FORZA MOTORSPORT 2

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Jak zaczynałem grać w ta gre to myślałem że to jest shitt a okazało sie,że gra jest lepsza od pro streeta :)
 

marcin014

Świeżak
Świeżak
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

asq1994 napisał:
Jak zaczynałem grać w ta gre to myślałem że to jest shitt a okazało sie,że gra jest lepsza od pro streeta :)
Porownywanie arcadowego pro streeta z forza to grzech :p ale przejdzmy do tematu. gierka wymiata, specjalnie dla niej zaopatrzylem sie w ta kierownice z microsoftu i powiem ze gra sie o niebo lepiej. Bez problemu mozna na manualu no i precyzja sterowania wieksza :D, czuc kiedy auto zaczyna sie slizgac. ogolnie polecam kazdemu, a dla fanow wyscigowek to pozycja obowiazkowa.
 

milkman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Trochę odkopałem temat... ale nie chciało mi się robić nowego tematu ;p

Mam takie pytanie , jak wchodzę w grze do ,,car auctions" nie którzy mają samochody z odlotowymi vinylami . np z tematyki gears of war , pepsi , jakieś malunki - co nie wyglądają , żeby były zrobione w lakierowni czy żeby były ze specjalnej edycji samochodów - co się wygrywa (bo co ma niby związany GOW z forza2 oprócz tego że też jest grą na xboxa) ... może się mylę , może jeszcze za mało gry przeszedłem ... W każdym razie pytanie brzmi skąd oni to mają ?;d
 

michalo_051

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

gr aniczego sobie jednak burnout i inne tego typy gierki ;p
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Mam już 30 poziom kierowcy i zniżki na samochody z europy 50% (to chyba max ??)
aby teraz zbierać zniżki na auta np z Azji muszę przełączyć na ten region czy dalej zbierać poziomy na europie ??
 

akiela

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Witam.
Jak mozna sciagnac sobie nowe samochody do gry ?
Sa gdzies na internecie?
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Odpal marketplace to zobaczysz :)
Sa są
 

akiela

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

A trzeba miec konto gold czy miec punkty market place?
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FORZA MOTORSPORT 2

Nie sprawdzałem czy płatne, ale pewnie jak w TDU niektóre paczki płatne, niektóre nie (nie ma na sztuki, zawsze packi są) silver wystarcza chyba do działania na marketplace alnie ręki nie dam sobie uciąć. A furek sporo jest.


Gierka mioodzio :) łączy GT4 i to czego mi tam brakowało, fajne modyfikacje (nawet dolot na dzwięk silnika wpływa i takie tam) swampy też dobry pomysł (7.3 w camaro rule) Z market darmowe zassałem, są tam nissan pack (3 modele nissana) Jakieś rajdówki S2000 i coś jeszcze, z 2 packi będzie trzeba kupić bo fajne samochody są ;)
 

Wisniazor

Świeżak
Świeżak
Piękna gra. Polowe gry przeszedłem na padzie a resztę na kierownicy Microsoftu i wtedy dopiero zaczela sie zabawa i wyzwanie. Na padzie podchodzi pod arcade. Po pewnym czasie istotnie zrobiło sie troche nudno (w GT tak samo) ale odpowiednie dawkowanie pomogło. Czekam z utesknieniem na nastepna czesc.
 

HUBpoland

Użytkownik
Użytkownik
No to i ja odświeżę ten starożytny temat :)
Gra jest po prostu świetna, ale zniesmacza mnie jeden detal - moce samochodów podawane w kW (kilowatach). Jest to poroniony pomysł, i z tego co wiem nie da sie zmienić tych jednostek na KM.

No chyba że się da ... ???
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Chyba się jednak nie da.
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
hyba mowisz o polskij wersji, to nie bedzie kW, ale to W to nie Waty tylko WORKHORSE czyli konie mechaniczne w wolnym tlumaczeniu....
tak mnie sie wydaje
 

glodos

Użytkownik
Użytkownik
skoro tak to powinno być hp jako horsepower nieprawdaż?
 

HUBpoland

Użytkownik
Użytkownik
Nie no - w grze operuje się kW (kilowatami) i jako dodatkowa jednostka KM (konie mechaniczne).
Co prawda jednostką mocy silników są kW, ale prawda jest taka, że nie znam nikogo w moim otoczeniu kto mógłby mi powiedzieć ile jego samochód ma kilowatów, ale każdy wie ile jego fura ma koni :)

PS: Czy ktoś wie jakim autem najlepiej pojechać aktualne kwalifikacje do Turnieju samochodów klasy B ? :) Mój Lotus Exige zszedł poniżej limitu kwalifikacji, ale było diablo ciężko.
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Co Panowie tutaj dyskutować - to jest jedyna podobna gierka do Gran Turismo na konsolę XboX 360. Doszły mnie słuchy, że ma się ukazać może na początku 2010 roku Gran Turismo na XboX 360, ale twórca gry tego nie potwierdza, ALE I NIE ZAPRZECZA. Forza Motorsport 2 jak dla mnie to 10/10 - 60 fps i jazda :D... Pozdrawiam...
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieje z 3 czesc dopracuja do perfekcji. Grafika na nastepny poziom obowiazklowo! No i ciekawsze trasy , bardziej takie jak w GT , moga wyrzucic te zmutowane wezyki bo strasznie mi sie nie podobaja.. no i oczywiscie mozliwosc dowolnej zmiany jednostek , bo te kW to naprawde trefny pomnysl. A no i zapomnial bym , przydaly by sie takie drobnostki jak np animacja pit-stopu , zmiana opon itp , takie rzeczy to nawet na ps2 byly...
 

HUBpoland

Użytkownik
Użytkownik
W ogóle dziwi mnie że na naszym forum nie ma osobnego działu o Forza 2.

PS: Widzę że te kW nie tylko mnie ranią :)
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
Gierka super - najlepsze wyścigi na X'a

Licencje miodzio - tak jak w GT :) mogło by być trochę więcej aut i tras
model jazdy super - ja gram na manualnej skrzyni i z wyłączonymi wspomagaczami (ABS tylko działa ) zabawa przednia ;)

A i jeszcze z tymi KW - to są kilo waty :p zgodnie z układem SI w całej europie to jest obowiązującą jednostką - w dowodzie rejestracyjnym też masz moc w KW podaną, w broszurach samochodowych też na pierwszym miejscu są KW a potem konie dopiero.
Ale i tak konie mechaniczne są powszechniej stosowane i też bym wolał aby w koniach była moc podawana ale aż tak to mnie nie gryzie ( w granturismo można sobie przestawić i jest kilka miar ;P KW , KM BHP i nie wiem co jeszcze ;P WHP może nie pamiętam dokładnie - Co za problem pomnożyć sobie :p jeden KW to bodajże 1,47 Konia :)
 

Maciek1125

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
chce kupić nowy tor do gry ale nie wiem czy lepiej wziąć "Road America Track Pack" czy "Motegi Track Pack". Wiecie może który się lepiej prezentuje?
 

Do góry Bottom