Funkcjonalnosc multimedialna 360`tki opinie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

duchu0

Świeżak
Świeżak
Po lekturze tematow na tym forum, doszedlem do wniosku ze funkcje multimedialne offline 360`tki sa poprostu daremne. Przed zakupem myslalem ze bede mogl sobie przegrac jakies filmy czy tez muzyke lub obrazy na konsole, a tutaj sie okazuje ze lipa. Wszystko trzeba sciagac z XBL i placic za to. Jedyne co pozostaje to strumieniowanie z komputera lub jak juz mowilem XBL. Podsumowujac 360`tka bez internetu i komputera jest tylko zabawka. Nie uwazacie ze to troche zle podejscie MS ?
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
Ja kumpiłem x360 tylko do gier, do filmów mam dvd.
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
ja do takich rzeczy mam PS2 + FMCB :)

ogladam filmy z napisami prosto z dysku sieciowego lub pendrive. tak samo mp3 i jpg :)

Xbox only do gier
 

duchu0

Świeżak
Świeżak
Wlasnie o to mi chodzi ze poza xboxem musze miec jeszcze milion innych rzeczy podmietych by osiagnac pelnie zadowolenia. A po co tak komplikowac zycie ? Przeciez gdyby MS zrobil cos takiego ze xbox bylby takim malym centrum multimedlialnym to poprzez ten zabieg mogliby trafic do wiekszego grona odbiorcow,a tak co pozostaja im tylko fani gier, jak dla mnie dziwna polityka.
 

tinOFbeer

Banned
Użytkownik
Filmy i muze na xboxie tez mozna odtwarzac z pena. Obecnie na odpowiednio zmodyfikowancyh konsolach idzie odpalac juz rozne rzeczy z dysku i podejrzewam, ze to kwestia czasu az bedzie mozna robic na wszystkich 360 to co na 1 xboxie.
Czekam z niecierpliwoscia na odpalenie XBMC na nowym dashu.
 

duchu0

Świeżak
Świeżak
Filmy i muze na xboxie tez mozna odtwarzac z pena. Obecnie na odpowiednio zmodyfikowancyh konsolach idzie odpalac juz rozne rzeczy z dysku i podejrzewam, ze to kwestia czasu az bedzie mozna robic na wszystkich 360 to co na 1 xboxie.
Czekam z niecierpliwoscia na odpalenie XBMC na nowym dashu.
No wlasnie, tylko ze mnie nie chodzi o modyfikowanie konsoli, tylko o to by miala takie mozliwosci fabrycznie. Bo wydaje mi sie ze kazda ingerencja w konsole przybliza ja do smierci lub poprostu bana...
 

Dixon37

Użytkownik
Użytkownik
Xbox360 to konsola nowej generacji nastawiona na funkcje online. Bez interentu x to tak jak poprzednia generacja tyle że z lepszą grafiką, wyglądem i padem.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Nie rozumiem o co chodzi? Ja mam kompiter podlaczony do routera x'a tez do routera, WMC wszystko ladnie dziala... zdjecia,filmy w HD ,muzyka i nawet plytek ani nic na pendrivie nie musze nagrywac. w czym problem? Tak jak kolega wyzej mowil... to jest konsola next gen czyli glownie chodzi tutaj o internet... bo bez internetu to nie jest to konsola nex gen... masz podlaczenie do internetu masz wszystko... nie masz nie masz prawie nic ;) Na tym polega konsola next gen

EDIT: Tejst tak samo jak z telewizja Next gen np. N. Jak masz inteernet podlaczony mozesz uzyskiwac info o filmie,,streaming, youtube,portale takie jak wp.pl czy gazeta.pl A bez internetu mozesz tylko ogladac kanaly i je nagrywac na dysku HDD dekodera (wiem bo mam ;p)
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Porownujac do PS 3 i jego mozliwosci i tak bym wybral X'a. Moze PS 3 ma Blu raya ale i tak uwazam ze X bo przewyzsza. Wystarczy jeden kabel do neta i ma sie wszystko :) Najabrdziej mnie wkurza brak mozliwosc przewijania muzyki w playerze ;/
co do uslugi Xbox Live uwazam ze ok 120 zl za rok to jest bardzo mala cena za mozliwosci jakie nam oferuje XL :) Czytalem gdzies na forum ze net podpiety pod PS 3 chodzi jak chce i rozgrywka czasami jest bardzo utrudniona.
 

