1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Free Mc Boot i zmiana regionu.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Samuraiser, Wrzesień 25, 2014.

1. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Posiadam Konsole w wersji Pal z wgranym fmcb. Zainteresowala mnie gra genji lecz w palu ma 9gb z kawalkiem i miesci sie na kilku plytkach. Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach). Pytam wiec czy gra mi odpali normalnie? Posiadam klasyczny kabel od ps2(+ Kostka na Euro). Telewizor : [​IMG]

Moze i cienki lecz do ps2 daje rade znakomicie.

PS. Proszę niepisac textow typu "Nagrywaj. Taka plyta to nie majątek..."

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1885
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach). "

Więc chyba działa - jak tak pisali ludzie, którzy mieli z tą grą do czynienia w tej wersji..

Też mam PS2 i multum gier. Tylko mam ją "z chipowaną" i nie miałem żadnych problemów z PAL czy NTSC..

Co do telewizora to takie są najlepsze do Xbox 1 generacji i PS2. Żadne płaskie itp itd.

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Ja gram w dragon ball budokai 3 w ntsc na kineskopowym i też mam free macboot i wszystko ładnie chodzi więc możesz śmiało wypalić grę i grac

5. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    "Wersja ntsc ma tylko 2gb i dziala(Tak pisali na forach". Dziala na konsolach NTSC.

Znalazlem cos takigeo.[PS2] Zmiana trybu wyświetlania obrazu z NTSC na PAL - Konsole CDRinfo.pl.

Na jednym forum czytalem wlasnie ze telewizor moze byc niekompatybilny z tym formatem i wywalac obraz czarnobialy.

Ok. Wypalilem i przepuscilem przez ten programik. Gra smiga idealnie. Wgl nierozumiem tego lekko. Wersja NTSC ma 2gb a Pal 9.... Wszystko wygląda tak samo przecie.

Wczytywanie...

Poleć forum