FPS'y Na Konsoli

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Witam jak to jest z fpsami na konsolach? Bo poprostu z bratem nie mieliśmy jeszcze jakieiś konkretnej strzelanki typu call of duty lub battlefield na konsoli. Zawsze graliśmy na pccie ale coś czujemy , że te wymagania battlefield 3 będą dosyć spore. Dlatego pisze do was bo nie wiem czy opłaca się kupować strzelanki na x360. Jak to właśnie z tym jest. Czy da się to ogarnąć.;) Dzięki za odp.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
początkowo jest trudno posługiwać się analogiem zamiast myszką chodzi o celowanie, ale cały dzień wystarczy żeby się przyzwyczaić :) ja tak przynajmniej miałem i teraz w gry FPP nie gram na PC tylko na konsoli
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście, że się da. W Battlefield Bad Company 2 super się celowało nawet na Hard. To samo w Call of Duty MW. Piękne head-shoty czy postrzały z GTA 4 które miało też fajny system celowania gdy była misja ze strzelaniem. Nie wierz w głupoty tych co nigdy nie grali, do pada idzie się przyzwyczaić.
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak ze wszystkim, ile ludzi tyle opini, kup zobacz czy Ci bedzie pasowac - ewentualnie zobacz u kumpla, nie bedzie Ci pasowalo wrocisz do PC.

A "strzelanki" oplaca sie kupowac i to bardzo :)
 

adi61

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem FPS na konsoli xbox360/ps3 są kiczowe przez te całe analogi ... gralem w battlefield bad company 2 i inne fpsy i jakoś sie za cholere przyzwyczaić nie mogłem bynajmniej dla mnie fpsy na PC są stworzone :) każdy woli inaczej.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja mam teraz zamiar kupić sobie pada Razer Onza (tournament) i pobawić się oporem analogów może będzie jeszcze lepiej :) bo pro graczem jeszcze nie jestem a z tym padem może się uda hehe
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem (po przyzwyczajeniu) dużo lepiej się gra w FPS'y NA XBOXE niż na komputerze .Na początku będziesz miał problem ale po chwili się przyzwyczaisz :D
 

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Ok dzięki wszystkim za odp. Kupie jakiegoś fpsa i sprawdze to:) Temat do zamknięcia
 

ZZ123

Użytkownik
Użytkownik
Mam pada od X360 podpiętego do PC i jakoś wiele lepiej gra się na mysz + klawiatura. Nic nie zastąpi tej kombinacji w FPS.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Na PC tak bo tam masz inaczej zrobiona gre, reakcja myszy i przyspieszenie nie rowna sie żadnemu pad'owi, ale na konsoli to wyglada inaczej i tu i tu gra sie dobrze ale trzeba sie przyzwyczaić, wiem jak to wyglada bo gram zarowno na PC jak i na konsoli
 

$evik

Banned
Na konsoli można się PRZYZWYCZAIC do tego celowania, ale efekt nigdy nie będą takie jak na myszcze. Ale osobiście gram w multiplayer Bad Company 2, Modern Warfare 2, Black Ops i idzie mi dobrze, nawet bardzo dobrze.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Jak kolega po wyżej . Na początku powinieneś wziąć jakaś misję nawet najprostszą i sobie postrzelaj. Albo uda ci się w Media Markt lub w Saturnie / bo tam może dadzą demko jakiegoś FPSa i tam się sprawdź .
 

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Kup IksBoxa. Miałem podobne wątpliwości jednak tak jak koledzy wyżej, kwestia kilku godzin albo dni. Szczególnie polecam Battlefield Bad Company 2 - Każdy znajomy na xbl ją ma "must have you to". Pozdrawiam
 

ratajczak1503

Użytkownik
Użytkownik
Kwestia przyzwyczajenia. Od ponad roku gram tylko na konsoli, pewnego dnia ściągnąłem sobie demo Kane&Lynch 2 na PC i mi się tragicznie grało. Cały czas ginąłem, mimo że cały czas grałem na najniższym poziomie trudności -,-
 

Do góry Bottom