Forza Motorsport 4 - DRIFT!

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanko odnośnie FM4 i Driftu.
Jakie polecacie autko oraz ustawienia do driftu?
Był temat na ten temat z FM3 ale nie wiem czy będzie kompatybilny z 4.
 

mlkgmk

Banned
audi s4, swap silnika na 500 KM i jazda.autko ma na 4 napęd więc prowadzi i ślizga się idealnie:D
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
audi s4, swap silnika na 500 KM i jazda.autko ma na 4 napęd więc prowadzi i ślizga się idealnie:D
View attachment 143

Jak masz pisać takie głupoty to nie pisz wcale proszę, drift na 4 łapy? Pozdro

@autor: polecam jakieś japońskie wymiatacze np. Nissan Silvia (obojętnie która wersja), Nissan GT-R33, Toyota Trueno (to na początek raczej), Nissan 240sx (sam tym latam i jest mega). To tylko moje propozycje, można też np użyć którejś BMW. Ale proszę Cię nie słuchaj porad typu "kup audi s4 bo ma na 4 napęd i będzie miodzio" NIE! Nie będzie. Nie driftuje się samochodami 4x4.

Co do ustawień, jest to samodzielna robota, sam musisz ustawić autko tak jak Ci pasuje, na pewno ujemny pochył przednich kół, nigdy nie na plus. Dużo zabawy też będzie na pewno ze skrzynią główną, reguluj tylko przełożenie główne. Ogólnie to w temacie o Forza3 jest dużo przydatnych rzeczy.
 

juziek1994

Użytkownik
Użytkownik
powiem ci że ja śmigam nissanem 240sx dostaniesz go jakoś na początku gry i drogi nie jest silnik wymaksowany bez swapa opony nie te najlepsze tylko tam uliczne czy jakoś tak i reszta najlepsze i śmiga mi się nim elegancko nawet bez ustawień sam chodzi tył ogólnie bardzo posłuszne autko aż sie rwie do driftowania ale z umiarem
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
thx, pokminie coś z Suprą i zobaczę jak się będzie ślizgać :D
 

siwooo

Świeżak
Świeżak
Szukałem ale nie znalazłem ;/// Ktorym przyciskiem włącza sie drift w wolnej grze !!!!!!!!!
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Szukałem ale nie znalazłem ;/// Ktorym przyciskiem włącza sie drift w wolnej grze !!!!!!!!!
Alt+F4
 

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
hahaha . jaki alt+f4..? jakie wlaczenie driftu..? .
 

DominiX

Użytkownik
Użytkownik
Szukałem ale nie znalazłem ;/// Ktorym przyciskiem włącza sie drift w wolnej grze !!!!!!!!!
HAHAHAHAHA!!! Włączanie driftu! Najpierw włącz myślenie...
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Nie włącz myślenie, tylko w FM3 liczenie punktów za drift włączało się na d-padzie. W FM4 też tej opcji nie znalazłem.
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Teraz ta opcja jest dostępna w zakładce mój profil.
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
Nie włącz myślenie, tylko w FM3 liczenie punktów za drift włączało się na d-padzie. W FM4 też tej opcji nie znalazłem.
Całe szczęście. Driftuje się dla funu, a nie na punkty.

Edit:

Mały teaser ode mnie
http://www.youtube.com/embed/WvoMHHcZ75E
 

marcoss18

Użytkownik
Użytkownik
bylo bylo, ale nie F4 do h*ja cycka..
 

Do góry Bottom