Game pass konwersja na ultimate

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jak że jest fajna promocja w cdkeys , nakupowałem trochę kodów game pass na 1 miesiąć, w temacie promocji i okazji , kolega który dodał post pisał coś o konwersji konta game pass na ultimate , jak to zrobić ? Po prostu ładować game pass + live gold ? i z automatu zrobi się ultimate ? Obecną subskrypcje ultimate mam do końca roku , Co się stanie jak teraz załaduje 6 kodów game pass ?

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam jak że jest fajna promocja w cdkeys , nakupowałem trochę kodów game pass na 1 miesiąć, w temacie promocji i okazji , kolega który dodał post pisał coś o konwersji konta game pass na ultimate , jak to zrobić ? Po prostu ładować game pass + live gold ? i z automatu zrobi się ultimate ? Obecną subskrypcje ultimate mam do końca roku , Co się stanie jak teraz załaduje 6 kodów game pass ?
Jak kupiłeś to https://xboxforum.pl/threads/promocje-i-okazje-xbox.36749/post-1428279 to spróbuj chociaż jeden dodać, ale najprawdopodobniej dostaniesz taki komunikat
game pass trial.JPG

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie to jest dla nowych tylko , nawet nie wiem czy tam jaka kolwiek informacja była. Ten cd keys to porażka jakaś jest kupiłem o 17 , 6 kodów do teraz ich nie mam , dziwne wiadomosci dostaje że musze wysłać zdjecie dowodu z kartką , wysłałem , kodów brak.

Oddali za 5 kodów 6 zaginał , nie pisze juz do tych... bo nawet nie wiem czy to człowiek odpisuje. Jest faktycznie informacja że dla nowych , nie wiem jakim cudem nie zauważyłem. I dobrze że dało się po 1 kupować , bo chciałem ok 100 tego kupić :D

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam do kwietnia Ultimate
Kupiłem w pracy kompa z procesorem AMD i dostałem kod game pass na 3 miesiące
Jak to ugryźć? Poczekać do końca Ultimate i odpalić tego bonusowego na 3 miesiące?
Czy generalnie muszę zmienić tryb z Ultimate na zwykłe?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba nie ma możliwość zmienić Ultimate na zwykły GamePass. Musisz czekać aż wygaśnie Ultimate i wtedy będziesz mógł doładować zwykłego i ewentualnie przekonwertować na Ultimate :)

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam pytanie bo zaczynam przygodę z Xbox Game Pass ich jak bym pierwszy raz wykupić i moje pytanie jest takie bo mam w promocji do kupienia Pass Ultimate za 4 zł i czy po wykupieniu tego będę mógł grać gry w sieci z innymi?Czy potrzeba osobno wykupić Xbox Live ?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam mam pytanie bo zaczynam przygodę z Xbox Game Pass ich jak bym pierwszy raz wykupić i moje pytanie jest takie bo mam w promocji do kupienia Pass Ultimate za 4 zł i czy po wykupieniu tego będę mógł grać gry w sieci z innymi?Czy potrzeba osobno wykupić Xbox Live ?
23456789.jpg

Do góry Bottom