Gamepad xbox 360 PC - martwa strefa.

xMrTEDx

Świeżak
Świeżak
Witam, to mój pierwszy post na tym forum, także witam i pozdrawiam ;)

Kilka dni temu kupiłem pada xbox 360 do peceta na allegro. Kosztował 69zł + wysyłka (z polski).
Link do oferty:
http://allegro.pl/nowy-gamepad-xbox-360-pad-do-pc-dual-shock-usb-pl-i6992945851.html?snapshot=MjAxOC0wNC0wNFQyMDoxMzoxNi40NjZaO2J1eWVyO2RmMTlhNGM4NzVmZDEyOTljOTY3M2ZiZWRmMjVjOGYxYWE4MTQ3NmFkMTZlNWRhNzI3MDBiY2ExNzQ1Y2NiY2Q=

Problem jaki występuje w padzie to martwe strefy w gałkach. Granica w której pad odczytuje wartości odchylenia są bardzo wąskie. Praktycznie nie da się płynnie sterować postacią/kamerą w grze. Próbowałem przez 2 dni przyzwyczaić się do tego, ale nie ma takiej opcji... :/

Tutaj wrzucam film który nagrałem aby przedstawić problem:

Powiedzcie mi drodzy koledzy, czy u Was też tak jest, czy może kupiłem jakąś chińską podróbkę.
W załączniku zdjęcie pudełka. Pad wygląda jak oryginał.

pad1.jpg
pad2.jpg
 

Attachments

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
A te chińskie znaczki, to Ci nie dały do myślenia?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
To jest chińska podróba pada, a nie oryginalny z Microsoftu. Tam w tej aukcji nawet nie ma, ani słowa że to oryginalny od MS, a te chińskie szlaczki z tyłu pada to już w ogóle :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czajna to jest, crap... odeślij go albo wywal przez okno.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na allegro jest tyle podróbek że się można naciąć (chociaż niska cena powinna zapalić czerwona lampkę w głowie), jak kupować to tylko w x-kom, morele, emag, komputronik i tym podobnych.
 

xMrTEDx

Świeżak
Świeżak
Dzięki za szybki odzew! Obejrzeć pudełko mogłem dopiero po zakupie.
Zdecydowałem się na tą ofertę ze względu na NAJWIĘKSZĄ popularność na allegro po wpisaniu frazy "gamepad xbox 360 pc".
Sprzedanych ponad 100 padów (nie licząc wcześniejszych ofert z tym padem tego sprzedawcy) i ani jednej negatywnej opinii!!
Dodatkowo odznaka "super sprzedawca" na allegro... eh :/

Mam czas 14 dni od zakupu na odesłanie sprzętu i tak zrobię.

Powiedzcie mi jeszcze jak wrażenia z oryginalnego pada :) Ja osobiście grałem u znajomych na ps4 i nie miałem odczucia żadnych martwych stref. Gałki reagowały płynnie i przyjemnie się grało. Na pad Xboxa zdecydowałem się ze względu na kompatybilność z Windowsem :)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kup sobie pada od XO a nie od 360...
 

xMrTEDx

Świeżak
Świeżak
Kup sobie pada od XO a nie od 360...
To że jest lepszy to wiadomo... pytanie brzmi: czy jest wart dopłaty (stosunek cena/jakość). Nie zależy mi żeby miał fajerwerki, tylko żeby się przyjemnie grało.

Podchodząc do sprawy w ten sposób, dalej polecasz pad XO?

Ja osobiście nie miałem zbytnio do czynienia z padami (oprócz od ps4) i nie znam się wystarczająco w temacie.
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pewnie że jest lepszy... Z padami od Ricestation sobie daj spokój...
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To że jest lepszy to wiadomo... pytanie brzmi: czy jest wart dopłaty (stosunek cena/jakość). Nie zależy mi żeby miał fajerwerki, tylko żeby się przyjemnie grało.

Podchodząc do sprawy w ten sposób, dalej polecasz pad XO?

Ja osobiście nie miałem zbytnio do czynienia z padami (oprócz od ps4) i nie znam się wystarczająco w temacie.
A o jakich fajerwerkach ty myślisz? Pad do xbox jest super. Ja też grałem dużo na kompie z padem x360 z odbiornikiem do pc - ale kupiłem oryginał w sklepie. Żadnych problemów z nim nie było, żadnych opóźnień, wszystko działało i dalej działa bo go mam jak złoto. Teraz mam nowego pada do xbox one s biały - pod kątem samego działania nie widzę specjalnie różnicy ale nie jestem świrem gameningowym.
Na plus jest przede wszystkim to że działa on po bluetooth i nie trzeba żadnych odbiorników z laptopem bez problemu łączy i po sprawie.
Czy wart za to dopłaty to już twoja kwestia. Jeśli chcesz pad to tylko oryginał. Żadnych zamienników...
 

zbiq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprzedanych ponad 100 padów (nie licząc wcześniejszych ofert z tym padem tego sprzedawcy) i ani jednej negatywnej opinii!!
hmm chyba źle popatrzyłeś ponieważ jest w negatywach:

"To nie jest orginalny pad Xbox od Microsoftu! Gałki mają większą "martwa strefa" i opór, co ogranicza precyzję. Znak CE też podrabiany i zamiast Certyfikat Europejski, znaczy pewnie tyle co China Export :). Różnice w wyżłobieniach. Pudełko opisane w Angielskim i kilku Azjatyckich językach. Brak instrukcji i CD. Zabrakło rzetelnej informacji, że jest to akcesorum do xboxa 360/PC ale nieoryginalne. Pady zachowam, bo nie mam czasu na zwroty, jednak gdybym wiedział, nie kupiłbym ich."


Widzę że na aukcji jest drobnym drukiem słowo "zamiennik" a czy tak było nie wiem.
Tak czy inaczej zwracaj go bo granie ma dawać radość a nie zgoła odmienne emocje.
Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom