Forza Horizon -- Behind the Scenes Episode 4

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Kolejna część serii za kulisami od developerów Forzy Horizon. Prawdopodobnie już ostatnia. W tej części, developerzy opowiadają nam o niesamowitej atmosferze, panującej na festiwalu "Horizon" dowiadujemy się również o ważnym aspekcie, czyli o muzyce panującej podczas rozgrywki. No i na końcu developer opowiada o możliwości "customizacji" naszych aut, a zobaczcie sobie sami...

Behind the Scenes Episode 4:


Dla Xboxforum.pl /Azura
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ooxBARTUSxoo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Mega :D juz jutro rano przyjdzie do mnie oryginalna przed premierowa wersja gry :) na 100% kilka dni wycięte z życiorysu :D " _._ " :))
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
2:38 - Ten Skyline R34 wymiata! Cudo japońskiej motoryzacji :D

Mega :D juz jutro rano przyjdzie do mnie oryginalna przed premierowa wersja gry :) na 100% kilka dni wycięte z życiorysu :D " _._ " :))
Zamawiałeś może z ultimy? Bo u mnie zamówienie jest jako zaakceptowane, a jutro pewnie zmieni się na "wysłane", tylko ciekawe kiedy faktycznie by doszła do mnie paczka z Forzą.

EDIT: A tak reklamują Forzę Horizon w Toronto:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
Sorry za to że nie napisze na temat ale muszę to zrobić.

Proszę powiedzcie mi kiedy wyjdzie porządna i nowa gra gdzie można tuningować auta, podobno w most wanded -ecie 2 nie będzie zaawansowanego tuningu ma być lipa .

Załamka totalna, zostaje mi tylko midnight club los Angeles .

.
 

grzesiub

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajna gierka, pograłem trochę. Grafika najwyższej jakości i gamplay też spoko.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
NikoBellic91

Ale tymi prawdziwymi samochodami się nie postarali lepiej jakby jakiś wypasiony Lamborghini czy Bugatti Veyron jeździły :D

Co do gierki to gra na prawdę wysokich lotów udała się panom od Turn10 :)

Playground games /Azura

:p
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Wypas. Na normalną Forze nawet nie zwracałem uwagi, ale Horizon to będzie mega odskocznia od monotonnych poprzedniczek i to mi się bardzo podoba. Strzał w dziesiątke, może i nawet ja sie zaopatrze w niedalekiej przyszłości w tą gre;)
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Gierka na prawdę spoko :) Klimacik jest zachowany, dubbing też spoko, model jazdy podobny do forzy 4 (ale są tylko zniszczenia wizualne) Po prostu postarali się i wydali na prawdę dobrą ścigałkę dla każdego :) No to wracam do gry ;p
 

Do góry Bottom