Gamepleye z trybu multiplayer Modern Warfare 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
To jest już Call of Duty 8 czy 9 ? bo nie nadążam ...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dziwi mnie trochę brak jakiejkolwiek odpowiedzi częstych obrońców Call of Duty. Nie chcę wywoływać wojny, ale drogi K0TAKU, TheDarkKnightcie, Niko, jak skomentujecie to, co możecie zobaczyć na powyższych filmikach?
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Haha nawet HUD'a nie zmienili :D
Już widzę na czym polega powrót do korzeni czyli do COD4. Red Dot Sight wygląda jak ten z COD4 :D
Chyba jednak podziękuje za MW3
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
MW 3 kupie tylko aby przejść singla :) Do multi tylko BF 3
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Zrobię podobnie. Lecz za nie wiem co nie kupię. MAX to w kopię zagram. Bo szkoda było by mi kasy na takie coś. Może nadrobią to singlem (chociaż wątpię..)
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wiecie co mnie zawsze przyciągało do CoD'a? Prostota rozgrywki, nie w znaczeniu że gra jest prosta bo żeby ugrać coś z dobrymi graczami trzeba jednak mieć skilla, tylko po prostu czysty run n gun! Tego mi brakowało w MW 2 oraz Black Ops - za dużo bajerów. MW3 widać wraca do korzeni czyli CoD 2 / CoD 4 i bardzo dobrze! Czekam na kolejne gameplay'e. Po zobaczeniu tych nagrań znowu mam kroplę nadziei że będzie to dobra gra. Czekam żeby się samemu przekonać.
WTF is this? :/
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ale przecież zmiany widoczne są gołym okiem, wy fanboje BFa! Na przykład ten... eee... no.
Chociaż muszę przyznać, że powoli zaczynam rozumieć politykę Activision. Co dwa lata dają nam półprodukt, betę od Treyarchu w cenie pełnoprawnej gry, a w przerwie między nimi dają nam to samo, w postaci magicznych literek MW z coraz nowszą cyferką. Na prawdę, wielkie brawa za marketing.
Nie widzisz różnicy między MW a BO ? To nie mów głupot...


Ja tam kupuje bo to drugi must buy obok BC3 w tym roku.
Widać że mapki są zdecydowanie większe i rozgrywka troche zwolniła w stosunku do MW2.
Oprawa jest identyczna. Po takich filmikach trudno stwierdzić jak to w praktyce będzie wyglądać, przydałby sie jakiś Pro.
Ogólnie sądze że możliwe że rozgrywka będzie troche bardziej przypominać MW1.

Taa..a ja znowu utwierdzam sie w przekonaniu że wszyscy tak bardzo hejtują coda..ale i tak sobie go pobiorą/kupią żeby zagrać sinla/multi i dalej go hejtować. -_-
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Kupie żeby zrobić osiągnięcia multik słaby jedynie to ten Spec Ops będzie good no i chyba kampania ;D
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
WTF is this? :/
Tak wiem, sam się zastanawiam co ja wczoraj napisałem, ale to chyba przez to że zmęczony byłem :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Taa..a ja znowu utwierdzam sie w przekonaniu że wszyscy tak bardzo hejtują coda..ale i tak sobie go pobiorą/kupią żeby zagrać sinla/multi i dalej go hejtować. -_-
Słyszałeś o czymś takim jak konstruktywność? Żeby móc z czystej woli powiedzieć, że Battlefield 3 jest lepszy od Modern Warfare 3, trzeba zagrać w obie gry. Teraz oceniamy to na podstawie gameplayów, ale ostateczna ocena pada po zagraniu w daną grę. Śmieszne byłoby mówienie, że MW3 jest słaby w ogóle w niego nie grając.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Słyszałeś o czymś takim jak konstruktywność? Żeby móc z czystej woli powiedzieć, że Battlefield 3 jest lepszy od Modern Warfare 3, trzeba zagrać w obie gry. Teraz oceniamy to na podstawie gameplayów, ale ostateczna ocena pada po zagraniu w daną grę. Śmieszne byłoby mówienie, że MW3 jest słaby w ogóle w niego nie grając.
]

Tak ale widzisz - to znowu przełoży się na zysk dla Acti, czyli podbijaja liczbe sprzedaży a to znowu zaowocuje rekordem ;)
Aczkolwiek z drugiej strony - skoro to samo to po co kupują ? :) Wiesz, poprostu to wszystko sie samo nakręca a zawsze jest z pozytywnym skutkiem dla Acti.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Nawet 720p nie pomaga tej grze ;D Kupię, ale jak będzie kosztować 100zł, bo płacić 200zł za DLC... To trochę śmieszne :D
 

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
199 zł za DLC to trochę za dużo. MW2 mam na PC hehe, mogę dokupić inne mapki
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Nie widzisz różnicy między MW a BO ? To nie mów głupot...
Jesteś głupi czy specjalny? Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze ze dwa razy, tylko tym razem ze zrozumieniem i wyciągnij wnioski, bo nigdzie nie porównałem MW do BO/CoD5 ('gry' od Treyarchu jak napisałem... coś powoli zaczyna świtać?). Porównałem MW3 do MW2, tak jak wszyscy w tym temacie, przykro mi że wywnioskowanie czegoś tak oczywistego Cię przerasta.
Kończąc OT, jak powiedział QwerTaj, zagram w obie gry, chociażby dla samej kampanii singleplayer, bo chociaż CoDowi można zarzucić wiele to fabułę ma w miarę niezłą.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Don, może to troche źle to sformułowałem. Odnosiłem się do Bety Treyarch.. a takie porównanie musi winikać z serią MW... albo sie poprostu myle,a takie podsumowanie BO jest dla mnie śmieszne i nie dorzeczne.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom