1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 6 za darmo. Turn 10 zaprasza na weekendową promocję

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3981
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować ostatniego dzieła studia Turn 10, to ściągajcie pliki i zapinajcie pasy. Forza Motorsport 6 jest dostępna za darmo przez najbliższy weekend, a promocja jest już aktywna.

Kilka godzin temu piersi gracze informowali o nietypowej sytuacji na Xbox Live – Forza Motorsport 6 można pobrać za darmo. Deweloperzy po chwili potwierdzili, że produkcja wskoczyła do weekendowej promocji, dzięki której każdy subskrybent Xbox Live Gold może sprawdzić tytuł.

W tej ofercie pojawił się już Sunset Overdrive, Halo 5: Guardians oraz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a przyjemności z dziełem Turn 10 Studios zakończą się w najbliższy poniedziałek. W tym czasie sprawdzicie projekt z każdej możliwej strony i wyrobicie sobie zdanie, czy warto inwestować w pozycję.

Zainteresowanych odsyłam na Xbox Live – gra powinna znaleźć się w Waszej zakładce „Gotowe do zainstalowania”, a jeśli tam nie znajdziecie szybkich samochodów, to wskakujcie do sklepu Microsoftu.

Dla mnie ta wiadomość to świetna okazja do włączenia poniższego zwiastuna. W swoim czasie systematycznie katowałem ten trailer, bo autorzy przygotowali naprawdę dobrze skomponowany materiał.

ManyPL lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    774
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Fajna sprawa dla tych co jeszcze nie grali ale mnie bardziej ciekawi kiedy będzie demko forzy horizon 3 :)

ManyPL i BushyAxis793 lubią to.
  4. Fingers

Fingers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kurza stopa, a miałem pracować cały weekend a tu widzę, że się nie da. Oni to robią specjalnie czy jak? :)

ManyPL i BushyAxis793 lubią to.
  5. ufon73

ufon73 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli że po weekendzie automatycznie się usunie?

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

6. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    906
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;) Podkarpacie
    Po weekendzie nie uruchomisz gry.

Wysłane z mojego LG-D320

7. Jakub1471

Jakub1471 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra się nie usuwa. Po weekendzie można ją uruchomić po przełączeniu konsoli w tryb offline (i najpewniej, także jeżeli nie próbowało odpalać się gry z włączonym netem).

Wczytywanie...

Poleć forum