Gameplay-trailer z WWE 13

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
WWE 13 przyniesie ze sobą kilka usprawnień, które powinny się spodobać fanom wrestlingu.

Fani WWE powinni zarezerwować sobie trochę pieniędzy, bo WWE 13 ma być jeszcze lepsza od poprzedniczki. Jeżeli wierzyć kolejnemu trailerowi, to poprawie uległ dźwięk, publiczność, zawodnicy są bardziej podobni do oryginałów, a do tego wyposażono ich w większą liczbę animacji. No i można zniszczyć ring…


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wujek

Banned
Użytkownik
Jesli zagra jeszcze tryb attitude, to 13-stka powinna w końcu zdetronizowac wersję 2008


Wysyłane z mojego GOCLEVER TAB A101 za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
O ile na prawdę będzie tak super.. jak niby na tym filmie. To zagram może dłużej niż max 2 godziny i nie znudzę się tym.

Jak dla mnie też te pierwsze WWE były najlepsze. Później to już tylko drobniutkie zmiany..
 

Serek1997

Świeżak
Świeżak
WWE 12 to siano ! zobaczymy jakie będzie to :D Licze na coś fajnego obym się nie przeliczył ;P
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak jak juz pisalem wczesniej z roku na rok nie da sie zrobic zupelnie innej gry wiec cudow nie ma sie co spodziewac, gwiazdy i tryb ery Attitude moga byc ciekawe tak samo jak drobnostki typu OMG moments czy kontrowanie finisherami w locie, zobaczymy po filmiku dla mnie jest dobrze
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra zapowiada się całkiem ciekawie :D Mam nadzieję, że będę mógł sobie w nią pograć :)
 

tatakong

Świeżak
Świeżak
http://c7r.de/I517

Sprzedaż komputerów typu tablet , 25 % off~!!
 

Do góry Bottom