Forza Horizon - Fizyka, Helikoptery, Speedtrapy

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
No i twórcy udostępnili kolejne Behind the Scenes...

A co w nim ? twórcy mówią o zastosowanej fizyce jazdy, tak tej samej która jest w Forza Motorsport 4. Uczą nas że jazda będzie wymagała od graczy "Skilla" oraz wyczucia auta, a zresztą, zobaczcie sami :)



Dla Xboxforum.pl /Azura
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak dla mnie gra wyścigowa roku :) aż od demka nie mogłem się oderwać :)
 

Bolcman

Banned
Właśnie zasysam demo, bo chcę zobaczyć jak to wygląda już teraz:)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fizyka moze i jest z 4 bo jest trudno, ale przynajmniej mnie na takich samych ustawieniach jak w Forzy jezdzi sie latwiej, co nie znaczy ze zle bo to nie jest kontynuacja Forzy;)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a t agra wyjdzie na 1 plytce? bo otwarty swiat tyle aut itd i 1 plytka?? Forza 4 byla na 2 plytach a tras nie bylo az tyle ale duzo aut bylo na 2 plycie + autovista
 

Hukos

Banned
Dobrze by bylo jakby wyszła na więcej niż jednej płycie...
 

Angle

Użytkownik
Użytkownik
Czemu lepiej na jednej? Im więcej, tym lepiej - gra jest bogatsza w szczegóły.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Po demie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko mi się w tej grze podoba, co dziwne, bo nie grywam w samochodówki :) Dla fanów serii na pewno pozycja obowiązkowa, myśle że wciągnie niejednego samochodowego noobka, jak mnie;)
 

mad_d2

Użytkownik
Użytkownik
Złożony pre-order juz przed zagraniem w demo. Ale demo potwierdziło ze gra bedzie rewelacyjna. Nigdy nie przepadałęm za symulatorami ale najnowsza osłona Forzy naprawde mi sie podoba mam nadzieje wystarczy mi na bardzo długo
 

NikoBarteq

Użytkownik
Użytkownik
Rewelka, wkoncu coś dobrego po pierwszym TDU

PS. kto teraz zamówi most wanted .
 

Do góry Bottom