Forza Motorsport 5

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

sasza666

Użytkownik
Użytkownik
brakuje zniszczeń jak w grid reszta super
 

Krzychu1987

Banned
+
Na pierwszy rzut ładna graficznie,
kamera z kokpitu,
symulacja ok,
to Forza!


-
Robiona na gwałt,
droga,
mało tras,
mało aut,
słaba deformacja aut przy kolizjach,
masa dlc w drodze i ich ceny,
graficznie niby wysoki poziom lecz widać masę fuszer i mogła by być ładniejsza jednak.


Jak na ten czas 3/10
 

KrisuBTM

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie gra wymiata. modele pojazdów jak i tras są odwzorowane w najdrobnoejszych szczegółach. Jednak na prawdziwe uznanie zasługuje model jazdy, po wyłączeniu asyst samochody stają się tak narowiste że od pierwszego okrążenia nabieramy szacunku do prawego triggera. Podsumowywujac : na minus zasługuje niewielka ilość tras oraz drogie dlc zgadzam się z przedmowca. poza tym wszystko na plus :) polecam maniakom gatunku
 

dembsky

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gra wymiata. modele pojazdów jak i tras są odwzorowane w najdrobnoejszych szczegółach. Jednak na prawdziwe uznanie zasługuje model jazdy, po wyłączeniu asyst samochody stają się tak narowiste że od pierwszego okrążenia nabieramy szacunku do prawego triggera. Podsumowywujac : na minus zasługuje niewielka ilość tras oraz drogie dlc zgadzam się z przedmowca. poza tym wszystko na plus :) polecam maniakom gatunku
Myślę że nie tylko dla maniaków gatunku, gra sama w sobie jest świetna. Fakt, ma kilka minusów tj. napisałeś: mało tras (wrażenie że ciągle to samo - już po 4h). Jednak nie trzeba być maniakiem żeby dobrze się bawić przy tej grze.
 
Mialem okazje pograc kilka wyscigów i mam mieszane uczucia , graficznie bardzo fajnie wypada kamera z kokpitu ale juz zwykla prezentuje sie gorzej , co nie znaczy oczywiscie ze gra jest brzydka :p w porownaniu z tym co mielismy na 360 jest o niebo lepiej ale spodziewalem sie czegos wiecej po tytule startowym . co do modelu jazdy to bardzo mi sie podobal , szybko wyczulem auto i nie musialem sie wkur..... tyle co w Grid 2 ;/ wiecej niestety nie napisze bo gralem tylko chwile ;/
 

skillet84

Banned
Bardzo dobra gra, grałem 2 godziny w mediamarkcie z tatą, polecam.
 

orzelm

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra bardzo fajna, ale niestety szybko się może znudzić. Piękna grafika, bardzo fajnie się jeździ, dużo możliwości zmiany stopnia trudności. Bardzo fajne trasy ale niestety jest ich zdecydowanie za mało, co może własnie powodować nudę.
 

slypluk

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Forza jak to Forza. Prawie idealna, z idealnym systemem jazdy, tylko po jakimś czasie nudna, bo nic nowego się nie dzieje. Ale i tak to jest najlepsza samochodówka na konsole, i BASTA.
 

vonGrzegorz

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie gra wymiata ale zanim ją odpaliłem instalowała się jakieś 40min (do możliwości zagrania nie do 100%) masakra. Przez 15min stało na 0% już myślałem że konsola albo płyta uszkodzona ale poszło teraz odpala się błyskawicznie trochę masakryczne te instalowanie człowiek kupi grę podniecony że za 30min do pracy ale jeszcze może pyknie z jeno podejście a tu zonk :(
 

carmamir

Użytkownik
Użytkownik
Coz zaczynajac od grafiki to generalnie jest slabo (mocno srednie wnetrze, widok z lusterek to masakra, drzewa to bitmapy w spory %), ale wynagradzaja to Drivevatary, do tego bardzo fajny tryb symulacji (ofc z odp. ustawieniami) no i praca kontrollera :)

Lubie jezdzic w realu i to co znajduje w grze jest najblizsze w odbiorze do tego co mam w realu.

Podoba mi sie praca kamery w kabinie, nawierzchnia, itp.


