Game with Gold na Xbox one

tomek304

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie czy jeśli posidam aktywną subskrypcje konta GOLD na moim koncie Microsoft to czy posiadając konsole Xbox ONE mogę sobie dodać gry do biblioteki z oferty Game with Gold dla konsoli x360?
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak ale na razie przez komputer


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak możesz, ale tylko przez www i to jeszcze jak masz podpiętą kartę do konta lub paypala, bez tego nie da rady :) Bez karty to tylko przez konsolę x360 można przypisać.
 

tomek304

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam podpiętego PayPal do konta. Czyli jak dobrze rozumiem wystarczy poprostu wejść na WWW itd i dać poprostu kup gre w xbox store tak?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam podpiętego PayPal do konta. Czyli jak dobrze rozumiem wystarczy poprostu wejść na WWW itd i dać poprostu kup gre w xbox store tak?
Dokładnie tak :)
 

tomek304

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
o to fajnie bo wlaśnie Dirt 3 jest w GwG i ma wsteczną kompatybilność i chciałem sobie zagrać :) hehe dzięki za pomoc.
 

Lied

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jest jakaś metoda na obejście tego, że cały czas jak chcę dodać DIRT3 z poziomu strony xbox.com, to wyświetla mi się komunikat, że pierwszy zakup muszę dokonać z konsoli x360 której nie posiadałem?! (domyślam się, że więcej osób powyżej ma ten problem tylko nie chcę im się czytać tego co jest napisane) Czuję się lekko oszukany, tym bardziej, ze zaraz minie możliwość dodania darmowego dirta.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A jest jakaś metoda na obejście tego, że cały czas jak chcę dodać DIRT3 z poziomu strony xbox.com, to wyświetla mi się komunikat, że pierwszy zakup muszę dokonać z konsoli x360 której nie posiadałem?! (domyślam się, że więcej osób powyżej ma ten problem tylko nie chcę im się czytać tego co jest napisane) Czuję się lekko oszukany, tym bardziej, ze zaraz minie możliwość dodania darmowego dirta.
Nie, musisz mieć pierwsze logowanie na konsoli x360 :) Bo wiem, że mi jeden z forum podsyłał dane do logowania żeby mu się zalogować kontem, bo miał ten sam problem :)
 

bielak81

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Podepnę się trochę pod ten temat ze swoim pytaniem.
Jak mogę pobrać wszystkie części GoW które miałem dostać za zakup GoW UE. W grę zagrałem w wyznaczonym terminie mam Gold (ze zdrapki), ale nigdzie nie mogę znaleźć tych gier. Próbowałem przez sklep ale wczoraj wieczorem nie było możliwości instalacji.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam!
Podepnę się trochę pod ten temat ze swoim pytaniem.
Jak mogę pobrać wszystkie części GoW które miałem dostać za zakup GoW UE. W grę zagrałem w wyznaczonym terminie mam Gold (ze zdrapki), ale nigdzie nie mogę znaleźć tych gier. Próbowałem przez sklep ale wczoraj wieczorem nie było możliwości instalacji.
Wejdź na XO w zakładkę Gry i Aplikacje, przewiń całą bibliotekę zainstalowanych gier i na końcu po prawej powinieneś mieć listę gier do zainstalowania i powinny tam być wszystkie części GoWa ;)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A ja się podpytam może ktoś z was wie,czy za grę w gry na x360 będą osiągnięcia odblokowane?
Bo na FB xboxa czytałem że mają być ale niestety w dirt nie ma osiągnięć.
Orientuję się ktoś?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Witam!
Podepnę się trochę pod ten temat ze swoim pytaniem.
Jak mogę pobrać wszystkie części GoW które miałem dostać za zakup GoW UE. W grę zagrałem w wyznaczonym terminie mam Gold (ze zdrapki), ale nigdzie nie mogę znaleźć tych gier. Próbowałem przez sklep ale wczoraj wieczorem nie było możliwości instalacji.
Nic tam nie będziesz miał...
Czytaj forum...
http://xboxforum.pl/threads/gears-of-war-ultimate-edition-kody-na-stare-czesci-w-grudniu.151612/unread
A ja się podpytam może ktoś z was wie,czy za grę w gry na x360 będą osiągnięcia odblokowane?
Aczki zostają te same co na X360, nie ma podwójnego odblokowywania.
 

bielak81

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wejdź na XO w zakładkę Gry i Aplikacje, przewiń całą bibliotekę zainstalowanych gier i na końcu po prawej powinieneś mieć listę gier do zainstalowania i powinny tam być wszystkie części GoWa ;)
Dzięki za odpowiedź.
Wrócę do domu z pracy to sprawdzę.
 

warone

Banned
Użytkownik
Czym
A jest jakaś metoda na obejście tego, że cały czas jak chcę dodać DIRT3 z poziomu strony xbox.com, to wyświetla mi się komunikat, że pierwszy zakup muszę dokonać z konsoli x360 której nie posiadałem?! (domyślam się, że więcej osób powyżej ma ten problem tylko nie chcę im się czytać tego co jest napisane) Czuję się lekko oszukany, tym bardziej, ze zaraz minie możliwość dodania darmowego dirta.
Czemu czujesz sie oszukany ? Nie posiadałeś konsoli a chcial byś gry i czujesz sie oszukany ?
 

