Francja kontra Niemcy na nowym gameplayu z FIFA Street

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po sobotnim finale Mistrzostw Europy w futsalu mam jeszcze większą ochotę na FIFĘ Street. Do premiery niedaleko, oczekiwanie niech umili nowy gameplay.

A w nim fragmenty spotkania Francja - Niemcy. Sprawdźcie, czy Beznema, Gotze, Nasri oraz Schweinsteiger radzą sobie na hali równie dobrze, co na trawie. Aha, jeśli nie przepadacie za językiem niemieckim - lepiej wyłączcie głos.


Mnie się podoba, choć chyba liczba tricków jest przesadzona. Wiem, że taki charakter serii, ale na hali zawodnicy aż tak często nie popisują się zwodami, a przynajmniej nie takimi fikuśnymi. To jednak tylko drobiazg, i tak nie mogę się doczekać premiery. A ta już w marcu.​

źródło - Gamezilla​

Obejdzie się bez komentarza, Fifa Street po prostu z każdym filmikiem robi jeszcze większego smaka - chcę już zagrać!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wypas. Zdecydowanie czekam na Fifę Street. I żeby nie było ten niemiecki Dub mi się podoba :) i na takim też będę grał :)
 

saizor93

Użytkownik
Użytkownik
zabawne jest to w jaki sposób zdobywa się najwięcej bramek w tej serii gier. wrzutka i strzał z głowy, co każdy kto miał styczność z graniem na bramkach 2 metrowych wie, że nie jestem częstym i skutecznym sposobem na pokonanie bramkarza. to samo miało miejsce we wcześniejszych odsłonach bodajże w 1,2 i 3 takie części pamiętam. sam na sam było dużo trudniej strzelić niż z wrzutki, ciekawe. o wiele mocniej zadziwia fakt ,że wystawienie po ziemi 2 na bramkarze było gorszym rozwiązaniem niż ubóstwiana przez twórców wrzutka. oczywiście wnioskuję to po obejrzeniu powyższego filmiku. pozdrawiam
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe czy znów Darek i Włodek będą komentować .

BTW mam nadzieje że dadzą dużo smaczków i animacji.
 

kamileqKSP

Banned
POLSKA FLAGA NA TYM GAMEPLAYU!

Czyli zagramy naszą repką :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gameplay ładnie się prezentuje i gra będzie pewnie "fajna".
...ale pamiętam pierwsze części FIFA STREET króre też mi się podobały i niestety bardzo szybko się znudziły. Podejrzewam że tutaj będzie podobnie:p
 

Do góry Bottom