Forza Motorsport 7

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak to jest z ta agresja przeciwnikow? Mam ogranicz agresje na wylaczone tzn ze beda bardziej agresywni?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ja na poziomie drivatarów ekspert nie zauważam różnicy czy ta opcja jest włączona czy wyłączona.
gra według mnie jest trochę ciemna.. zauważył ktoś?
bawiłem się ustawieniami ale to nie pomaga.. dziwne
Co to znaczy, że gra jest trochę ciemna?

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
heh, ok wytłumaczę :) choć może być ciężko bo percepcję każdy ma inną.
porównując gry samochodowe, np w FH3 jazda w dzień pokazuje dobrą jasność i efekt ciepłego letniego popołudnia, detale jakby lepiej pokazane itd, w F7 mam wrażenie że wszystko jest jakby ciemniejsze, tekstury, otoczenie, od czasu do czasu jak HDR pokaże się z dobrej strony coś jest lepiej, może to celowy zabieg żeby dobrze pokazać tenże efekt hdr który jest teraz bardzo modny. tv mam bardzo jasny, wypala gałki na niektórych grach, wszystko na maxa ustawione, i dalej mam wrażenie że w grze jeździmy późnym popołudniem ;)
to moje odczucie.

ghost_666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
heh, ok wytłumaczę :) choć może być ciężko bo percepcję każdy ma inną.
porównując gry samochodowe, np w FH3 jazda w dzień pokazuje dobrą jasność i efekt ciepłego letniego popołudnia, detale jakby lepiej pokazane itd, w F7 mam wrażenie że wszystko jest jakby ciemniejsze, tekstury, otoczenie, od czasu do czasu jak HDR pokaże się z dobrej strony coś jest lepiej, może to celowy zabieg żeby dobrze pokazać tenże efekt hdr który jest teraz bardzo modny. tv mam bardzo jasny, wypala gałki na niektórych grach, wszystko na maxa ustawione, i dalej mam wrażenie że w grze jeździmy późnym popołudniem ;)
to moje odczucie.
To celowy zabieg. Te ciemniejsze trasy, to z reguły jak jeździsz podczas zachmurzonego nieba, bo jak jeździ się w pełnym słońcu, to jest bardzo jasno. Chcieli w ten sposób oddać w bardziej realistyczny sposób, różne warunki atmosferyczne na torze.

Lis_Piotrek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To Ja dodam coś od siebie gra sama w sobie jest OK i nie ma tu co dużo pisać ale na PC ciągle są problemy z przypisaniem licencji skutkiem czego są problemy z uruchomieniem gry. Ludzie w tym i Ja musza się bawić, że najpierw trzeba coś zainstalować w sklepie MS i skasować i wtedy gra odpala, drugi feler to, że często wywala do pulpitu i nie jest to wina mojego PC, bo mam bardzo dobry. Na to skarży się duża grupa ludzi na forum Forzamotorsport.net. Po trzecie ligi i gra online to niewypał, bo są grupy ludzi co specjalnie przeszkadzają oraz pojawiła się nowość, a mianowicie jak czytam wspomniane forum to są grupy ludzi co specjalnie zgłaszają Bogu ducha winnych ludzi do banowania w trybie online żeby wyeliminować konkurencję. Ostatnią rzeczą która mi przeszkadza to beznadziejny oraz sporadyczny Forzathron. Zadania żenująco łatwe np. ukończyć wyścig fordem, do tego tak rzadko się te zadania pojawiają... szkoda słów - nie to co w Forza Horizon 3, bo ta to ma ciągle fajne zadania i często, nie mówiąc już, że FH3 jest grą rewelacyjną. A właśnie na koniec dodam, że pogodę można ustawić na nielicznych torach, a nie na wszystkich, co też jest wadą. Grę przeszedłem już dawno mam 43 poziom i w zasadzie zabawa się skończyła, bo stała się nudna. Na koniec jeszcze dodam, że wadą jest to, że chcąc grać online bardzo długo trzeba czekać na swoją kolejkę, to tak denerwuje, że nie chce się grać.

Ostatnia edycja:

Emil51

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Forza 7 wyszla graficznie bardzo marnie najgorsza grafika w scigalce w tym roku, plus jest taki ze ma duzo aut sterowanie tez dosyc zrecznosciowe.Gdyby nie namieszali w kolorach wygladalo by to duzo lepiej a tak miejscami jest ciemno przez co malo szczegolow widac na autach.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja się z tym pozwolę nie zgodzić, Motorsport 7 na PC bądź w 4K na XOX nawet bez HDR wygląda bardzo dobrze a Dubaj to już praktycznie film nie gra. Nie przypominam sobie innej gry z 2017r która by miała lepsza otoczkę audio/wizualną, 32 tory nie licząc ich różnych wersji i jakieś 750 aut.

Ed. Ja też gram w GTS i uważam że jest ono porównywalne graficznie do FM7 a nawet brzydsze(PS4S/XOS), GTS robili 5 lat jak nie dłużej a Forze 2 i to pod słabszą konsole. Zawartość GTS jest śmiechu warta w porównaniu do Forzy (Jak by policzyć wszystkie auta w serii forza na 8gen. to strzelam 1000+). Uruchamiałem GTS i FM7 jednoczesne na dwa monitory i znajomi zgodnie wybierali Forze jako ładniejszą ale jednocześnie mówili że jest bardziej rysunkowa. GTS wygląda dobrze ale tylko w określonych warunkach za to forza jest równa graficznie. Ulepszona wersja na XOX/PC to już w ogólne mocno odstaje od GTS.

Tak czy owak każdy ma prawo do własnego zdania tak więc luz :)

Ed.2, ulepszona wersja Horizon 3 to tylko ma auta ostrzejsze a tak to reszta jest bez zmian, opaliłem ten tytuł jednocześnie na XOS i XOX i nic więcej nie zauważyłem zresztą patch do H3 miał 900MB gdy do M7 30GB.

Ostatnia edycja:

cepeen

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja też gram na XBO:X i FM7 jest zdecydowanie ładniejszy od GT:S (na Pro). GT:S wyglada jak GT6, poza może oświetleniem w niektórych porach. FM7 jest bardzo fajną grą, z tym że nie grałem w FM6. Dużo zawartości, fajny model jazdy (może być przecież całkiem zaawansowany jak sie odpowiednio ustawi). W GT:S niektóre auta (np. Miata) jeździły jak pontony. Ja rozumiem, że trzeba oddać prędkość itp, ale frajdy to nie dawało żadnej. FM7 dla mnie to taki duchowy następca Toca Race Driver (taki staroć którego uwielbiałem na PC dawno temu).
Ale wczoraj odpaliłem FH3 i zdębiałem. Jak ta gra wygląda !!!

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
A warunków pogodowych dalej nie ma w czasie rzeczywistym czy coś się tutaj zmieniło ?? dalej skrypty w sensie , z zachodu słońca przechodzi na noc, albo że zawsze startujemy z zachmurzonym niebem i wtedy jest ulewa.

Do góry Bottom