej minucie rozpoczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki.
Z Forza Horizon 5 miał już okazję zapoznać się Roger, który nie ukrywał, że Playground Games szykuje jedną z najważniejszych gier 2021 roku. Fani gatunku muszą przygotować się na mnóstwo dynamicznej rozgrywki.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ładnie ładnie wygląda :)
 

Do góry Bottom