Lied

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czym
Czemu czujesz sie oszukany ? Nie posiadałeś konsoli a chcial byś gry i czujesz sie oszukany ?
Z tego co było zapowiadane, użytkownicy xbox one wraz z aktualizacją będą otrzymywali również gry na xbox 360. Więc jeśli nie mam możliwości ich otrzymania to tak, jak najbardziej. Chyba ze coś źle zinterpretowałem.

Żeby nie było ze wyssałem to z palca to cytuję z http://www.xbox.com/pl-PL/Live/Games-with-gold

"Dzięki wstecznej zgodności na konsoli Xbox One w listopadzie dwa razy więcej gier w ofercie Games with Gold4"

Od 12 listopada wszystkie gry z przyszłych ofert Games with Gold na Xbox 360 będą dostępne również na Xbox One, dzięki czemu każdego miesiąca zyskasz po dwie darmowe gry na Xbox One i Xbox 360. Wsteczna zgodność Xbox One umożliwia grę ze znajomymi w trybie wieloosobowym niezależnie od używanej konsoli i cieszenie się grami na Xbox 360 z zaawansowanymi funkcjami Xbox One — w tym DVR z gry, zrzutami ekranu i usługą streamowania do komputera z systemem Windows 10.

(...)Do wstecznej zgodności i pobrania gry na konsolę konieczne jest konto Xbox Live i szerokopasmowe połączenie internetowe.(...)"

Więc wszystkie warunki spełniam.



4
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A jest jakaś metoda na obejście tego, że cały czas jak chcę dodać DIRT3 z poziomu strony xbox.com, to wyświetla mi się komunikat, że pierwszy zakup muszę dokonać z konsoli x360 której nie posiadałem?!
Dziwny masz ten komunikat, ja mam kilka kont na których nigdy nie logowałem się na X360 i te gry normalnie mogę dodać za darmo przez Xbox.com
 

warone

Banned
Użytkownik
Głównie tyczyło sie to osób które posiadały lub nadal posiadają obydwie konsole . Teraz jezeli ty tez będziesz mógł korzystać z oferty to twoje szczęście ale jezeli wymagane bylo by wcześniejsze posiadanie x360 to raczej nie powinieneś sie czuć oszukany bo takowej nie posiadałeś. Wiec podtrzymuje co mówiłem jezeli dostaniesz lepiej dla ciebie w innym wypadku nie powinieneś sie czuć oszukany .W tym wypadku źle opisali swoja ofertę tu akurat nie interesuje sie tym aż tak jak to będzie z użytkownikami którzy nie posiadali 360 .
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jest jakaś metoda na obejście tego, że cały czas jak chcę dodać DIRT3 z poziomu strony xbox.com, to wyświetla mi się komunikat, że pierwszy zakup muszę dokonać z konsoli x360 której nie posiadałem?! (domyślam się, że więcej osób powyżej ma ten problem tylko nie chcę im się czytać tego co jest napisane) Czuję się lekko oszukany, tym bardziej, ze zaraz minie możliwość dodania darmowego dirta.
Xbox One to moja pierwsza konsola i pobrałem Dirta bez problemu - nawet zdążyłem zagrać dziś rano :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nic tam nie będziesz miał...
Czytaj forum...
http://xboxforum.pl/threads/gears-of-war-ultimate-edition-kody-na-stare-czesci-w-grudniu.151612/unread


Aczki zostają te same co na X360, nie ma podwójnego odblokowywania.
Czyli reasumując jeżeli grałem w tą gre na x360 to na onem nie ma mowy o aczkach,a jak odpale gre z x360 na one poraz pierwszy na swoim profilu np gow w które nigdy w życiu nie grałem to będą osiągnięcia?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

lazi00

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli reasumując jeżeli grałem w tą gre na x360 to na onem nie ma mowy o aczkach,a jak odpale gre z x360 na one poraz pierwszy na swoim profilu np gow w które nigdy w życiu nie grałem to będą osiągnięcia?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak :)
 

Do góry Bottom