Forza Motorsport 7 z aktualizacją. Zmiany i 3 nowe auta

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Z racji wydłużenia prac nad kolejną Forzą, skorzysta na tym Forza Motorsport 7, która otrzymywać będzie kolejne aktualizacje. Deweloperzy, pracując nad zmianami, które chcą wprowadzić w następnej odsłonie, testować będą je na siódemce.
Marcowa aktualizacja Forza Motorsport 7 dostępna jest od wtorku. Turn 10 chwali się, że do gry trafiają trzy samochody nadające się idealnie do driftowania. Mowa tutaj o trzech wersjach Forda Mustanga RTR.
Jeśli kogoś nowe samochody nie cieszą, to zdecydowanie zadowolony będzie z początku wprowadzanego FRR (Forza Race Regulations). Na początku w fazie bety dla chętnych, później w formie pełnej aktualizacji. Czym jest FRR?
Nowym systemem, który ma usprawnić sieciową rozgrywkę, na którą gracze narzekają praktycznie od początku. Na początku testowane będą kary za ścinanie zakrętów oraz interfejs z tym związany. Studio chce dokładnie przetestować nowe systemy, zanim je udostępni wszystkim.

Marcowa aktualizacja Forza Motorsport 7 przyniosła także poprawki w kolizjach, głównie po to, by zminimalizować opcję wypychania kierowcy z trasy, gdy aktywują się asysty. Gra otrzymała także nowe ustawienia kierownic, wraz z opcją zaawansowanej telemetrii.

Całą listę zmian znajdziecie w tym miejscu. 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Auta może i dobre ale w fm7 bida straszna jest aktualnie i to się chyba już nie zmieni.
 

Do góry Bottom