Freesweetsite.pl - Darmowe słodycze już teraz !

FreeSweetSite.pl :

1. FreeSweetSite.pl jest to strona na której możemy zdobyć darmowe słodycze przy minimalnym nakładzie własnej pracy.

2. Sposoby zbierania punktów :

2.1 Rejestracja na stronie [100 pkt.]
2.2 Wypełnianie ofert (Ofert jest bardzo dużo , każdy znajdzie coś dla siebie[od 15 pkt. do 580 pkt.]
2.3 Zapraszanie znajomych [25 pkt. za jednego !]
2.4 Udzielanie się na oficjalnym forum [0.03 pkt. za 1 post]
2.5 Przedstawienie się na forum [25 pkt.] oraz wstawienie swojego zdjęcia [50 pkt.]
2.6 Branie udziału w quizach i zagadkach na oficjalnym forum [od 5 pkt. do 25 pkt.]
2.7 Wstawienie zdjęcia swojej pierwszej paczki na oficjalny profil FreeSweetSite.pl na Face-book'u [100 pkt.]

3. Nagrody :

3.1 Jest ich bardzo dużo , zaczynając od cukierków , lizaków kończąc na czekoladach , batonikach.Lista nagród dostępna jest na stronie.
Przykładowo – Paczka żelków HARIBO kosztuje zaledwie 60 punktów ! Wybór nagród jest naprawdę bardzo duży.

4. Wysyłka :

4.1 Wysyłka jest całkowicie darmowa ! Wszystkie koszty pokrywa strona , słodycze wysyłane są z miasta Punta Paitilla w Panamie (Ameryka Środkowa).
4.2 Czas wysyłki to około 2-3 tygodnie , lecz zdarza się czekać krócej.

5. Przydatne :

5.1 Skąd wziąć mój link polecający ?

W lewym górnym rogu strony widnieje napis "ZAPRASZAMY". Klikamy go i szukamy naszego linku. Jest on w postaci http://freesweetsite.pl/join/$ z czego $ to nasz numer użytkownika.

5.2 Ile potrzebuje punktów , aby zamówić paczkę ?

Aby zamówić paczkę potrzebujesz 1000 pkt. , lecz nie musisz wydawać ich wszystkich.Punkty zbiera się bardzo łatwo.

5.3 Gdzie mogę zobaczyć dostępne nagrody?

Dostępne nagrody możemy zobaczyć poprzez kliknięcie napisu "NAGRODY" w lewym górnym rogu stronki. Nowe nagrody dodawane są co jakiś czas.

6. Dowody :

6.1 Mój dowód : ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

(Jest to mój dowód pochodzący z 13 października 2011 roku - nie myślcie , że znalazłem go na facebooku)

6.2 Więcej dowodów na : Fotos von FreeSweetSite | Facebook

7. Prosiłbym chętnych założenia konta o rejestrację z mojego ref-linku , nic was to nie kosztuje a dzięki wam dostaje 25 punktów ! :


http://freesweetsite.pl/join/199149


Naprawdę polecam stronkę , dostałem już 2 paczki , wszystkie całkowicie za darmo ! Świetna stronka , na pewno skorzystacie !


Prosiłbym moderatora o nieusuwanie tematu – dlaczego inni mają nie skorzystać ze stronki skoro faktycznie wysyła słodycze ?
 

SIEDZE

Banned
Dobrze że mnie na paczkę żelek albo lizaka stać... i nie muszą mi wysyłać aż z Panamy...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
suodycze psujo zemby!
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dobrze że mnie na paczkę żelek albo lizaka stać... i nie muszą mi wysyłać aż z Panamy...
Rozwaliłeś mnie ale tak nie dość że nie wiadomo czy te słodycze są świeże albo czy nie dorzucają nic do nich to szkoda czasu na zbieranie pkt po paczkę haribo która kosztuje nie wiem 2 zł ?? Nie kupuję żelek więc strzelam.
 

Do góry Bottom