Game Pass Ultimate 7 miesięcy za 20 zl

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ogólnie, Microsoft teraz nadrabia game pass, straconą premiere xOne. Myślę że takie promocje po 4 zł. Będą przynajmniej do premiery nowej generacji

Danio87

Świeżak
Świeżak
Witam. Wybaczcie jeśli moje pytanie jest trywialne ale to mój pierwszy post na tym forum. Kupiłem X Box One X dostałem oczywiście w pudełku miesiąc darmowego GamePassa. Ustawiłem subskrypcje i dodało mi drugi miesiąc. Łącznie mam to za darmo do 20 marca. I teraz moje pytanie: jeśli skorzystam teraz z promocji X Box Game Pass Ultimate za 4 złote dostepnej na stronie xboxa to przedłuży mi subskrypcje o jeszcze jeden miesiąc? (i czy automatycznie skonwertuje się ze zwykłego GamePassa na Ultimate). Wiem co to X Box Live ale trochę nie rozróżniam GamePassa od Golda i Ultimate. Czy Ultimate to GamePas plus Gold i Live do tego? Kolejne moje pytanie czy jeśli teraz bede miał Ultimate to później jest możliwość powrotu do tanszego GamePasa? z góry dzieki za wyrozumiałość. (dodam że interesuje mnie tylko granie na konsoli, na PC nic a nic).

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teoretycznie powinno dołożyć miesiąc do tego co masz i zmienić na ultimate.
Ultimate to jest i Gold i pass w jednym

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Noobowskie pytanie. Mam GPU do sierpnia. Zakupiłem sobie po atrakcyjnej cenie parę 3-miesięcznych kodów do LIVE. Lecz za 3 miesiące LIVE chce mi dać 1 GPU. Nie da się tego obejść by doliczyło to mi to normalnie. Ogólnie mógłbym zaczekać , lecz kody kupiłem tak , że sprzedający je zna i trochę się boję , że może spróbować je wykorzystać niż ja to zrobię i zostanę z niczym.

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Noobowskie pytanie. Mam GPU do sierpnia. Zakupiłem sobie po atrakcyjnej cenie parę 3-miesięcznych kodów do LIVE. Lecz za 3 miesiące LIVE chce mi dać 1 GPU. Nie da się tego obejść by doliczyło to mi to normalnie. Ogólnie mógłbym zaczekać , lecz kody kupiłem tak , że sprzedający je zna i trochę się boję , że może spróbować je wykorzystać niż ja to zrobię i zostanę z niczym.
Jak masz aktywne GPU to nic nie zrobisz dodajesz kody na live według przelicznika na GPU

Do góry Bottom