Gamepass Ultimate na Xbox Live Gold

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć wszystkim,
kiedyś ta za promocja gdzie było można skonwenterować subskrypcję Xbox Live Gold na Gamepass Ultimate i oczywiście wykonałem to jak wiele innych osób. Teraz moja subskrypcja się kończy za 2 dni i moje pytanie jest czy muszę tego Gamepass Ultimate szybciej anulować czy mogę poczekać aż wygaśnie i wtedy normalnego Live zakupić. Kiedyś była dyskusja o tym na forum, ale już całkiem nie pamiętam jak to dokładnie znowu było i fajnie by było jakby ktoś mi o tym przypomniał :)
Z góry dzięki

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Jak masz automatyczne odnawianie i nie wyłączysz tego przed końcem subskrybcji to ci zabierze pieniądze.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Anuluj odnawianie subskrypcji, możesz to zrobić nawet od razu po zakupie, nie trzeba czekać do końca :)

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Mam dokładnie to samo. Ponieważ skończył mi się XBGPU chciałbym wiedzieć czy mogę wrócić do Xbox Live Gold i spróbować ponownie zamienić na wersje Ultimate?

Coś mi się kojarzy ze jak kupie zdrapki i wpisze je ponownie w XBOX Live to powinienem mieć ponownie tylko Live. Ktoś to robił?

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam dokładnie to samo. Ponieważ skończył mi się XBGPU chciałbym wiedzieć czy mogę wrócić do Xbox Live Gold i spróbować ponownie zamienić na wersje Ultimate?

Coś mi się kojarzy ze jak kupie zdrapki i wpisze je ponownie w XBOX Live to powinienem mieć ponownie tylko Live. Ktoś to robił?
Normalnie powinno się udać, tylko za GPU zapłacisz te 50zl a nie 4zl.

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Ważne by udało się kupić Xbox Live w cenie do 120zł za rok. Kupiłbym na 3 lata i ciekawe czy konwersja znów zadziała 1:1. Zaraz wysypie się sporo osób co jak ja kupiło tylko na rok XBGU.

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Po wygaśnięciu XBGPU możesz normalnie znowu przejść na Golda po wpisaniu odpowiedniego kodu, o ile Microsoft nie zmienił zasad w tym temacie. Jeśli chodzi o roczny Gold to wątpię, bo podobno nie można już kupić Golda na więcej niż 3 miesiące.

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miałem golda do 11.czy 12.01.2021 .Wskoczyła promocja na xgpu za 4 zł a córka chce z powrotem w RDR2 pograć i przekonwerterowałem golda na xgpu do 12.02 .2021 . Potem się zobaczy pewnie golda już nie będzie multi darmowe.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Teraz jak wbijam kod na golda 6mc, to mi chciało przekonwertować na XGPU na 2 miesiące :(

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Czyli lipa. Chciałem kupić golda z Brazylii 36 miesięcy i przekontrastować znów na GPU.

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz jak wbijam kod na golda 6mc, to mi chciało przekonwertować na XGPU na 2 miesiące :(
Czy miałeś aktywną jakąś subskrypcję?

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzie masz taką informację? Na Xbox One? Czy na www? Bo mi nie pisało o współczynniku. W każdym razie pod koniec lipca się wyrobiłem i robiło konwersję 1:1 (podejrzewam, że 1:1 to bonus za bezpowrotną konwersję konta).

Przypominam, że 6 miesięcy to realnie 7 + miesiąc Ultimate więc dziwne, że z 8-miu chciało zrobić 2. Zatem podejrzewam, że kupiłeś 6 miesięcy tanio np. za 115-129 (w dużych sklepach / supermarketach), a 2 Ultimate to 110 zł, ale i tak powinny być dodatkowe dni.

Tak więc podejrzewam, że wystarczy to wbić na nowe konto i będziesz mieć 8 miesięcy Ultimate.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam wbitego XGPU do grudnia 2021 i mam kod na golda 6 mc i mi tak przelicza :)

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam wbitego XGPU do grudnia 2021 i mam kod na golda 6 mc i mi tak przelicza :)
Przecież przy aktywnej subskrypcji zawsze tak przeliczało. To jest nic nowego.

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przecież przy aktywnej subskrypcji zawsze tak przeliczało. To jest nic nowego.
Dokładnie tak. Kod na 12msc powinien wejść bez problemu.

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie. Pytanie jest takie czy ktoś kto miał aktywny XGP i mu się kończył będzie mógł ponownie zrobić taka konwersję. Z tego co pamiętam można było zrezygnować z konwersji i przejść znów na XBOX Live, ale teraz takiej opcji nie widzę.

Do góry Bottom