Xbox One X Gamepass z allegro

Hevygan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Na allegro widziałem aukcje na której można kupić gamepass na rok za 40zł. Jak to możliwe i jak to działa? Czy ktoś mógłby napisać laikowi o co tu chodzi. Z góry dziękuję.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
https://xboxforum.pl/threads/xbox-live-gold.205357/#post-1426791
Tutaj masz przykład dlaczego konta są takie tanie, ale w sumie jak za dostęp na 3 miesiące to normalna cena.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie kupuj konta z Allegro, bo się przejedziesz. Jedynie kody, które możesz doładować na swoim profilu ;)

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Kup kup zostaniesz wydymany tak jak tamten z tego tematu co jest link wyżej w poście....

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Ja cały czas kupuję game passa na miesiąc z allegro za około 7zł i jak dodaję kartę to jest na 2 miesiące no i to jest kod , a jeśli chodzi o konta to tylko z grami kupowałem i nigdy większych problemów nie miałem chociaż i tak każdy ci będzie gadał że cię oszukają.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie, że od razu oszukają, ale kupując konto ma bardzo duże ryzyko, że trafi na nieuczciwego sprzedawcę :) Naciągaczy jest wielu, a pretensję później na forum, że ktoś źle doradził. Lepiej od razu uświadomić, że robi to na własną odpowiedzialność i zamiast płacić dwa razy, to niech lepiej kupi grę na swoim koncie albo pudełko :)

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
No jak ktoś kupuje czasami grę gdzie tylko multi jest a jest napisane że gra tylko offline z kontem no to już nic na to nie poradzisz.

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja cały czas kupuję game passa na miesiąc z allegro za około 7zł i jak dodaję kartę to jest na 2 miesiące no i to jest kod , a jeśli chodzi o konta to tylko z grami kupowałem i nigdy większych problemów nie miałem chociaż i tak każdy ci będzie gadał że cię oszukają.
Podziel się na PW kolego linkiem do aukcji ;)

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Podziel się na PW kolego linkiem do aukcji ;)
Zawsze kupuję tam gdzie najwięcej osób kupiło.

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zawsze kupuję tam gdzie najwięcej osób kupiło.
Kolego, ale tam piszą, ze dla tych co jeszcze nigdy wcześniej nie aktywowali usługi... zgadza się - działa to?

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Kolego, ale tam piszą, ze dla tych co jeszcze nigdy wcześniej nie aktywowali usługi... zgadza się - działa to?
No to musisz stworzyć konto za każdym razem i tam wpisać i będzie działać dla każdego na konsoli.

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to musisz stworzyć konto za każdym razem i tam wpisać i będzie działać dla każdego na konsoli.
To moim zdaniem taka opcja bardzo słaba, bo od nowa ściągać w gry i strata savów co 3-mc :oops:

hacajaca

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma różnicy czy wpiszesz kod na główne konto czy inne.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Promocja 4zł na 3 miesiące. Tworzysz nowe konto email. Następnie tworzysz konto na xbox.pl. Podajesz nowe konto email. Logujesz się nowym mailem na konsoli. Wykupujesz 3 miesiące za 4zł. Logujesz się na swoje stare konto na xboxie. Grasz w gry z passa i ściągasz nowe. Oba konta w ustawieniach muszą być ustawione na domowe i żadnych blokad nie może być. Sprawdzone na mojej konsoli.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To moim zdaniem taka opcja bardzo słaba, bo od nowa ściągać w gry i strata savów co 3-mc :oops:
Nic nie tracisz, grasz na swoim koncie, drugie konto dodatkowe służy tylko do wykupienia usługi Game Pass i udostępnieniu je pozostałym kontom na konsoli :)

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nic nie tracisz, grasz na swoim koncie, drugie konto dodatkowe służy tylko do wykupienia usługi Game Pass i udostępnieniu je pozostałym kontom na konsoli :)
No to w sumie nie takie złe ;D

kaziu422

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co do płatności można dokonać tylko poprzez tel. Sieć Orange i Play oraz kartę kredytową? To zwykła karta płatniczą nie opłacę tych 4zł?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Debetowa karta też przechodzi, bo płaciłem :) Paypal też jest, ale tam też karta płatniczą trzeba podpiąć :)

Do góry Bottom