Forza Motorsport 3 disc 2 instalacja

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Siemka wszystkim.
Mam X360 bez dysku i chciałem mieć możliwość sprawdzenia tych trzech torów z dysku nr 2 do FM3. Mam dostęp tylko do pendrive'a 2 GB i tu moje pytanie. Czy i jak mogę doinstalować na tego pena te tory? Bez aut narazie , chodzi tylko o te tory. Chyba wejdą na te 1,2 GB co zostało wolnego?
 

mihcal5

Banned
Chyba nie ma takiej możliwości, chyba że ktoś próbował i działa
 

dziki07

Świeżak
Świeżak
TE dodatki o ile dobrze pamiętam zajmują 2 GB
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Musisz zainstalowac calosc,zakup sobie wiekszy pendrive,chyba ze posiadasz aparat cyfrowy i masz karte sd lub micro sc powyzej 2 gb to zainwestuj w czytnik kart pamieci i podlaczysz karte sd lub micro sd jako dysk zewnetrzny,ja tak wlasnie zrobilem aby zagrac w ten drugi dysk fm3.Obecnie mam podlaczony dysk od pc 80gb ale konsola tylko wykrywa 16gb.Warto zobaczyc dysk 2,polecam
 

Neski

Użytkownik
Użytkownik
ewentualnie jeżeli masz jtaga to nie ma problemu z wgraniem tych pliczków, wgrywałem kopiując je bezpośrednio do odpowiedniego katalogu na dysku i hula :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Dzięki wszystkim. Myślałem , że można same tory , gdzieś to wyczytałem...
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Bo mozna same tory. Poszukaj, byl taki temat o ultimate collection. Sciagasz 2 dvd i tam jest kilka dlc. Tez mam 2 gb pendrive, po prostu ~3 razy chodzilem od kompa do konsoli i przerzucalem po koleji dodatki.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
@up ale ja mam oryginała normalną wersję. I właśnie gdzieś wyczytałem , że instalacja 2 DVD wymaga ok. 2 GB ( samochody + tory) a ja chciałem same tory doinstalować. Bo jak włączę grę z pierwszej DVD i mam opcję ,,zainstaluj drugą płytę'' to mimo iż mam pendrive'a podpiętego to nie chce się instalować , nie widzi żadnego dysku. Myślę , że to przez to że pen ma tylko 2 GB. I właśnie dlatego chciałem same tory , bo gdzieś pisało , że zajmują 700MB. Oczywiści pendrive gotowy jest do obsługi przez X360.
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/pomoc-f19/forza-3-disc-2-na-pen-drive-65362-2.html
Łap. Ja robiłem tym sposobem i do Forzy 3&Alan Wake dorzuciłem wszystkie dlc z ultimate collection. Po prostu chodziłem do konsoli kilka razy i wrzucałem pojedyncze dlc.
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
@up ale ja mam oryginała normalną wersję. I właśnie gdzieś wyczytałem , że instalacja 2 DVD wymaga ok. 2 GB ( samochody + tory) a ja chciałem same tory doinstalować. Bo jak włączę grę z pierwszej DVD i mam opcję ,,zainstaluj drugą płytę'' to mimo iż mam pendrive'a podpiętego to nie chce się instalować , nie widzi żadnego dysku. Myślę , że to przez to że pen ma tylko 2 GB. I właśnie dlatego chciałem same tory , bo gdzieś pisało , że zajmują 700MB. Oczywiści pendrive gotowy jest do obsługi przez X360.
Można zainstalować same tory bądź auta!! jak wejdziesz w menu wyboru instalacji dysku 2 to będziesz mógł wybac czy chcesz zainstalować auta z podziałem na amerykańskie, europejskie, i azjatyckie, Kolejna opcja to właśnie tory które zajmują chyba nawet mniej niż 700mb ale już tego nie jestem pewien ale na pendrive 2 gb spokojnie się zmieścisz i nawet jakieś auta sobie wrzucisz
PS polecam tory Fuji Kaido moim zdaniem najlepszy z całej gry (to gnanie 200KM/H w dół zbocza góry z tymi malowniczymi górskimi pejzażami MIÓD!!! )
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
@up dzięki Tobie!
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Niema za co! Pozdrawiam
 

Do góry Bottom