Forza Motorsport 6 problem

Filipos999

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Ostatnio jak kupuje jakiś samochód to nie wczytują mi się projekty co mam zrobić żeby mi się wczytywały ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nic z tym nie zrobisz, widocznie są jakie problemy po stronie serwera T10, odinstaluj i zainstaluj na nowo grę może pomoże.
 

pongos777

Świeżak
Świeżak
Witam, podepnę się pod temat aby nie zaśmiecać forum :)
Panowie i Panie otóż mam taki problem wcześniej śmigałem sobie z koleżką w FM5 na xbox360 na dwa pady i tam była taka możliwość wyboru aut które koleżka sobie już zmodyfikował wchodziło się w opcje mój garaż (czy jakoś tak) mieliśmy możliwość porównania dwóch takich samych aut w różnych konfiguracjach tuningu co było dla mnie dosyć fajną sprawą, do czego zmierzam teraz zakupiłem sobie xbox one FM6 mam już parę autek oraz konfiguracji tuningu zapisanych żebym mógł sobie porównać tak jak to robiliśmy w FM5 no i właśnie, nie wiem jak dokładnie mam to zrobić bo gdy wejdę w grę dowolną kolega się aktywuje jako gość ma możliwość grania tylko i wyłącznie wypożyczonymi samochodami , kiedy klika opcje wczytania tuningu wyskakuje komunikat " Opcja niedostępna dla GOŚĆ" czy ktoś może wie jak to rozwiązać ? czy jest jakieś obejście żeby drugi pad miał dostęp do moich aut/tuningu ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
 

Do góry Bottom