Gadżety promujące "Alan Wake"

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lazarro

Banned
Użytkownik
Coś dla fanów Alana pod tym adresem
http://gry.onet.pl/2163410,,Gadżety_promujące_Alan_Wake,wiadomosc.html

Ceny rzeczywiście wysokie ale bluza z kapturem niezła:)
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fajne te rzeczy :) Szczególnie: latarka, ta bluza i koszulka z logo ale ceny powalające:)

Edit:

Ej, przestawiłem walutę na $ i ceny nie są takie złe :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gadżety promujące, za które trzeba płacić... nieźle. To tak jak przychodzić na jakąś imprezę i płacić za smycz i takie ****rele. Powinni dać je do gazet, magazynów, itp. żeby dali je za darmo w jakichś konkursach, lub po prostu rozdać je za darmo. Mamy płacić za reklamowanie ich marki ?
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
merchandise musi być przy exclusivach qwertaj
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie średnie bluzy koszulki i torba nie wyglądają jakość szczególnie. Bardzo standardowo, do tego wzory na nich też jakoś nie specjalnie gdyby chociaż użyli farby fluorescencyjnej to było by na pewno ciekawiej. No i te ceny z kosmosu :p
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Mnie wystarczy latarka którą dostane jak zamówię pre-ordera ;d
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
trzeba być chyba wielkim fanem tej gry, żeby coś takiego kupić :) widać twórcy z gory skazują swą grę na sukces, oby się nie przeliczyli
 

SebooL12 PL

Banned
Bluza i torba naprawdę nieźle się prezentują - niby takie proste a swój urok ma ;]
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Świetna bluza i 170($) -180(€) -190(£) zł to całkiem dobra cena jak na markowy ciuch. :p
EDIT:
Ale niestety przesyłka do Europy ponad 24 zielone ... :( Tylko Finowie nie wiadomo dlaczego mają po 11.
EDIT2:
Teraz znalazłem, że oczywiście przesyłka do Europy 24$, ale na Marsa, czyli tam gdzie leży Polska nie ma możliwości dostarczenia. Na Litwę, Estonię, czy do innych dziur można, do nas nie, jak zwykle ...
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Maciek360: Bo polska nie ma Live-a xP
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Takie sobie to wszystko.Bieliznę kupię i będę paradował po osiedlu w niej :D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
bluza całkiem całkiem, ale nie kupiłbym takich "bajerów"
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom