Forza Horizon - Dyskusja Ogólna

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe jak w DIRT zrobili fajny model jazdy + zmienne warunkui pogodowe + brudzące się auta... cudotwórcy...

nie porownuj modelu jazdy z DIRTA (arcade i to mocny) z modelem z Horizona, do tego, w Dircie sa trasy do przejechania w 2 minuty a nie masa kilometrow na wielkiej mapie, po trzecie w DIRTCIE nie ma zmiennych warunkow pogodowych tylko przed rozpoczeciem mozesz je sobie wybrac ale w trakcie jazdy sie nie zmieniaja wiec to nie jest to samo
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a ja mysle ze jakies zmodyfikowane xexy bedzie mozna wrzucic i cos sie zmieni. juz sa takie z odblokowanymi autami.
 

pablotablo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Forza Horizon - Dyskusja Ogólna

Ciekawe jak w DIRT zrobili fajny model jazdy + zmienne warunkui pogodowe + brudzące się auta... cudotwórcy...
W końcu nazywają się Codemasters :p

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jak w DIRT zrobili fajny model jazdy + zmienne warunkui pogodowe + brudzące się auta... cudotwórcy...
ciekawe gdzie w Dircie masz taki otwarty świat jak w horizonie?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Forza na bank bije TDU 2 na głowę. Jakby we TDU2 był taki sam styl jazdy jak w Forzie i cała ta przyjemność z jazdy to mielibyśmy dobrą grę.. Wszystkie opinie typu Forza jest pogromcą NFS Underground są błędne. Niestety Forza nie dorasta starym poczciwym Undergroundom do pięt jak chodzi o modyfikacje samochodów (w gruncie rzeczy chodzi o wizualne..).

Grając w Forze czasami naciskałem przycisk "B" z myślą, że odpali się Nitro :).

Mapa z początku wydaje się wielka.. Ale jak ktoś zrobi tak jak ja "muszę się wyszaleć.. i eksplorować świat" to zauważy, że nie jest w cale taka ogromna. I odpowiednim pojazdem + umiejętnościami bardzo szybko można dojechać z jednego końca mapy do drugiego..
 

futro

Użytkownik
Użytkownik
Gierka ogólnie strasznie wciąga i jest niesamowicie dobra. Jednak dwa razy wywaliło mi już Fatal Error - przy cofaniu gry. No i ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - czemu nie można kupić Hondy CRX, skoro jest ona w grze?


A co do pytania wcześniej - nie, FH nie ma opcji Split Screen.
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Być może ta honda to DLC zablokowane ;]
 

weplausss

Banned
Użytkownik
Gra zapowiada sie naprawde dobrze czekamy na premiere :D
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
CRX to unicorn co jest idiotyczne bo nie przekłada się to na świat realny tak jak to miało miejsce w FM4. Tam jak auto było unikatowe to takie jest na świecie a CRX'ów jest sporo-ciężko o dobry egzemplarz(sam aktualnie szukam) ale są.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hm jako ze duzo ludiz juz gra moze ktos odpowie czy są zawody w drifcie> czy tylko same wyscigi. Bo wspominano cos o drifcie
Wśród dostępnych atrakcji znajdziemy tradycyjne wyścigi, zarówno po zamkniętych torach wymagających kilku okrążeń, jak i na zwykłych drogach, rajdy po bezdrożach oraz zawody w driftingu.
Oraz czy jest jakas fabuła ciekawa czy poprostu zbiera sie opaski z zawodow i na tym fabula polega?
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Znalazł ktoś już jakiegoś unicorna? Gdzie są ich lokacje?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
unicornów się chyba nie szuka, pewnie będą do zdobycia w eventach organizowanych przez Turn 10 tak jak w FM4
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie moze ktos juz wie czy dzis mozna w sklepie kupic gre bo nie raz sa wczesniej na sklepach i niewiem czy jutro oczekiwac paczki czy dopiero w srode :(
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Premiera w Polsce jest 26.10 więc zapewne gra będzie dostępna 25 :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
eeee bf3 tez mial pozniej premiere w polsce ,i tak gra byla juz dostepna w date premiery swiatowej :D
chyab ze sie myle no nic wiec czekamy dalej ;]
 

kamileqKSP

Banned
Wie ktoś jak otrzymać te samochody za granie w demo i jak się grało w FM4? Bo jak uruchomiłem Horizona to się nic nie pokazało..

+ Zapraszam do Horizonowego forumowego club caru :)

http://xboxforum.pl/xbox-live-16/forza-horizon-club-car-xboxforum-148288/#post1105987
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam pytanie...
...Czy w Forzy horizon jest potrzebny online pass do grania online ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam pytanie moze ktos juz wie czy dzis mozna w sklepie kupic gre bo nie raz sa wczesniej na sklepach i niewiem czy jutro oczekiwac paczki czy dopiero w srode :(
według gram.pl zamówienia forza horizon zostały dzisiaj wysłane, sprawdziłem na koncie i rzeczywiście jutro gra powinna być u mnie ;)
 

Do góry Bottom