Forza Motorsport 4 E3 Trailer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
Nowy Trailer Forza 4 z konferencji Microsoftu.


Trailer od 1.10 :D

http://www.youtube.com/watch?v=ECktMG6To74
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik








 

Groszq

Banned
Użytkownik
Przykro mi dublikacja, byłem pierwszy ze swoim newsem:)

Forza 4 będzie mistrzoska:)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przykro mi dublikacja, byłem pierwszy ze swoim newsem:)
Co z tego? Jak zwykle wkleiłeś kawałek tekstu z odnośnikiem do Xbox Magazynu, zaczyna mnie to irytować.

Co do nowej Forzy. Nie podoba mi się logo, w sensie ta '4', ale to akurat jest nieważne. Cieszy mnie fakt, że będzie tor Top Gear - jedyna rzecz, której zazdrościłem graczom Gran Turismo 5. Reszta, bądźmy szczerzy, rozmiata konkurencję w proch. Niesamowita grafika, która moim zdaniem już w trójce była lepsza od tej w GT, jest jeszcze lepsza! Ilość torów i samochodów jest ogromna! Mam nadzieję, że Turn 10 nie popełni tego błędu co panowie z Polyphony Digital i nie dostaniemy 500 samochodów z czego tak na prawdę jest ich może ze 100 bo reszta to tylko inne wersje różnych zespołów. Co więcej, cieszy mnie obsługa Kinecta, osobiście go nie posiadam, ale jest to miły dodatek, może nie o tyle ruszanie głową w czasie gry, wole zwykłe poruszanie gałką, za to obchodzenie samochodu wokół jest fantastyczne. Mam nadzieję, że będzie to też możliwe bez Kinecta.

Nie mniej, liczę, że Forza 4 utrzyma poziom poprzedniczki i pokaże ile frajdy może dawać jazda samochodem w wirtualnym świecie.

Btw. liczę na jakiś smaczek w stylu Gymkhany z DiRT'a 3 ;)
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
no wszystko pięknie - ale gdzie są zmiany pogody?
 

Matex08

Banned
gdzy dym z opon??
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chyba jednak nie będzie zmiennych warunków pogodowych. Nawet tras w nocy nie będzie :< Ale i tak kupię FM4 :D
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Czy mi się zdaje, czy to wszystko czyta Jeremy Clarkson? W sensie informacje o samochodzie, itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
To co pokazują powoduje opad szczęki! Wygląd samochodów w showroomie to jak real poprostu , wszystkie detale....
Na początku pisze , że jest to w całości na silniku gry. Wiem , że podczas jazdy nie będzie aż takiej dokładności aut i można spodziewać się podrasowanej 3 , ale ludzie , kokpit widać że jest doskonale wykonany , uczucie prędkości jeszcze większe , 16 aut na torze... poprostu ta gra sprawi , że nie spojrzę na żadną inną samochodówkę. Boję się , że większosć czasu spędzę na przyglądaniu się samochodom. Poprostu masakra , i to na wyłączność!
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To co pokazują powoduje opad szczęki! Wygląd samochodów w showroomie to jak real poprostu , wszystkie detale....
Na początku pisze , że jest to w całości na silniku gry. Wiem , że podczas jazdy nie będzie aż takiej dokładności aut i można spodziewać się podrasowanej 3 , ale ludzie , kokpit widać że jest doskonale wykonany , uczucie prędkości jeszcze większe , 16 aut na torze... poprostu ta gra sprawi , że nie spojrzę na żadną inną samochodówkę. Boję się , że większosć czasu spędzę na przyglądaniu się samochodom. Poprostu masakra , i to na wyłączność!
Już w Forzie 3 w showroomie autka ładnie wyglądały :p Co nie zmienia faktu że marka ładnie się rozwija i życzę większego sukcesu niż GT5 :p
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Czy mi się zdaje, czy to wszystko czyta Jeremy Clarkson? W sensie informacje o samochodzie, itp.
Tak, to on.
 

xman

Banned
łoooooooooo mega, jest nawet tor testowy z programu top gear a grafika - miód !
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom