Forza Motorsport 4 VGA World Premiere Trailer!!!!

tomek89

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - Forza Motorsport 4 - Trailer





Po filmiku widac ze Top Gear doklada reke do produkcji:)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wygląda ślicznie, podoba mi się bajer z otwieraniem maski, itd. - oby była też możliwość wsiadania bez Kinecta. Gra będzie robiona 2 lata, za mniejsze pieniądze i z pewnością będzie lepsze od GT5 (które bądźmy szczerzy, nie spełniło oczekiwań). Brawa dla Panów z Turn10 ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Browar dla Qwertaja :) Dobrze gada

Świetnie się prezentuje Forza :)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Oglądałem dzisiaj transmisje na żywo i niezłe zaskoczenie zrobiła forza na twarzach wszystkich ;)
A forza już na e3 była zapowiadana.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I oto chodzi Forza 4 the king arrived :D Aż mnie korci by sobie zagrać we F4. Oby wyszedł dobry towar :)
 

FRUNEK1

Banned
Użytkownik
zapowiada się ciekawie poczekam na demo
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
Gra ma wyjść pod koniec 2011 a z tego co pamiętam MS zapowiedział że gears of war 3 ma wyjść również pod koniec roku czyli któraś z gier musi wyjść szybciej . Mam cichą nadzieję że to GOW . Przed VGA Cliff Bleszinski powiedział że podczas VGA poda ważną informacje dotyczące GOW III wie ktoś o co chodzi ?
 

Swirus

Użytkownik
Użytkownik
Trailer powalający, widać już że grafiką stoi na wysokim poziomie. Cóż, mam cichą nadzieję że pobije to wszystkie inne konkurencyjne gry na głowę, to tyle z mojej strony.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Z pewnością będzie obsługa Kinecta, gra to must have. Tylko najpierw trzeba ukończyć 3 :D
 

Do góry Bottom