Forza Motorsport 3 - reżyser , na okrągło

bartek2202

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo proszę o pomoc w osiągnięciach reżyser i na okrągło.Jeżeli mógłby ktoś mi dokładniej wytłumaczyć jak je zrobić?Po zakończeniu wyścigu nie ma nic takiego jak powtórka itp. Na okrągło - próba czasowa , jak zrobić tą próbę czasową?Z góry dzięki!
 

kiczo1993

Użytkownik
Użytkownik
Co do pierwszego osiągnięcia to Ci nie pomogę, ale wiem jak zrobić drugie z osiągnięć. Musisz połączyć się z usługą Live, wtedy w menu głównym masz opcję rankingi, wchodząc w nią masz próbę czasową. Ustalasz tam opcje(furka, trasa). Po przejechaniu trasy osiągnięcie jest twoje:)
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Co do reżysera, to po wyścigu musisz wejść w tryb powtórki i tam znaleźć opcję i nagrać film.
 

Troy1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja też nie mam powtórki podobno dlatego że nie mam dysku co jest głupotą skoro mam slimke i 4gb to taki film sie spokojnie zmiesci.
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
Ja też nie mam powtórki podobno dlatego że nie mam dysku co jest głupotą skoro mam slimke i 4gb to taki film sie spokojnie zmiesci.
nie wiem jak to dokladnie ze slimem jest ale mozliwe ze to jako pamiec wbudowana jest te 4gb czy cos
 

dlugopis95

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam dysk przenośny 320GB i z tego 16GB mam przeznaczone na xbox'a. Mam zainstalowaną Forze (obie płyty) a powtórki jak nie było tak nie ma. Nie wiem o co chodzi. Może to jakaś taka wersja gry, czy coś.
 

krzywo

Użytkownik
Użytkownik
też dostajesz za zdjęcia ;)
 

Do góry Bottom