BTW Macie problem z graniem w multi (Virus ) ??? Wiesz mi gre za kazdym razem w tym trybie. (mieszkam w UK wiec XBL jest).
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pograłem w ta Forzę 5, jest to moja kolejna część , tylko w jedynkę nie grałem... nie wiem co jest ale nie umiem prowadzić auta, jadę subaru brz, auto wpada w lekki poślizg, kontruję i szarpie mnie i obraca w drugą stronę... nawet z włączonymi asystami...
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Pograłem w ta Forzę 5, jest to moja kolejna część , tylko w jedynkę nie grałem... nie wiem co jest ale nie umiem prowadzić auta, jadę subaru brz, auto wpada w lekki poślizg, kontruję i szarpie mnie i obraca w drugą stronę... nawet z włączonymi asystami...
cienki jesteś :) według mnie model jazdy jest świetny - Forza 4 się pod tym względem chowa :) grze daję mocne 9/10
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po prostu musisz ogarnąć model jazdy. Jest o wiele lepiej niż w pseudosymulacyjnym Shifcie 2, czy innym Gridzie. Każde auto prowadzi się inaczej, i nie zachowują się jak gumowe taczki. A jazda z wyłączonymi wszystkimi asystami to ciągła walka z maszyną. Musisz ograć, innego wyjścia nie ma.
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem zadowolony z gry, mniejsza ilość tras jakoś mi nie przeszkadza, bo gra się w nią super :D a będzie w grze język polski?
 

President

Użytkownik
Użytkownik
Ogółem Forza jest dosyć przyjemna dla oka jak i ucha.
Gra mi się podoba lecz ma kilka niedociągnięć ;)
Wnętrze pojazdu z zewnątrz wygląda koszmarnie, mam nadzieje że w Horizon 2 tego nie będzie a dynamiczna zmiana pogody też coś wniesie.
Brakuje mi dynamicznie zmieniającej się pogody i więcej trybów multi jak i graczy w jednej sesji.
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie rewelacja pod kątem grafiki i systemu kierowania.
Nazwa gry nomen omen akuratnie pasuje - trzeba mieć FORSĘ żeby zakupić ciekawe samochody dostępne tylko w formie DLC.
Faktycznie po kilku godzinach gry trochę wieje nudą - ciągle te same trasy...
Ale chyba nie ma lepszej ścigałki póki co.
 

BoJack

Świeżak
Świeżak
A mi strasznie brakuje międzyczasów i jakiś wyścigów co się zbiera punkty do klasyfikacji generalnej z. A tu tak naprawdę nie ma żadnej różnicy czy masz 1 czy 3 miejsce i tak masz złoto i tak. Każdy wyścig jest osobną historią a szkoda.
 

karpiqu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wsumie ze wszystkimi opiniami tutaj musze się zgodzić oprócz narzekań na wnętrze pojazdów. Z uwagi na to ze jest ono idealnie odwzorowane. Mam kia ceed z 2010 r i powiem wam że ta z gry w wewnątrz jest taka sama. Tak samo mazda 3 mój znajomy takową posiada. Ta z gry w środku jest identyczna. Uważam że odwalili kawał dobrej roboty co do wnętrza aut.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
cóż mogę powiedzieć o 5 części.... powiem może tak, część 4 to piękna kobieta, w ładnych ubraniach, (tutaj każdy wyobraża swój ideał) o idealnych cyckach i idealnej pupci, natomiast 5 część to piękna kobieta, w pięknych markowych ubraniach, ale gdzie są cycki? gdzie tyłeczek?

Niestety, grafika na plus, dzwiek na plus, ale zawartosc? Brak formy kariery( to niby kariera?) brak od groma tras, samochodow itd, rozumiem że gra musiała być gotowa na premierę One, dlatego czekam na 6 część mam nadzieję, że dostaniemy Forzę 4 w nowej grafice, z dodatkowymi trybami, trasami itd.

Uwielbiam serię forza, dla tej gry kupiłem Xbox 360 a teraz Xbox One, jednak patrząc obiektywnie 5 to ładny( chociaż ma sporo ubytków graficznych) kastrat.
 

Do góry Bottom