tinOFbeer

Banned
Użytkownik
No wlasnie, tylko ze mnie nie chodzi o modyfikowanie konsoli, tylko o to by miala takie mozliwosci fabrycznie. Bo wydaje mi sie ze kazda ingerencja w konsole przybliza ja do smierci lub poprostu bana...
to odtwarzaj muze i filmy z pena - na jedno wyjdzie, chcac odtworzyc cos z dysku i tak to musisz tam wrzucic wiec wrzucaj na pena, pen do xa i gotowe.
Prawie kazdy z nas ma jakiegos pendrive'a w domu a jak nie to chyba kazdego stac zeby sobie go sprawic. Ostatnio na allegro widzialem Kingstony 8GB za 35zl wiec chyba nie jest to jakis majatek.
 

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem o co chodzi? Ja mam kompiter podlaczony do routera x'a tez do routera, WMC wszystko ladnie dziala... zdjecia,filmy w HD ,muzyka i nawet plytek ani nic na pendrivie nie musze nagrywac. w czym problem? Tak jak kolega wyzej mowil... to jest konsola next gen czyli glownie chodzi tutaj o internet... bo bez internetu to nie jest to konsola nex gen... masz podlaczenie do internetu masz wszystko... nie masz nie masz prawie nic ;) Na tym polega konsola next gen

EDIT: Tejst tak samo jak z telewizja Next gen np. N. Jak masz inteernet podlaczony mozesz uzyskiwac info o filmie,,streaming, youtube,portale takie jak wp.pl czy gazeta.pl A bez internetu mozesz tylko ogladac kanaly i je nagrywac na dysku HDD dekodera (wiem bo mam ;p)
Niestety musze Cie zmartwic, Google zabronilo n-ce na youtuba przez ich dekoder i wlasne api.. Jesli masz dalej youtuba to mysle ze niedlugo :)
 
Owszem Xbox360 oferuje od niedawna wiele ciekawych usług ,ale nie dla Polski .
PS3 ruszyło z kopyta ,na początek język PL w menu ,później pożyjemy zobaczymy
 

Dixon37

Użytkownik
Użytkownik
Ale to jest temat o mozliowściach x, a nie n-ki.

Podsumowując xbox360 bez interntu nie jest pełnym xboxem, dlatego współczuje tym którzy nie mogą podpiąć konsoli do internetu.
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
Owszem Xbox360 oferuje od niedawna wiele ciekawych usług ,ale nie dla Polski .
PS3 ruszyło z kopyta ,na początek język PL w menu ,później pożyjemy zobaczymy
No i co w związku z tym?
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Ale to jest temat o mozliowściach x, a nie n-ki.
TO bylo tylko porownanie ;). A co do youtuba to wykasowuja to tylko na jakies 1 gora 2 miesiace do podpisania umowy ;P
Owszem Xbox360 oferuje od niedawna wiele ciekawych usług ,ale nie dla Polski .
PS3 ruszyło z kopyta ,na początek język PL w menu ,później pożyjemy zobaczymy
No wlasnie :D Dlaczego w USA i UK kroluje xbox a nie ps? A dlaczego w innych krajach ps? Dlatego ze tylko w USA i UK jest praktycznie wszystko a ps3 dla kazdego kraju serwuje praktycznie to samo. Takze jezeli xbox wprowadzi do wszystkich kraji to co ma usa i uk Playstation moze tylko splajtowac albo jak to sony potrafi przekopiowac wszsytko do siebie (tak samo jak bylo z widamosciami przez XBL,achivementami i wiele innych zeczy)
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
rafcio napisał:
Porownujac do PS 3 i jego mozliwosci i tak bym wybral X'a. Moze PS 3 ma Blu raya ale i tak uwazam ze X bo przewyzsza. Wystarczy jeden kabel do neta i ma sie wszystko Najabrdziej mnie wkurza brak mozliwosc przewijania muzyki w playerze ;/
co do uslugi Xbox Live uwazam ze ok 120 zl za rok to jest bardzo mala cena za mozliwosci jakie nam oferuje XL Czytalem gdzies na forum ze net podpiety pod PS 3 chodzi jak chce i rozgrywka czasami jest bardzo utrudniona.
Co ty gadasz? PS3 ma już wszystko w sobie i nic nie potrzebujesz. W dodatku ma adapter WiFi w sobie. Nie musisz ściągać kodeków ani płacić za połączenie z PSN. A gry tylko niektóre nówki się na internecie ścinają (później wychodzą darmowe patche i wszystko hula)
 

piksol

Użytkownik
Użytkownik
No i co w związku z tym?
Jak to co,nie widzisz różnicy w traktowaniu polaków??Nie udawaj że deszcz pada kiedy jawnie plują nam w twarz
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Ale to jest temat o mozliowściach x, a nie n-ki.

Podsumowując xbox360 bez interntu nie jest pełnym xboxem, dlatego współczuje tym którzy nie mogą podpiąć konsoli do internetu.
Dzięki, ale i tak nie miałbym czasu na granie w sieci.
Co do możliwości multimedialnych to mam od tego PC. 360-tka nie dorówna nigdy pierwszemu X'owi. Śmieszne opcje przy oglądaniu filmów - zabawa z napisami, jak i słuchaniu muzy. No chyba, że was zabawa w sieci bawi :p
 

duchu0

Świeżak
Świeżak
Nie rozumiem o co chodzi? Ja mam kompiter podlaczony do routera x'a tez do routera, WMC wszystko ladnie dziala... zdjecia,filmy w HD ,muzyka i nawet plytek ani nic na pendrivie nie musze nagrywac. w czym problem? Tak jak kolega wyzej mowil... to jest konsola next gen czyli glownie chodzi tutaj o internet... bo bez internetu to nie jest to konsola nex gen... masz podlaczenie do internetu masz wszystko... nie masz nie masz prawie nic ;) Na tym polega konsola next gen

EDIT: Tejst tak samo jak z telewizja Next gen np. N. Jak masz inteernet podlaczony mozesz uzyskiwac info o filmie,,streaming, youtube,portale takie jak wp.pl czy gazeta.pl A bez internetu mozesz tylko ogladac kanaly i je nagrywac na dysku HDD dekodera (wiem bo mam ;p)

Wszystko fajnie, tylko widzisz jak pojade do siebie do drugiego domu to tam nie mam neta stalego :) Wiec tak naprawde jestem odciety od swiata. Lapa tez nie podepne pod X`a (linux). Wiec tak naprawde pozostaje mi tylko granie, i to jest wlasnie minus. O to wlasnie mi chodzilo zeby wam przedstawic :p
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Co ty gadasz? PS3 ma już wszystko w sobie i nic nie potrzebujesz. W dodatku ma adapter WiFi w sobie. Nie musisz ściągać kodeków ani płacić za połączenie z PSN. A gry tylko niektóre nówki się na internecie ścinają (później wychodzą darmowe patche i wszystko hula)
Ma WIFI i to jest jedyny plus dla mnie w PS 3 .
Moze to nie jest dla kogos istotne ale jak zobaczylem ile pradu potrafi pobierac ps3 to zalamalem sie :p (kolejny argument za kupnem x'a)
Jaki jest problem podpiac konsole do neta i sciagnac kodeki ?:> Wedlug mnie zadny. Ja konsoli i tak nie zamierzam przerabiac wiec bez stresu bede sie laczyl z siecia i gral przez nia.
Szkoda tylko ze XL nie jest wspierany w Polsce :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom