Gameplay z L.A Noire już dziś!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik


Dziwne że serwisy milczą o tym ale dzisiaj po południu Rockstar zaprezentuje gameplay z LA Noire, konkretniej serię filmików 'Orientacja'

L.A. Noire | Rockstar Games
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Muszę to zobaczyć , super wiadomość!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Bardzo ciekawe :) oby to nie był teaser[Down/ jak tak mówisz :D) (tak jak było w przypadku Battlefield'a 3)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@up teaser, "tizer"
Czekam czekam, pewnie pokażą znowu jakieś epickie momenty jak w trailerach/gameplayach z GTA IV, a sama gra będzie nudna...
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że to będzie co najmniej dziesięciominutowy gameplay
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Już mogliby dać ten gameplay, a nie zapowiedź :p
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
@up teaser, "tizer"
Czekam czekam, pewnie pokażą znowu jakieś epickie momenty jak w trailerach/gameplayach z GTA IV, a sama gra będzie nudna...
ok

Skąd u licha wiesz czy gra będzie nudna? Rozumiem, że mogą nie odpowiadać klimaty itp, ale wypowiadanie się o całokształcie, że gra będzie nudna ...
 

T0Mmy

Banned
No nieźle już jest jak zapowiadają że będzie gameplay wkrótce będą robić zapowiedź zapowiedzi .
 

pawel1503

Banned
No nieźle już jest jak zapowiadają że będzie gameplay wkrótce będą robić zapowiedź zapowiedzi .
Już tak jest ;)
Przed VGA zapowiadają, że na gali zapowiedzą grę
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
chetnie zobacze : )
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ooo to będzie co oglądać :) R* zawsze umie podsycać w nas chęć kupienia ich gier
 

pawel1503

Banned
R* podało 15min. temu taką informację 'The first video in the L.A. Noire Gameplay Series goes live in one hour'. Już niedługo!
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jak ten gameplay będzie wyglądał....podjarany już jestem;)
 

pawel1503

Banned
Ciekawe jak ten gameplay będzie wyglądał....podjarany już jestem;)
Mam nadzieję, że będzie to prawdziwy gameplay, a nie tylko rozmowy ze świadkami, bo to już widzieliśmy w trailerach. Pasowałaby jakaś misja, ale taka rozbudowana, w której jest pokazana jazda samochodem i strzelanie, no i może jakieś wybory moralne. Aha mam nadzieję, że będzie on w co najmniej 720p a nie jakimś kalkulatorem nagrywane ;)
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm już nie mogę się doczekać i zobaczyć czy ta gra jest warta świeczki^^
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Czekam niecierpliwie :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że będzie to prawdziwy gameplay, a nie tylko rozmowy ze świadkami, bo to już widzieliśmy w trailerach. Pasowałaby jakaś misja, ale taka rozbudowana, w której jest pokazana jazda samochodem i strzelanie, no i może jakieś wybory moralne. Aha mam nadzieję, że będzie on w co najmniej 720p a nie jakimś kalkulatorem nagrywane ;)
Dokładnie też na to liczę. Na jakąś misję lub jej część pokazane w widoku TPP z przejażdżką po mieście na miejsce zbrodni i rozwiązywaniu jej. Coś takiego.
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
No to o 18:00 będzie można obejrzeć tego gameplay'a. Nie mogę się doczekać gdyż mam zamiar kupić to i jestem bardzo ciekaw, jak wypadnie rozgrywka z tej gry. Nie chciałbym się rozczarować, również liczę na jakiś porządni filmik, może nawet odrębna misja stworzona na potrzeby gameplay'u, może 1 misja którą w grze będziemy musięli przejść.. No nie wiem, nie wiem, aczkolwiek bardzo się niecierpliwię, o 18 spadam to koło 18:40 zobaczę gameplay'a w spokoju, bo o 18 pewnie tak będą zlagowane serwery Rockstara, że nie da rady nic obejrzeć :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja już wolę się na tą grę nie nakręciac, bo i tak będzie po angielsku..
 

pawel1503

Banned
'first chapter in our Gameplay ' Chodzi im o to, że zaprezentują pierwszy rozdział w grze, czy raczej, że to jest ich pierwszy 'rozdział' z szerszym pokazywaniem gry(gameplaye)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom